Вісцеральний кандидоз — інфекційне захворювання

3 Січня, 2023

Це захворювання відоме також як системний кандидоз. Полягає воно в інфекційному ураженні цілого ряду внутрішніх органів та їх систем. Це пов’язане з тим, що грибки candida в організмі починають інтенсивно розвиватися. Вони є умовно патогенними. Але за ослабленого імунітету їх активність виходить з-під контролю. За відсутності належного лікування розвивається вісцеральний кандидоз, оскільки candida через кров поширюється по всьому тілу. Насамперед грибок вражає кишківник, легені, сечовик, нирки, бронхи, стравохід та тканини серцевого м’яза.

Що являє собою вісцеральний кандидоз, і як з ним впоратися?

Дане захворювання є однією з найважчих форм молочниці. Воно спричиняє загибель корисних бактерій. Водночас патогенні та умовно-патогенні максимально активізуються. Через кров та лімфу вони поширюються по всьому організму.

Група ризику

Грибкова інфекція легко приживається у різних органах та тканинах у людей, які зловживають антибіотиками, гормонами, антидепресантами. Але насамперед вісцеральний кандидоз загрожує тим, хто страждає від таких хронічних захворювань:

 • діабет;
 • туберкульоз;
 • онкологія;
 • СНІД;
 • цироз печінки;
 • масштабні опіки.

Вісцеральний кандидоз — інфекційне захворювання

Різновиди

Це захворювання розрізняють за місцем локалізації. Найбільш поширеним вважається вісцеральний кандидоз таких видів:

 • Аналоректальний. При цьому рани утворюються у прямій кишці і безпосередньо в анальному отворі.
 • Бронхіальний та легеневий. При такому кандидозі утруднюється дихання і може виникнути навіть пневмонія.
 • Шлунково-кишковий. У такому разі грибками уражаються слизові оболонки шлунка, стравоходу і кишківника.
 • Сечовидільний. У разі виникнення такої форми кандидозу уражаються нирки та сечовий міхур.

Розповсюдження

Насправді грибки candida є в організмі будь-якої людини. Але свій розвиток вони отримують лише за пригніченої імунної системи. Однак у разі нехтування правилами особистої гігієни, при відвідуванні басейну, безладному та незахищеному статевому житті стає можливим зараження найбільш активними збудниками грибкової інфекції.

Діагностика

На жаль, на ранніх стадіях діагностувати вісцеральний кандидоз практично неможливо. Адже спочатку він поширюється майже безсимптомно. Тому якщо виникають перші підозри, краще звернутися до лікаря. Він на основі зовнішнього огляду та аналізів поставить діагноз.

РепроКандід для лікування вісцерального кандидозу

Профілактика та лікування

Щоб упоратися з цією проблемою, потрібне комплексне лікування. Його можуть забезпечити такі відомі препарати, як, наприклад, Флуконазол та Дифлюкан. Але набагато корисніше при ослабленому імунітеті подбати про своє здоров’я та запобігти розвитку захворювання. І найкращий ресурс для цього — ефективна профілактика. Вісцеральний кандидоз можна не допустити, якщо своєчасно розпочати приймати спеціальні дієтичні добавки. Відмінним рішенням стане комплекс ReproCandid. Він має наступні переваги в порівнянні з іншими аналогічними засобами:

 • Склад із натуральної сировини. Це фітокомплекс, який включає 15 різноманітних компонентів виключно природного походження, включаючи про- і пребіотики, а також трави.
 • Ефективна дія. Даний засіб має потужний антимікробний, протизапальний та імуномодулюючий ефект. ReproCandid руйнує хвороботворні ланцюжки.
 • Профілактичний та лікувальний ефект. Цей фітокомплекс мінімізує ризик розвитку захворювання та його рецидиву. Його компоненти посилюють ефект протигрибкових препаратів.

Рекомендуємо купити в нашому інтернет-магазині лікувально-профілактичні засоби від вісцерального кандидозу. Консультанти магазину допоможуть вам розібратися зі специфікою їхньої дії та алгоритмом застосування.