Важлива інформація для партнерів та покупців продукції компанії babystart

 

Шановні Партнери!


Останнім часом до нас надходить багато запитів відповідно дешевих поставок так званої «офіційної продукції babystart™» яка постачається інтернет-магазинами eu-apteka.com.ua та zdravolife.com.ua

Відповідно повідомляємо:

— інтернет-магазини eu-apteka.com.ua та zdravolife.com.ua НЕ Є ОФІЦІЙНИМИ ПРОДАВЦЯМИ НАШОЇ ПРОДУКЦІЇ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ ВЗАГАЛІ.

Єдиним офіційним дистриб’ютором продукції компанії babystart® (Великобританія) на території України є компанія babystart®(Україна) www.babystart.in.ua, яка надає повну інформаційну та гарантійну підтримку продукції.

ТАК ЯК НАРАЗІ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ eu-apteka.com.ua та zdravolife.com.ua ВСУПЕРЕЧ ОФІЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОДУКЦІЇ НЕЗАКОННО ВВОЗИТЬ НА ТЕРИТОРІЮ УКРАЇНИ НАШУ ПРОДУКЦІЮ,  ПОПЕРЕДЖАЄМО ВАС ЩО В РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ ТАКОЇ ПРОДУКЦІЇ, ЯКА БУДЕ РЕАЛІЗОВАНА КІНЦЕВИМ СПОЖИВАЧАМ, ТАКА ПРОДУКЦІЯ НЕ ПІДЛЯГАЄ ОФІЦІЙНОМУ ОБІГУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ.

НА ВИМОГУ ОФІЦІЙНОГО ПРЕДСТАВНИКА babystart® В УКРАЇНІ ФІЗИЧНІ ТА ЮРИДИЧНІ ОСОБИ ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ПРОДАЖ КОНТРАФАКТНОГО ТОВАРУ БУДУТЬ ПРИТЯГНУТІ ДО АДМІНІСТРАТИВНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ.

 

Шановні покупці!


Не варто довіряти надто дешевим лікам. Офіційні виробники не можуть сильно обмежити ціну на свою продукцію. Якість завжди коштує грошей. Низька ціна – перше, що повинно насторожувати покупця. Якщо вам пропонують препарат по вартості на порядок дешевше ніж у офіційного дистриб’ютора, подумайте перед його покупкою.

Звертайте увагу на упаковку продукції babystart®.

  1. Оригінальна упаковка тільки англійською мовою.
  2. На упаковці обов’язково повинен бути стікер українською мовою із зазначенням юридичної адреси імпортера та повною інформацією про продукт.
  3. Упаковка, блістер повинні мати однакову серію, термін придатності та дату випуску.

ПЕРЕД ПОКУПКОЮ ПРОДУКЦІЇ ОБОВ’ЯЗКОВО ЗАПИТУЙТЕ У ПРОДАВЦЯ НАЯВНІСТЬ ОФІЦІЙНИХ СЕРТИФІКАТІВ, ЩО ПІДТВЕРДЖУЮТЬ ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ!

Будьте уважніше до себе! Ваше здоров’я – безцінне!

Дякуємо,

Керівництво компанії babystart® (Україна)