Важлива інформація для партнерів і покупців продукції компанії babystart®

 

Шановні партнери!


Останнім часом до нас доходить численні запити щодо постачання деякими інтернет-магазинами так званої «офіційної продукції babystart®» з маркуванням польською мовою. При цьому виявляються значні відмінності відносно матеріалів (за складом, якістю друку, шрифту, розташування інформації, формою коробки тощо).

Відповідно повідомляємо Вас, що:

Продукція babystart® з маркуванням польською мовою офіційно на територію України НЕ надходила.

Вказана продукція є ФАЛЬСІФІКОВАНОЮ та класифікується як ПІДРОБКА.

Єдиним офіційним дистриб’ютором продукції компанії babystart® (Велика Британія) на території України є компанія babystart® (Україна) www.babystart.in.ua, яка надає повну інформаційну та гарантійну підтримку продукції.

Враховуючи, що деякі інтернет-магазини всупереч законодавству незаконно реалізують продукцію та не мають сертифікати відповідності вимогам регулюючих органів України (укладання профільних лабораторій, Сертифікат походження товару тощо), попереджаємо, що така продукція не підлягає офіційному обігу та заборонена до реалізації на території України .

На вимоги офіційного представника babystart® в Україні ФІЗИЧНІ ТА ЮРИДИЧНІ ОСОБИ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ПРОДАЖ КОНТРАФАКТНИХ ТОВАРІВ, БУДУТЬ ПРИТЯГНУТИ ДО АДМІНІСТРАТИВНОЇ ТА КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ відповідно до статей 225 і 227 Кримінального кодексу України, і ст. 166-22 Кодексу України про Адміністративні правопорушення.

 

 

Друзі!


Не варто довіряти дешевим лікам. Офіційні виробники і дистриб’ютори не можуть занадто обмежити вартість своєї продукції. Закупівля сировини, виробництво, логістика, зарплати, податки тощо. Все це вимагає витрат. Якість коштує грошей.

Занадто низька ціна – перше, що повинно насторожувати. Якщо Вам пропонують препарат по вартості на порядок дешевше ніж у офіційного дистриб’ютора, подумайте перед його покупкою. Ви економите гроші за рахунок Вашого здоров’я.

Перед покупкою продукції babystart®:

  1. Звертайте увагу на упаковку продукції babystart®Оригінальна упаковка тільки англійською мовою.
  2. ОБОВ’ЯЗКОВО повинен бути приклеєний стікер українською мовою з зазначенням юридичної адреси імпортера та повною інформацією про продукт.
  3. Зверху на упаковці повинен бути захищений від підробки стікер з написом ORIGINAL і сайтом www.babystart.in.ua
  4. Запитуйте у продавця наявність сертифікатів, що підтверджують якість продукції (сертифікат якості, виданий сертифікованою українською лабораторією).
  5. Упаковка, блістер повинні мати однакову серію, термін придатності і дату випуску.

Тільки замовлення у офіційного дистриб’ютора в Україні дає гарантію покупки оригінального препарату.

Будьте уважнішими до себе. Ваше здоров’я – безцінне!

 

З повагою до Вас і Вашого здоров’я,

Керівництво компанії babystart® (Україна)