Вагітність у 40: як покращити фертильність

13 June, 2022

Приблизно з 40 років починається поступове порушення здатності жінки до зачаття та виношування дитини. Тому в такому віці доводиться звертатися за допомогою медичних фахівців, наприклад, репродуктологів. Але найчастіше навіть ЕКО, тривале лікування, зміна способу життя, включаючи харчування та навантаження, не допомагає. Коли діти вже є, ця проблема сприймається набагато легше. Але якщо йдеться про зачаття первістком, то драматичність ситуації посилюється багаторазово. Вважається, що немає більш надійного способу гарантувати вагітність в 40, як поліпшити фертильність. Вирішення цієї проблеми є у наших спеціалістів, а точніше — у нашому каталозі.

Що таке фертильність та як її підвищити, щоб завагітніти після 40?

Фертильність у жінки, як і у чоловіка, — це здатність зачати свою дитину. Але у жінок вона відрізняється ще й необхідністю виношування та дітонародження.

Вагітність у 40: як покращити фертильність

Від чого залежить жіноча фертильність?

Ще з внутрішньоутробного розвитку у дівчат закладається певна кількість своїх яйцеклітин у яєчниках. Протягом життя вони поступово дозрівають та використовуються за призначенням. Але ближче до 40-50 років запаси яйцеклітин спустошуються, після чого настає клімакс і зникає жіноча фертильність. Вагітність після 40 стає для багатьох нездійсненною мрією. Але залежить дітонародження не тільки від запасів яйцеклітин. Насамперед важливий стан та здоров’я статевої системи:

  • Маткові труби повинні бути прохідні, ендометрій — достатньої товщини, кровопостачання та відповідної структури для імплантації та виношування ембріона.
  • Маточна шийка повинна бути в нормі та без запалень, щоб не провокувати викидень, передчасні пологи або пропускання інфекцій у порожнину матки.
  • Зовнішні статеві органи також важливі. Якщо є хронічне інфекційне запалення, воно може перейти в порожнину матки, що теж порушує фертильність.
  • Та й звичайна овуляція має своєчасно відбутися. Цей процес залежить від багатьох факторів, у тому числі, наприклад, від рівня і характеристик гормонів.

Нормальне запліднення після 40

Жіноча фертильність після 40 залежить від багатьох факторів. Найбільш підходящий для запліднення період це середина циклу менструації. Він триває близько семи днів. Починається цей етап за 5 днів до виходу яйцеклітини (овуляції), а закінчується приблизно через 2 дні після виходу. Але овуляція може і не відбутися, або зміститися за терміном. На неї може вплинути вік, стрес, депресія, надмірна або недостатня вага. Впливають на рівень гормонів, актуальних для нормальної фертильності після 40 років, хронічні хвороби, велика кількість абортів в анамнезі, куріння, алкоголь, тривалі проблеми зі сном, особливості анатомії жінки.

Як підвищити фертильність після 40 років?

  1. Насамперед важливо розібратися з проблемами власного здоров’я та підстрахуватися від стресів.
  2. По-друге, потрібно налагодити оптимальне харчування, включити у руховий раціон фізичні навантаження, відмовитися від поганих звичок.
  3. По-третє, статеве життя має бути регулярним. Для цього достатньо буде кілька контактів на тиждень із постійним партнером.
  4. По-четверте, бажано приймати підібраний комплекс вітамінних добавок та уникати прийому токсичних медикаментів.

ФертілВумен Плюс для вагітності у 40

Препарати для покращення фертильності

Найбільш безпечним і оптимальним серед усіх вітамінних добавок на сьогодні вважається препарат для підвищення фертильності після 40 ФертілВумен плюс. Він дозволить наситити організм найнеобхіднішими для зачаття та виношування вітамінами, амінокислотами, мінералами та антиоксидантами, що відновлять та підтримають фертильність. Лікувальний комплекс розроблено, досліджено та вироблено у Британії. Європейська сертифікація дозволяє бути впевненим у його якості та безпеці. Склад найбільш збалансований, на відміну інших препаратів для фертильності. Кількість L-аргініну в ньому вп’ятеро вища за потребу організму. Набагато більше за норму селену, вітаміну В12, D3 і пантотенової кислоти. Важлива також достатня кількість L-карнітину, лютеїну, молібдену, коензиму Q10 та інозиту. Їх співвідношення підібрано настільки успішно, що цей засіб відчутно перевершує за результативністю такі препарати, як Фертиловіт F 35+, ГаммаФертил for woman і ПроФертил.

Якщо ви шукаєте спосіб, як покращити жіночу фертильність після 40, ФертілВумен плюс стане для вас справжньою панацеєю. Він найбільш ефективно відновлює репродуктивну систему жінки, прискорює зачаття та робить виношування успішнішим.