Вагінальний кандидоз — проблема, що повторюється

23 May, 2022

Більшості жінок доводилося безпосередньо чи опосередковано стикатися з кандидозом. Тому вони не з чуток знають про його симптоми та складність його лікування. Кандидоз — це в першу чергу неприємний свербіж, дивні виділення та хворобливе печіння. А ще це грибок, що важко піддається лікуванню, якого хочеться позбутися якнайшвидше. Як і чим лікувати кандидоз добре знають спеціалісти компанії Babystart.

Що являє собою кандидоз?

Грибок Кандида є умовно патогенним мешканцем людського організму. В нормальних умовах він ніяк не проявляє себе, тому що бактерії здорової мікрофлори стримують зайве зростання шкідливих мікроорганізмів. Але через те, що змінюється середовище, порушується імунітет, виникає гормональний дисбаланс, починаються проблеми з гігієною, в організм потрапляє велика кількість грибків кандиди із зовнішніх джерел, розвивається захворювання під назвою кандидоз. Це захворювання з’являється і у здорових людей. Але все-таки кандидоз найчастіше виникає за багатьох хронічних захворювань, під час вагітності, при гормональних збоях, за наявності супутніх захворювань, і навіть від статевих партнерів.

Вагінальний кандидоз — проблема, що повторюється

Специфіка лікування кандидозу

Сьогодні можна купити препарати для лікування кандидозу без рецепта. В Україні найефективніші з них доступні у нашому каталозі. Хоча у будь-якому разі наші фахівці порадять вам здійснювати лікування під контролем лікаря. У такому разі протигрибкові препарати чудово впораються зі своїм завданням. Проблема в тому, що кандида швидко адаптується до лікарських засобів. Гінеколог спеціально відбере мазок для посіву та визначення чутливості до препаратів, що дуже допоможе у виборі схеми лікування. Вибрані після такої діагностики креми, вагінальні свічки, капсули або таблетки не будуть бездіяльними.

Терапія повторюваного кандидозу

Тим жінкам, у яких це захворювання часто рецидивує, доводиться проводити складніше та різноманітніше лікування. Тут важливо визначити, який препарат від кандидозу їм допоможе найшвидше, а на який уже сформувалася резистентність. Знову ж таки, на допомогу наші консультанти та асортимент Babystart. Завдяки цьому ви зможете позбавитися проблеми самостійно, без рецепта.

Порівняння з іншими препаратами

Щоб лікування було швидким та успішним, варто звернути увагу на капсули з оптимальним складом, розрахованим на потужне подолання молочниці. Це ReproCandid — ефективний комплекс з пробіотиків, рослинних компонентів та каприлової кислоти. У порівнянні з аналогічними засобами інших виробників, такими як Бутоконазол, Клотримазол, Ністатин або Флуконазол, ReproCandid має такі переваги:

  • Цей препарат для лікування молочниці можна замовити для профілактики рецидиву.
  • Завдяки унікальному складу ReproCandid відрізняється своєю повною безпекою.
  • Його можна застосовувати в комплексі з протигрибковими речовинами або окремо.
  • Він ефективний для відновлення мікробіоти жіночого і чоловічого організму.

Засіб від вагінального кандидозу

Дія препарату ReproCandid

Цей засіб виробляється у Великобританії. Характеристики препарату ReproCandid відповідають найсуворішим стандартам Євросоюзу. Його склад відповідає параметрам GMP та ISO. Цей препарат від кандидозу комплексно впливає на перебіг захворювання та відновлення після нього:

  • На відміну від протигрибкових засобів, які сильно б’ють по стану печінки, а також викликають алергічні реакції, РепроКандид натуральний і добре сприймається організмом, не впливаючи негативно на інші органи.
  • Природні компоненти у його складі забезпечують боротьбу із запаленням, грибками, патологічними бактеріями, нормалізують імунітет та мікробіом людини. Каприлова кислота, що отримується з високоякісної олії оливи першого або холодного віджиму, має прямий протигрибковий ефект.
  • Дія ReproCandid посилена фітокомплексом з часнику, чебрецю, розмарину, кориці та гвоздики. Водночас вони ефективно прибирають запалення. Грейпфрут, алое віра та цинк діють як імуномодулятори. Вони не тільки знімають активне запалення, посилюють стійкість організму до інфекцій, а й допомагають у регенерації пошкоджених тканин в урогенітальній зоні.
  • Глюкозамін та клітковина допомагають нормальній флорі розмножуватися, створюючи комфортні умови середовища. А лактобацили та біфідобактерії поступово витісняють грибки та заселяють собою слизові оболонки. Разом ці бактерії виділяють кислоти (молочну та оцтову), а також утворюють перекис водню. Вони пригнічують зростання патогенів та додатково стимулюють нашу імунну систему.

Рекомендуємо вам вибрати та замовити для лікування кандидозу препарат ReproCandid в інтернет-магазині компанії Babystart. Результат такої терапії дозволить вам забути, що таке молочниця.