Пн-Пт 09:00 - 18:30
Cб 10:00 - 16:00
(прийом замовлень)
Пн-Пт 09:00 - 18:30
Cб 10:00 - 16:00
(прийом замовлень)

  Змазки, сприятливі для сперми

  5 March, 2020

  Якщо ви намагаєтеся зачати дитину, ви знаєте, все, що тепер пов’язано з сексом, відрізняється-і це безумовно чинить тиск на емоційний стан і інтимне життя майбутніх батьків.

  Отримайте невелику допомогу з знаннями про сперматозоїдних мастильних матеріалах.

  Чому пари використовують Змазки, коли намагаються завагітніти

  Змазочні матеріали роблять секс більш комфортним і приємним, і вони можуть бути особливо необхідні при спробі зачати дитину. Це пояснюється тим, що, за словами доктора Пітера різка, акушера-гінеколога та експерта з фертильності в Fairhaven Health, “секс для зачаття” має тенденцію бути менш романтичним, менш спонтанним і більш рутинним. Ситуація ускладнюється ще й тим, що деякі ліки від безпліддя викликають сухість піхви, тому жінкам, які приймають ліки, майже необхідно використовувати Змазка під час сексу.

  Чи шкодить ваша Змазка спермі?

  При звичайному виборі мастильного матеріалу вам потрібно дотримуватися тільки кілька конкретних вимог: без парабенів і без додавання ароматизаторів. Але при спробах зачаття ставки вище, говорить доктор Різк, і використання неправильної Змазки може поставити під загрозу успіх зачаття. Змазки, які спеціально не призначені для фертильності, можуть ” містити інгредієнти та / або мати рН, який шкідливий для сперми», додає він.

  Правильний тип Змазки

  Намагаючись завагітніти, завжди шукайте Змазка, спеціально розроблене для забезпечення безпліддя. Вони можуть забезпечити захисне середовище для сперматозоїдів, коли вони проникають через репродуктивний тракт жінки. Ці змазки також імітують консистенцію і в’язкість цервікального слизу, що робить її ідеальною партією сперми.

  Вимоги до Змазки для сперми

  Змазочні матеріали, що продаються як» сприятливі для сперми «або» сприятливі для фертильності”, повинні бути очищені FDA перед продажем. За словами доктора різка, вони також повинні бути на водній основі і перевірені на відповідність наступним вимогам:

  • Вони повинні бути нейтральними за рН (рН 7) і ізосмотичними / ізотонічними (наприклад, 300 мосмо / кг) з родючим цервікальним слизом і спермою «для запобігання шоку і пошкодження сперматозоїдів і яйцеклітин», – говорить він.
  • Вони не можуть заважати рухливості, виживаності або цілісності сперматозоїдів, а також розвитку ембріонів.
  • Вони повинні мати правильну в’язкість, щоб сперма могла проникати в мастильний матеріал і проходити через нього.
  • Вони безпечні для екстракорпорального запліднення (ЕКЗ) та інших методів фертильності.
  • Вони мають низький рівень ендотоксинів. Це токсини, що виробляються бактеріями, які можуть пошкодити сперму і функцію яйцеклітини навіть на відносно низьких рівнях.

  Що слід уникати

  Завжди читайте інгредієнти мастильних матеріалів перед покупкою. Зверніть увагу, що багато “фертильні Змазки” містять парабени, які пов’язані з ендокринними порушеннями. Доктор Різк рекомендує уникати наступного:

  • Змазки, що містять гліцерин та / або парабени
  • Змазочні матеріали з pH нижче 7. У коробці слід вказати значення pH або вказати, що продукт відповідає pH слизу шийки матки
  • Змазочні матеріали з осмоляльностью більше 400 мОсм / кг
  • “Органічні” або» натуральні ” Змазки, не очищені FDA
  • і нарешті, не робіть помилку, плутаючи неперміцидну Змазка з Змазкам, сприятливою для фертильності.

  Чи потрібна Змазка при спробі зачати дитину?

  Змазки від безпліддя не обіцяють полегшення зачаття, говорить доктор Різк. Але вони не шкідливі для сперми або яйцеклітин, тому вони також не заважають зачаттю. Кожна пара може вирішити для себе, чи використовувати Змазка, сприятливу для сперми.

  Чи можна використовувати масло як Змазка?

  Можливо, ви чули, що масла можуть служити як Змазка, але не дотримуйтесь цієї поради. «Побутові масла можуть містити токсичні пероксиди та запальні хімікати через вплив світла та зберігання при кімнатній температурі»,-говорить доктор Різк. Кокосова олія може тимчасово зменшити сухість і дискомфорт піхви, але вона повинна бути очищена піхвою і може вплинути на природну самоочищення піхви, тому вона пов’язана з підвищеним ризиком вагінальних інфекцій.