Жіноче безпліддя: основні причини, ознаки, методи та препарати для лікування

9 March, 2021

Напевно, кожна жінка мріє стати матір’ю. Але, на жаль, не всім це вдається. Які ж причини, методи і препарати для лікування жіночого безпліддя? В Україні цю проблему можна вирішити за допомогою фахівців і ресурсів нашого інтернет-магазину Babystart. Ми є офіційним представником британського виробника. Тому наші покупці можуть бути впевнені в фірмовій якості і функціональності пропонованих у нас препаратів.

Як досліджувати і лікувати жіноче безпліддя?

Нездатність жінки зачати і народити дитину негативно позначається на її соціалізації і психологічному здоров’ї. Тому даній проблемі приділяється велика увага в сучасній медицині. В результаті багато пар знаходять відповідь на питання, як вилікувати жіноче безпліддя. Природно, мова не йде про випадки, коли в силу необоротних фізіологічних змін статевої системи безпліддя стає абсолютним.

Основні причини

Завдання жіночого організму в процесі зачаття і народження дитини полягає у виробленні яйцеклітини, створенні умов для позитивного зачаття, нормального протікання вагітності і успішного її вирішення. І на кожному з цих етапів може статися збій, якщо підведе здоров’я репродуктивних органів. Найбільш поширені причини жіночого безпліддя:

  • Проблемна овуляція.
  • Гормональні збої.
  • Полікістоз яєчників.
  • Порушення їх функції.
  • Недорозвиненість матки.
  • Достроковий клімакс.

Порядок обстеження

Якщо жінка з профілактичною метою звертається до гінеколога, то все може обмежитися просто звичайним оглядом. У разі виявлення патологічних змін, запальних процесів або просто при тривалому негативному результаті зачаття методи обстеження жіночого організму на предмет безпліддя можуть бути самими різними. Це ультразвук, гістероскопія, гістеросальпінгографія, дослідження крові на гормони, лапароскопія, аналіз базальних температур, ультразвукове вивчення дозрівання і розриву фолікулів.

Терапія безпліддя

Вибір методів лікування залежить від тих причин, які привели до патології репродуктивних органів і процесу запліднення. Медикаментозна терапія використовується, якщо безпліддя настало через гормональний збій в організмі. Тоді регулюється прийом гормоновмісних препаратів. Якщо причина порушення функціонування репродуктивних органів стала наслідком будь-яких інфекцій, то призначаються антибіотики та інші ефективні препарати. Безпліддя може наступити і через імунологічні проблеми. У таких випадках лікар пропише антигістамінні препарати або кортикостероїди.

Кращі препарати

В якості ефективного профілактичного і допоміжного терапевтичного засобу рекомендується використовувати ФертілВумен плюс. Це кращий на сьогодні вітамінно-мінеральний комплекс для поліпшення жіночої фертильності. Купити в Києві, Харкові, Львові та інших містах України його можна через наш інтернет-магазин Babystart. Ми пропонуємо цей та інші препарати для лікування жіночого безпліддя прямо від британського виробника. Їх формула розроблена таким чином, щоб вирішити всі ключові завдання щодо підвищення фертильності жінок. Цьому сприяють життєво важливі вітаміни і мікроелементи, незамінні амінокислоти і цінні антиоксиданти.

Пропонуємо вам кращі препарати для лікування жіночого безпліддя купити через наш інтернет-магазин. Це будуть кращі на сьогодні засоби для боротьби з такою проблемою, вартість яких стане приємним доповненням до їх високої якості.