Відновлення урогенітальної мікрофлори і захист від збудників будь-яких грибкових інфекцій

3 August, 2021

Для успішного зачаття важливий цілий комплекс умов, які стосуються і жіночого, і чоловічого організму. В тому числі при підготовці до вагітності важливо приділити увагу такому питанню, як нормалізація мікрофлори в уретрогенітальній системі. Препарати для цього пропонуються найрізноманітніші. Але впоратися з цією проблемою буває дуже складно.

Які традиційні засоби для нормалізації мікрофлори в уретрогенітальному тракті?

В арсеналі сучасних лікарів величезний асортимент лікарських засобів. Якщо порушення мікрофлори серйозні, то проводиться антибактеріальна терапія. Але після неї теж обов’язковим етапом буде відновлення балансу бактерій в урогенітальній системі. Лікування проводиться на основі комплексної діагностики. Дуже часто для цього застосовуються пробіотики. До них відносяться такі штами:

 • Лактобациліус ацидофілус. Його завдання – підкислення і захист мікрофлори тонкого кишечника. Він здатний продукувати натуральні антибіотики. Йому під силу впоратися з золотистим стафілококом, сальмонелою, кандидою і кишковою паличкою.
 • Лактобацилус рамносус. Крім підкислення і захисту мікрофлори тонкого кишечника, він проникає в товстий кишечник, послаблюючи дію стрептококів і клостридій. Пробіотик формує середовище, в якому збільшується відсоток життєво-важливих біфідобактерій. Продукує молочну кислоту.
 • Bifidobacterium lactis. Ефективно захищає епітелій та інші клітини слизової від механічного пошкодження внаслідок впливу на них гліадину або глютену. Ще одна важлива функція даного виду біфідобактерій – потужна підтримка захисних сил організму.
 • Bifidobacterium bifidum. Завдяки прийому даного пробіотика значно покращується якість сприйняття організмом різних мінералів, включаючи залізо, магній, кальцій і цинк. Даний препарат знижує інтенсивність запальних процесів на слизових, підвищує імунітет.
 • Bifidobacterium longum. Цей препарат виділяє молочну кислоту. Він здатний переробляти і сприяти якісному засвоєнню організмом 20 видів вуглеводів. Фіксується на поверхні слизових і не допускає прилипання до них хвороботворних бактерій.

Який найефективніший препарат для відновлення мікрофлори в сечостатевому тракті?

Якщо ви шукаєте дієвий препарат для нормалізації мікрофлори в урогенітальній системі, в Україні хороший лікар вам порекомендує якісний пробіотик ReproBiotic.

Вплив на організм

Це засіб унікальний в тому плані, що містить всі перераховані вище штами лакто- і біфідобактерій. Така комплексна дія дозволяє максимально швидко, надійно і безпечно позбутися від дисбалансу в мікрофлорі і повернути її природний стан. За їхньої підтримки організм починає продукувати молочну кислоту, перекис водню та інші біоактивні речовини, згубні для різного роду хвороботворних мікроорганізмів.

Усунення симптомів

Також, діючи на відновлення мікрофлори в сечостатевому тракті, пробіотик з каталогу нашого магазину ReproBiotic допомагає організму позбавитися від симптомів захворювання, включаючи безперервний свербіж, нездорові виділення, постійний дискомфорт.

Форма випуску

Препарат занурений в спеціальну капсулу, яка розчиняється через 45 хвилин після вживання. Це допомагає корисним бактеріям безперешкодно обійти агресивне середовище шлунка і здійснити свій позитивний вплив на кишкову і уретрогенітальну мікрофлору.

Показання до застосування

Дана добавка буде корисна дуже багатьом пацієнтам. Так, рекомендується купити пробиотик ReproBiotic в інтернет-магазині Babystart в таких випадках:

 • дисбактеріози сечостатевої системи;
 • запалення органів статевої системи;
 • лікування гормонами, сенільні кольпіти;
 • проходження курсу лікування антибіотиками;
 • підготовка до зачаття і пологів, вагітність;
 • застосування внутрішньоматкових контрацептивів;

Пропонуємо вам вибрати і замовити пробіотик ReproBiotic в каталозі нашого магазину. Він стане відмінним засобом для підтримки вашого організму.