Важливі правила при підготовці до вагітності

25 September, 2020

Вагітність – велике щастя для кожної сім’ї, але й досить серйозне навантаження на організм жінки. Саме тому світові акушери-гінекологи настійно рекомендують здійснювати грамотну підготовку до зачаття. Вона охоплює ряд важливих етапів і повинна починатися за 3-6 місяців до планованого зачаття. Протягом цього часу майбутнім батькам необхідно переглянути свій спосіб життя і підкоригувати його, пройти обстеження, які призначаються і в разі потреби також курс лікування.

Основні етапи підготовки жінки до вагітності

Материнство – головне призначення кожної жінки, тому до вагітності слід підходити відповідально, адже від цього залежить здоров’я майбутнього малюка. При правильному плануванні вагітності слід грамотно вибирати медичний заклад, фахівців які проведуть всі потрібні обстеження і дадуть рекомендації, на що звернути увагу.

Відмова від шкідливих звичок, своєчасна здача аналізів є основними вимогами при підготовці до зачаття. У сучасному світі, наповненому стресами, досить важко зберегти здоровий фізичний і емоційний стан. Ще одним важливим фактором є правильне харчування, проте далеко не у всіх продуктах міститься достатня кількість вітамінів і мінералів. Тому так важливо здійснити грамотний підбір вітамінно-мінерального комплексу. Його вживання за 3-4 місяці сприяє:

  • прискоренню процесу зачаття;
  • зміцненню організму матері;
  • створення сприятливих умов для правильного розвитку плоду.

Які вітаміни потрібно приймати при плануванні зачаття

У якісних вітамінно-мінеральних комплексах знаходяться всі важливі організму вітаміни і мінерали, серед яких:

  1. Вітамін E сприяє захисту клітин від окислення і значно знижує ризик викидня або завмирання плоду. Також вітамін бере активну участь у виробленні жіночих статевих гормонів.
  1. Вітамін C є потужним антиоксидантом, допомагає організму засвоювати залізо. Цей вітамін захищає судини і запобігає розвитку анемії, що особливо важливо при плануванні вагітності.
  1. L-аргінін – речовина, яка сприяє поліпшенню кровотоку в репродуктивних органах, поліпшенню вироблення цервікального слизу підвищенню лібідо.
  1. L-карнітин – важлива речовина, що сприяє збільшенню енергетичного балансу клітин репродуктивної системи.
  1. Інозітол, або як його ще називають вітамін B8, сприяє поліпшенню якості яйцеклітин і збільшує кількість повноцінних овуляторних циклів.

Не менш важливі такі мінерали, як йод, цинк, магній, мідь, кальцій, фосфор, залізо і багато інших героїв. Також особливу роль при плануванні вагітності грає фолієва кислота, яка сприяє правильному розвитку плоду. У період вагітності організм потребує збільшеної кількості всіх цих мінералів.

ФертілВумен® плюс – найкращий комплекс при плануванні зачаття

Даний комплекс розроблений фахівцями Британії, які за основу брали сучасні клінічні дослідження. Вітамінно-мінеральний комплекс ФертілВумен® плюс забезпечує жіночий організм усіма потрібними речовинами на етапі відновлення фертильності. Вони допомагають поліпшити загальний стан репродуктивної системи і збільшують ймовірність настання вагітності, особливо у жінок з обтяженим акушерсько-гінекологічним анамнезом. Цей комплекс рекомендується приймати також при підготовці до допоміжних репродуктивних технологій, в комплексній терапії жіночого безпліддя.

Купувати продукцію слід тільки оригінальну. Зробити це можна в офіційного дистриб’ютора – компанії Babystart (Україна). Ми даємо офіційну гарантію покупки 100% оригінального продукту! Щоб придбати ефективний вітамінно-мінеральний комплекс просто оформляйте замовлення у вказаний на сайті час.