Важлива інформація для партнерів і покупців продукції компанії babystart®

 

 

Шановні партнери!


Останнім часом до нас доходить численні запити щодо поставок так званої “офіційної продукції babystart®» яка поставляється інтернет-магазинами robinia-pharm.com та zdravolife.com.ua

Відповідно повідомляємо:

– інтернет-магазини robinia-pharm.com та zdravolife.com.ua НЕ Є ОФІЦІЙНИМИ ПРОДАВЦЯМИ НАШОЇ ПРОДУКЦІЇ.

Єдиним офіційним дистриб’ютором продукції компанії babystart® (Велика Британія) на території України є компанія babystart® (Україна) www.babystart.in.ua, яка надає повну інформаційну та гарантійну підтримку продукції.

З огляду на те, що інтернет-магазини robinia-pharm.com та zdravolife.com.ua всупереч офіційній політиці реалізації, незаконно ввозять на територію України нашу продукцію і не мають сертифікати відповідності вимогам регулюючих органів України (висновки профільних лабораторій), попереджаємо, що така продукція не підлягає офіційному обігу і заборонена до реалізації на території України.

На вимоги офіційного представника babystart® в Україні ФІЗИЧНІ ТА ЮРИДИЧНІ ОСОБИ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ПРОДАЖ КОНТРАФАКТНИХ ТОВАРІВ, БУДУТЬ ПРИТЯГНУТИ ДО АДМІНІСТРАТИВНОЇ ТА КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ відповідно до статей 225 і 227 Кримінального кодексу України, і ст. 166-22 Кодексу України про Адміністративні правопорушення.

 

 

Друзі!


Не варто довіряти дешевим лікам. Офіційні виробники і дистриб’ютори не можуть занадто обмежити вартість своєї продукції. Закупівля сировини, виробництво, логістика, зарплати, податки тощо. Все це вимагає витрат. Якість коштує грошей.

Занадто низька ціна – перше, що повинно насторожувати. Якщо Вам пропонують препарат по вартості на порядок дешевше ніж у офіційного дистриб’ютора, подумайте перед його покупкою. Ви економите гроші за рахунок Вашого здоров’я.

Перед покупкою продукції babystart®:

  1. Запитуйте у продавця наявність сертифікатів, що підтверджують якість продукції (сертифікат якості, виданий сертифікованою українською лабораторією).
  2. Звертайте увагу на упаковку продукції babystart® – Оригінальна упаковка тільки англійською мовою.
  3. ОБОВ’ЯЗКОВО повинен бути приклеєний стікер українською мовою з зазначенням юридичної адреси імпортера та повною інформацією про продукт.
  4. Зверху на упаковці повинен бути захищений від підробки стікер з написом ORIGINAL і сайтом www.babystart.in.ua
  5. Упаковка, блістер повинні мати однакову серію, термін придатності і дату випуску.

Тільки замовлення у офіційного дистриб’ютора в Україні дає гарантію покупки оригінального препарату.

Будьте уважнішими до себе. Ваше здоров’я – безцінне!

 

З повагою до Вас і Вашого здоров’я,

Керівництво компанії babystart® (Україна)