В який санаторій поїхати на лікування безпліддя?

20 January, 2020

Безпліддя-це стан репродуктивної системи, що перешкоджає зачаттю дітей. Діагноз безпліддя зазвичай ставиться парам, які намагалися завагітніти протягом як мінімум 1 року безуспішно.

Зачаття і вагітність є складними процесами, які залежать від ряду факторів.

Нарешті, щоб вагітність могла розвиватися до повного терміну, ембріон повинен бути здоровим, а гормональне середовище жінки – адекватної для його розвитку. Якщо тільки один з цих факторів порушений, результатом може бути безпліддя.

Чи є безпліддя в першу чергу жіночою проблемою?

Поширене припущення, що безпліддя пов’язане насамперед з жінкою. Насправді лише одна третина випадків безпліддя пов’язана з однією жінкою. За статистикою, одна третина проблем безпліддя пов’язана з чоловіками, а решта третина – це комбінація факторів фертильності, що зачіпають обох партнерів або невідомі причини. Невідомі причини становлять приблизно двадцять відсотків випадків безпліддя.

Що викликає безпліддя у чоловіків?

Найбільш поширеними причинами чоловічого безпліддя є азооспермія (не утворюються сперматозоїди) і олігоспермія (утворюється мало сперматозоїдів).

Що викликає безпліддя у жінок?

Найбільш поширеною причиною жіночого безпліддя є порушення овуляції. Проблеми з овуляцією зачіпають близько 25% всіх випадків безпліддя. Інші причини жіночого безпліддя включають закупорені маткові труби, які можуть виникнути, коли у жінки було запальне захворювання таза або ендометріоз; вроджені аномалії (вроджені дефекти), що зачіпають структуру матки, і міома матки, які пов’язані з повторними викиднями; і старіння, так як здатність яєчників виробляти яйця має тенденцію до зниження з віком, особливо після 35 років.

Як лікується безпліддя?

Приблизно 85-90% випадків безпліддя лікують за допомогою традиційних методів лікування, таких як медикаментозне лікування або хірургічне відновлення репродуктивних органів. Допоміжні репродуктивні технології, такі як екстракорпоральне запліднення, враховують залишилися варіанти лікування безпліддя.

Оцінка безпліддя може бути дорогою, а іноді включає незручні процедури. Деякі медичні плани можуть не покривати витрати на лікування безпліддя. Нарешті, немає гарантії – навіть після всіх аналізів і консультацій – що ви завагітнієте.

Безпліддя є, по суті, не самим захворюванням, а наслідком перенесених або прогресуючих захворювань. Однак, як показує медична практика, одним з ефективних методів лікування безпліддя є санаторно-курортне оздоровлення.

Санаторії України проводять комплексне лікування даного захворювання і пропонують різноманітний спектр оздоровчих процедур. Особливо користується успіхом курорт Саки. Місцеві цілющі грязі вважаються найбільш ефективним методом лікування при безплідді, при цьому призначаються такі процедури, як:

  • аплікації з бруду
  • грязьові Вагінальні та ректальні тампони
  • грязьові ванни для тіла, в яких використовується очищений бруд;
  • компреси з лікуючого бруду.

Після проходження курсу оздоровлення на курорті в Саках відбувається стимуляція кровообігу в статевих органах, активізація імунного і гормонального фону, відновлення якісних показників менструального циклу і ліквідація запального процесу в геніталіях та інших внутрішніх органах, в свою чергу призводить до відновлення дітородної функції.

Санаторії Моршина також пропонують свої послуги з лікування безпліддя у жінок і чоловіків. Повітря, насичене ароматами лісових трав, атмосфера спокою, легкості і тиші – все це благотворно впливає на весь організм в цілому, налаштовуючи його на позитивний лад. Основним лікувальним фактором санаторіїв Моршина є озокерит. Його застосування викликає протизапальну і розсмоктуючу дію, підсилює кровообіг і відновлює гормональний баланс. Використовують його при гінекологічних та урологічних захворюваннях у вигляді аплікацій.

Свої послуги в лікуванні гінекологічних захворювань, які призводять до безпліддя, пропонує курорт Східниця. Розташований він на схилах Карпат і відомий своїми мінеральними водами, які очищають організм від шлаків і нормалізують обмін речовин. Оздоровчі процедури можна підібрати від бюджетного варіанту до елітного.