Усвідомлене батьківство: як підготувати сперматозоїди до запланованого зачаття?

14 May, 2021

Рішення стати батьком є одним з найбільш важливих в житті будь-якого чоловіка. Особливо, якщо це робиться свідомо. Щоб грунтовно підготуватися до втілення задуманого статусу, чоловік повинен підготувати організм до запланованого зачаття. Якість сперматозоїдів в цьому відіграє ключову роль. І поліпшити її допоможуть вітамінно-мінеральні комплекси для чоловіків, які планують зачаття. Одним з кращих на сьогодні вважається препарат ФертілМен.

Чому потрібно покращувати якість сперматозоїдів?

Зазвичай зважене рішення стати батьком приходить, коли чоловік встиг чогось досягти, твердо стоїть на ногах і готовий присвятити своє життя турботі про дитину. Але зазвичай до такого віку організм вже далеко не той, що в юності.

Вікові зміни

На жаль, характеристики сперматозоїдів з роками істотно погіршуються. Але саме від них залежить успішність запліднення і здоров’я майбутньої дитини. Тому так важливо підготувати організм до планованого зачаття. Сперматозоїди для цього потребують значного підвищення їх якості.

Дефіцит корисних речовин

В організм чоловіка повинна поступати достатня кількість актуальних корисних речовин, здатних підвищити чоловічу фертильність. Адже в процесі дозрівання сперматозоїдів, який триває трохи більш як 2 місяці, їм необхідні багато амінокислот, вітаміни, мікро- і макроелементи.

Чоловіче безпліддя

Профілактичні заходи, включаючи вітамінно-мінеральні комплекси, необхідні, як вагома підтримка в процесі лікування безпліддя. Адже, як показує статистика, понад 15% пар, які планують дитину, не можуть здійснити свою мрію через проблеми зі здоров’ям саме чоловіка.

Засіб для відновлення

Справитися з більшістю складнощів допоможуть вітамінно-мінеральні комплекси для поліпшення якості сперми. Купити в Україні їх можна через наш інтернет-магазин Babystart. Це продукція всесвітньо відомого британського бренду, який займається розробкою та виготовленням препаратів, дія яких спрямована на підвищення чоловічої і жіночої ефективності.

Як підвищити якість сперми і її ефективність?

Біологічний матеріал чоловіка змінюється за безліччю причин. Основні з них – вік і погіршення здоров’я. Але чоловік може і не помічати, що йому потрібно поліпшити якість сперматозоїдів. Однак, якщо він серйозно ставиться до планованого батьківства, то неодмінно звернеться до медичного фахівця, який порекомендує пройти необхідні лабораторні обстеження. За їх результатами він зробить висновки про якість біоматеріалу і, в разі необхідності, призначить відповідні процедури, підбере оптимальну дієту, порекомендує відповідний рівень фізичних навантажень. Також лікар пропише ефективні лікувально-профілактичні препарати. Одним з кращих на сьогодні вважається ФертілМен – продукт англійського бренду Babystart. Цей вітамінно-мінеральний комплекс для підвищення чоловічої фертильності купити в Києві, Харкові, Львові та інших містах України можна в нашому інтернет-магазині. Це буде гарантовано фірмовий препарат, який допоможе компенсувати нестачу в організмі актуальних мінералів і вітамінів, а також підвищити:

  • Ефективність сперматогенезу;
  • Рівень якості сперматозоїдів;
  • Шанси на успішне запліднення.

Якщо вам потрібно вибрати і замовити препарати для поліпшення якості сперматозоїдів, а також для вирішення інших завдань, пов’язаних з планованим зачаттям, рекомендуємо вам звернутися в наш інтернет-магазин Babystart. Ми допоможемо вам відновити ваше здоров’я для здійснення мрії про щасливе батьківство.