У Києві пройшла конференція «Мозаїка чоловічого здоров’я» за підтримки Babystart Україна

11 December, 2019

30 листопада 2019 року Асоціація Практичної і Дослідницької Медицини (APRM) провела свою першу конференцію  на самій чоловічій локації Klitschko Expo.

 

Компанія Babystart Україна виступила ексклюзивним партнером.

Всі, хто долучився до події потрапили на активний, корисний,  і дуже освітній інтенсив, присвячений здоров’ю чоловіків. На конференції виступали провідні фахівці в різних областях медицини:уролог, кардіолог, дієтолог, психотерапевт, лікар спортивної медицини та ін.Всього 12 фахівців поділилися цікавими фактами в своїх областях щодо чоловічого здоров’я.  Головна мета конференції полягала  в тому, що чоловіче здоров’я це не тільки сексуальне здоров’я. Репродуктивна функція чоловіка залежить і від стану його імунної, серцево-судинної систем, від його харчування, способу життя і багатьох інших чинників.

 

Конференція була створена для чоловіків різного віку, які хочуть зберегти молодість, здоров’я і завжди бути в сексуальному, емоційному і фізичному ресурсі.

Конференція поєднала в собі мотивацію, великий обсяг знань і розважальну  складову, що дозволило всім гостям яскраво, динамічно і пізнавально провести час з користю для своєї професії і життя в цілому.

 

В рамках конференції ми представили нашу чоловічу лінійку препаратів. Дуже приємно чути велику кількість позитивних відгуків від провідних лікарів урологів!

Такого рівня конференція в Україні проходила вперше і ми впевненні не в останнє.Компанія Babystart Україна  завжди підтримує проведення конференцій та освітніх заходів в новому форматі, що дає змогу розширювати напрямок репродуктології  та урології в Україні.

Дякуємо кожному, хто розділив з нами цей день! Було цікаво та корисно.

До вашої уваги невеликий фото звіт та ми бажаємо всім гарного настрою!