Топ препаратів для поліпшення фертильності і овуляції

1 June, 2021

Настання вагітності неможливе без овуляції, яку тисячі жінок регулярно розраховують, щоб не пропустити найсприятливіші дні для зачаття. Під час овуляції зріла яйцеклітина виходить з яєчника в порожнину матки, де може бути запліднена сперматозоїдом. З різних причин овуляторний цикл може збиватися, бути нерегулярним або зовсім відсутнім. У цій статті ми розглянемо кращі препарати, які благотворно впливають на овуляцію.

FertilWoman Plus — комплексне поліпшення фертильності

Цей препарат розроблений британською компанією Babystart, містить тільки науково обґрунтовані з’єднання з позитивними ефектами. До складу препарату входять:

  • L-Аргінін поліпшує кровообіг в органах малого тазу, створює ідеальні умови для розвитку ендометрія і імплантації заплідненої яйцеклітини. Покращує вироблення цервікального слизу, підвищує лібідо.
  • Інозітол покращує якість яйцеклітини, збільшує кількість повноцінних овуляторних циклів, благотворно впливає на фертильність.
  • L-Карнітин і Коензим Q10 (40 мг) — поєднання цих сполук підвищує кількість енергії в клітинах репродуктивної системи.
  • Лютеїн, фолієва кислота і вітамін В12 створюють умови для нормального розвитку плода. Зокрема, фолієва кислота забезпечує розвиток нервової трубки без дефектів. Лютеїн важливий для повноцінного розвитку мозку і очної системи майбутньої дитини. Препарати з лютеїном потрібно приймати і після пологів, оскільки він дуже швидко витрачається в період лактації.

Препарат FertilWoman Plus буде корисний жінкам, які готуються до вагітності, при комплексній терапії жіночого безпліддя, а також при підготовці до допоміжних репродуктивних технологій.

Фертіловіт F 35 plus — підтримка здоров’я жінок після 35 років

«Фертіловіт F 35 plus» — це біологічно активна добавка, до складу якої входять фолієва кислота, залізо, йод, коензим Q10, вітаміни групи В і С (з повільним вивільненням). Виробляється в Австрії. Ця добавка розроблена з урахуванням вимог організму зрілих жінок, які прагнуть завагітніти.

Фолієва кислота, в поєднанні з вітамінами групи В, дуже важлива для нормального розвитку нервової системи ембріона. Поєднання заліза, йоду, вітамінів покращує загальний стан здоров’я жінки, а також, покращує фертильність, регулює овуляторний цикл.

Сполука коензим Q10 важлива для підтримки функціонального стану мітохондрій, які відповідають за вироблення енергії в клітинах. З віком кількість яйцеклітин в яєчниках, а також їх якість, починає знижуватися. Тому так важливо підтримувати енергетичний баланс клітин яєчників, щоб посилити фертильність після 35 років. У добавці міститься 35 мг коензиму Q10.

Gammafertil для жінок — БАД рослинного походження

Італійська біологічно активна добавка містить велику кількість екстрактів лікарських рослин: елеутерококу, якірців сланких, клопогону. Рослинні компоненти доповнені вітамінами і мінералами: L-аргініном, магнієм, залізом, йодом, селеном, вітамінами C, B6 і B12.

Натуральні компоненти добавки надають такі ефекти:

  • посилення лібідо у жінок,
  • посилення вироблення гормону естрогену,
  • поліпшення функції репродуктивної системи,
  • зниження інтенсивності симптомів клімаксу,
  • поліпшення загального психологічного стану.

Показання до застосування: частина терапії жіночого безпліддя, підготовка до ЕКЗ, відновлення після видалення статевих органів, СПКЯ.

PROfertil female — комплекс для поліпшення репродуктивної функції

Основне показання для прийому даного препарату — лікування синдрому полікістозних яєчників.

До складу препарату входять: Коензим Q10 — 30 мг, фолієва кислота, селен, катехіни екстракту зеленого чаю, гліциризин, омега-3 жирні кислоти.

Серед усіх розглянутих препаратів, FertilWoman Plus має найбільший вміст Коензим Q10, відрізняється збалансованим складом для комплексного лікування репродуктивної функції.