Топ препаратів для підвищення фертильності та лікування безпліддя у жінок

23 April, 2021

Як вилікувати безпліддя – питання, яке турбує, згідно зі статистикою, 15% пар. Навіть якщо жінка не має жодних проблем зі здоров’ям, шанси завагітніти під час одного менструального циклу становлять лише 25%. На фертильність (здатність до зачаття) жінки впливає багато чинників: порушення гормонального фону, синдром полікістозних яєчників, постійний вплив стресу.

Щоб знайти розв’язання проблеми, обстеження необхідно пройти і чоловікові, і жінці. Після комплексного обстеження, виявлення причини безпліддя, лікар зможе призначити препарати, порекомендує хірургічне лікування. Важливо пам’ятати, що будь-які препарати, біодобавки, що містять вітаміни і мікроелементи, потрібно приймати за порадою лікаря.

FertilOva – поліпшення фертильності, роботи репродуктивної системи

Препарат FertilOva показаний при порушеннях менструального і овуляторного циклу, при симптомах синдрому полікістозних яєчників. Склад препарату був розроблений компанією babystart для жінок з СПКЯ, які планують вагітність.

Основні компоненти комплексу – міо-інозитол (2000 мг) і фолієва кислота (200 мкг в одному саше). Ці речовини допомагають відновити спонтанну овуляцію, регулярність менструального циклу.

Препарат розроблений і створений в Англії, в повній відповідності з жорсткими регламентами якості ЕС і Королівства Великобританії.

Систематичний аналіз понад 37 тисяч наукових публікацій, присвячених міо-інозитолу показав його цінність для підтримання фізіологічного протікання природних процесів в організмі жінки.

Зокрема, міо-інозитол надає такі позитивні ефекти:

  • Посилення впливу фолатів та інших нутрієнтів на організм.
  • Профілактика макросомії, забезпечення оптимальних умов для розвитку плода.
  • Зміцнення імунітету.
  • Метаболізм цукрів.
  • Поліпшення роботи серцево-судинної системи.
  • Захист печінки і нирок.
  • Зміцнення нервової системи.

Також міо-інозитол покращує умови для формування фолікул, покращує якість яйцеклітин. Використання препарату міо-інозитолу показано в рамках підготовки до ЕКЗ. Препарати на основі міо-інозитолу позитивно діють на основні характеристики сперми, тому можуть застосовуватися в комплексній терапії безпліддя у чоловіків.

Для досягнення необхідного ефекту достатньо 1-2 саше в день, які потрібно розчинити в склянці теплої води. Готовий розчин відрізняється приємним смаком, тому складнощів з його вживанням не виникне. Оптимальна тривалість курсу – 3-6 місяців, залежно від стану репродуктивної системи.

«Фертіна» – поліпшення фертильності

Препарат «Фертіна» має подібні властивості і характеристики, однак, тут міститься менше активної речовини, міо-інозитолу – 1000 мг на одне саше. Отже, потрібен більш тривалий прийом препарату, щоб досягти необхідного ефекту.

«Проталіс» – дієтична добавка для жіночого здоров’я

«Проталіс» містить 500 мг D-кіро-інозитолу, 200 мкг фолієвої кислоти, а також вітамін В12 і марганець. Подібна комбінація створює оптимальні умови для дозрівання яйцеклітин, завдяки зниженню оксидативного стресу, зниження рівня тестостерону. Також добавка нормалізує овуляцію і стимулює спонтанну овуляцію.

Серед розглянутих препаратів FertilOva відрізняється найбільшою концентрацією активних компонентів. Позитивний ефект при лікуванні безпліддя доведений дослідженнями в клініках репродуктології Великобританії.