Тест на фертильність для чоловіків з аптеки — чи має сенс така альтернатива?

15 February, 2021

Більшість чоловіків не хочуть проходити тестування сперми з кількох причин. Перед відвідуванням лабораторії і розмовою з медичним персоналом може бути соромно. Не менш неприємним і стресовим є збір сперми на місці. Страх перед результатом тесту теж важливий фактор.

Як взяти зразок і де протестувати?

Більшість пар, вирішивши зробити перші кроки для визначення причини тривалих безуспішних зачать дитини, звертаються в діагностичну лабораторію, рідше в лікувальні установи з лікування безпліддя. Після прийому пацієнт повертає в лабораторію зразок сперми, зібраний в стерильному контейнері. Перед забором сперми рекомендується утримуватися від статевого акту (2-7 днів) і дотримуватися основних правил гігієни при заборі сперми шляхом мастурбації. Дозволено збирати сперму в спеціальні презервативи (без сперміцидів). Доцільним буде і прийом препарату FertilMan® PLUS це вітамінний комплекс спрямований на поліпшення якості сперми. Компоненти вітамінно-мінерального комплексу здатні поліпшити рухливість сперматозоїдів, збільшити кількість сперми і концентрацію сперматозоїдів.

Увага! Хочете взяти зразок сперми вдома? Це не завжди можливо.

Умовою для правильно проведеного випробування є відповідний час доставки зразка до лабораторії. Згідно з рекомендаціями, час від збору до доставки в лабораторію не повинен перевищувати 30 хвилин. Сперма чутлива до перепадів температури. Отже, фізіологічна температура транспортування зразка повинна підтримуватися, наскільки це можливо, шляхом обгортання його додатковим матеріалом або утримування контейнера близько до тіла. Якщо ви не можете доставити зразок вчасно, ви можете здати його в лабораторії.

Тест на фертильність для чоловіків з аптеки чи має сенс така альтернатива?

Коли після довгих спроб завагітніти так нічого і не виходить, багато пар вирішують провести базові тести самостійно. У той час як пані проходять подальші процедури, не моргнувши оком, джентльмени неохоче беруться за аналіз сперми. За статистикою, навіть 9 з 10 чоловіків репродуктивного віку ніколи не досліджували свою сперму. Основні причини збентеження і сором перед відвідуванням лабораторії. З цієї причини багато домашніх тестів були розроблені як так звані скринінгові (первинні) дослідження сперми. Можливість збору сперми і проведення тесту в домашніх умовах стала дуже хорошою альтернативою, що значною мірою сприяло збільшенню виявлення безпліддя серед чоловіків.

Хочете здати аналіз сперми вдома? Підберіть вірно тест.

Спочатку перевірте, що робить тест. Якщо тест вимірює тільки загальну кількість сперматозоїдів, існує високий ризик того, що, попри нормальний результат, у вас все ще можуть бути проблеми з фертильністю. Сперматозоїдів може бути багато, але якість їх може бути низькою. Шукайте тести, які дозволяють перевірити рівень сперми, що гарантує гарну фертильність і можливість зачаття дитини. Звичайно, мова йде про правильно рухому (прогресивну) сперму. Це тести з точністю, аналогічною лабораторному аналізу сперми, тобто дуже точні і надійні. Яку б форму дослідження ви не вибрали, не сумнівайтеся, дійте! Аналіз сперми часто є першим кроком до батьківства.

Не кількість, а якість сперми визначає фертильність!

Ви отримуєте результат і насамперед перевіряєте кількість сперматозоїдів? Помилка. Навіть коли сперматозоїдів багато, це не ознака нормальної фертильності. Як це можливо, що у мене багато сперми, і моя фертильність знижена? Загальна кількість сперматозоїдів – це сума всіх сперматозоїдів в спермі, включаючи ті, які не можуть запліднюватись. Йдеться про мертві сперматозоїди з дефектами структури, сперматозоїди з ненормальним рухом або нерухомі. Завжди дивляться на результат в цілому, але найбільш важливим параметром, що підтверджує фертильність, є кількість рухомих (прогресуючих) сперматозоїдів. Щоб сперматозоїд міг запліднити яйцеклітину, він повинен вміти правильно «плавати», щоб потрапити з жіночих статевих шляхів в маткову трубу.