Що таке жіноча фертильність і як її поліпшити?

16 July, 2020

Фертильний вік у жінок триває не так довго, як здається. І за цей час так важливо встигнути стати мамою. Адже про це мріє кожна молода жінка. Але що таке фертильність і як її поліпшити? Розібратися в цьому допоможуть фахівці нашого інтернет-магазину Babystart.

Фертильність як важливий період в житті жінки

Фертильністю називають здатність жінки до дітородіння. Відповідно, вік, іменований фертильним, – це ті роки, протягом яких жінка менструює. Хоча сам факт місячних не підтверджує фертильність. У неї включаються такі можливості жіночого організму:

  • Зачати дитину. Для цього важлива наявність оваріального резерву, тобто здатності утворювати яйцеклітини;
  • Виносити вагітність. Виконання цієї функції залежить від гормонального фону, сформованого в організмі;
  • Народити дитину. Ця здатність визначається цілим комплексом функціональних можливостей організму.

Методи визначення жіночої фертильності

Щоб визначити рівень фертильності, можна використовувати кілька методів. Основний з них – це тест на гормони.

Гормональний

При цьому визначається кількість гормонів фолікулостимулюючих, що визначають можливість дозрівання яйцеклітини, а також лютеїнізуючих, від яких залежить утворення так званого жовтого тіла в яєчниках на ділянці, що звільнилася від фолікула. Ця субстанція виробляє секрети, які сприяють збереженню вагітності. Чим вище вироблення лютеїнізуючого гормону, тим вище рівень фертильності.

Ультразвуковий

Ефективним способом є також УЗД. Його проводять після 4 дня циклу. При цьому візуалізується стан і кількість функціональної і сполучної тканин яєчника. Таким чином визначається рівень фертильності. Поліпшити його можливо, якщо підвищити секрецію гормонів лютеїнізуючого типу. Але яким чином цього досягти?

Засоби для поліпшення жіночої фертильності

Підвищення спроможності жінки народити здорову дитину слід починати з загального поліпшення стану організму. Важливо виключити проблеми, які перешкоджають зачаттю. Допомогти в цьому можуть тільки професійні лікарі. Всі вони рекомендують використовувати спеціальні препарати для посилення жіночої фертильності. Купити в Україні їх можна в багатьох торговельних точках. Але краще віддавати перевагу компанії з бездоганною репутацією, такій як Babystart.

Наш арсенал засобів для підвищення фертильності

Наш інтернет-магазин, як офіційне представництво британської компанії Babystart, пропонує найефективніші засоби для поліпшення фертильності жінок. Ці препарати рекомендують і використовують кращі європейські клініки і центри репродуктивної медицини. Адже вони відрізняються:

  • Ефективно підібраним складом. Він проходить багатоетапну перевірку і є науково обґрунтованим для використання в даній сфері;
  • Застосуванням якісної сировини. Вона виготовляється в Англії на ліцензованому підприємстві і супроводжується сертифікатами якості ISO;
  • Винятком ризику негативного впливу на організм жінки і її майбутньої дитини, через відсутність в даних засобах токсичних речовин.

FertilWoman як найкраще підживлення для фертильності

Один з кращих на сьогодні засобів для підвищення жіночої фертильності – FertilWoman Plus. Купити в Києві, Харкові, Львові та інших містах країни його найзручніше через наш інтернет-магазин Babystart. Ми гарантуємо його фірмове походження, а значить – максимальну ефективність. До складу препарату входять такі цілющі речовини:

  • L-аргінін, інтенсивно поліпшує кровообіг в жіночих репродуктивних органах і підвищує рівень лібідо;
  • Інозітол, який здатний поліпшити якість яйцеклітини і підвищити кількість циклів продуктивної овуляції;
  • L- карнітин з коензимом Q10, що збільшує енергетичний потенціал репродуктивних органів на клітинному рівні;
  • Лютеїн з фолієвою кислотою і вітаміном В12, які життєво необхідні для нормального формування плоду.

Наші консультанти допоможуть вам розібратися, як вибрати і купити засоби для поліпшення фертильності. Завдяки цим препаратам ви зможете наблизити здійснення своєї мрії про материнство.