Простата і потенція – простатит і слабка ерекція

12 June, 2020

Чоловіча простата, може бути джерелом проблем в сексі. Простатит часто викликає зниження статевого потягу і еректильної дисфункції.

Простата є органом, який формує чоловічу репродуктивну систему. Основне завдання простати – виробництво спеціальної рідини, що входить до складу сперми. Орган має форму і розмір каштана. Він розташований в малому тазі, прямо під сечовим міхуром. Тому гіперплазія передміхурової залози, яка у більшості чоловіків починається після сорока років, погіршує функцію сечовипускання – це може привести до застою сечі і супутнього запалення.

Простата і потенція

Існує також тісний зв’язок між простатою і потенцією. Фактори, які можуть безпосередньо зменшити сексуальне бажання і здатність отримати ерекцію:

 • Гіперплазія передміхурової залози. Близько 10 відсотків чоловіків у віці від 40 до 90 відсотків старше вісімдесяти років страждають від цієї проблеми.
 • Запалення простати, яке має тенденцію переходити в хронічний стан, що триває місяцями, роками і навіть все життя.
 • Рак передміхурової залози і операції з їх видалення, іноді з усією передміхурової залозою, що призводить до значного зниження лібідо і порушення структур, які іннервують статевий член.

Запалення простати

Простатит – це захворювання, етіологічні фактори якого охоплюють:

 • Грамнегативна бактеріальна інфекція, в основному: кишкова паличка (близько 60-80 відсотків зареєстрованих випадків), Pseudomonas aeruginosa, Klebsiella, Serratia і Enterobacter (близько 15 відсотків).
 • Грампозитивні бактеріальні інфекції, такі як ентерокок (5-15 відсотків).

Вчені вважають, що патогенні мікроорганізми через уретру найчастіше потрапляють в передміхурову залозу в результаті анальної і оральної практики сексу, а також при хронічному запаленні в статевих шляхах статевого партнера.

Основними симптомами простатиту є:

 • біль над лобковим симфізом
 • біль в промежині в положенні сидячи
 • біль в яєчках, що розповсюджується по паху, до стегон
 • біль в попереково-крижовій області
 • печіння в уретрі
 • болючість під час еякуляції
 • кров в спермі
 • підвищений тиск на сечовий міхур

Слабка ерекція і простатит

Одним з наслідків простатиту, що найбільш часто зустрічаються, є слабка ерекція. Це є наслідком функціональних і фізіологічних розладів, а також психічних розладів, які сильно впливають на зниження статевого потягу. Наукові джерела кажуть, що 65% пацієнтів чоловіків з простатитом скаржаться на депресію, проблеми зі сном і зниження сексуальної функції.

Інтимні проблеми в такій ситуації часто пов’язані із загальним зниженням інтересу до сексу, нездужанням і дратівливістю, викликаним болем, а також свого роду соромом.

Як лікувати простату для поліпшення ерекції?

Для поліпшення ерекції простатит слід лікувати. Це одна з тих ситуацій, коли основною дією в разі порушення потенції є лікування первинних захворювань. Попри деякі застереження, стандартом лікування є антибіотикотерапія, яка приносить відчутні переваги і дозволяє полегшити або повністю зняти симптоми.

Інші альтернативні способи лікування з високою ефективністю включають застосування препарату Prostate Gold Complex. До складу якого входять фітокомпоненти, які мають позитивний вплив на чоловічу простату.

Загалом і вітаміни і мікроелементи для чоловіків дуже важливі. Доповнення щоденного раціону чоловіків правильними вітамінами і мінералами надзвичайно важливо для підтримки нормального рівня тестостерону, а також для правильного функціонування серцево-судинної, нервової або м’язової систем. Не дарма провідними фахівцями Британії створюється широкий спектр препаратів у формі таблеток і капсул для задоволення потреб людей різного віку.