Невдалі спроби завагітніти. Як вийти з депресії?

5 March, 2020

Якщо ви відчуваєте себе пригніченою, намагаючись завагітніти, або просто здається, що ви єдина людина на світі, хто бореться з усім цим процесом, читайте далі нашу статтю.

Мері Джейн Мінкін, доктор медичних наук, професор кафедри акушерства та гінекології та репродуктивних наук в медичній школі Єльського університету, яка більше 35 років займається приватною практикою, наводить факти, які допоможуть вам почувати себе набагато краще і зрозуміти, що ви не самотні.

# 1: Ви не єдина, хто довго намагається завагітніти

Факт: овуляція зазвичай відбувається між 11 і 21 днями вашого циклу. Овуляция триває від 12 до 48 годин, але ви потенційно плідні протягом 7-10 днів.

Д-р Мінкін каже: «щоб максимізувати свої шанси завагітніти, розгляньте можливість використання набору для прогнозування овуляції, такого як First Response, який дуже точний і попередить вас про те, що овуляція відбувається протягом наступного дня. Займатися сексом в цей день, а потім на наступний день або, принаймні, на другий день після овуляції, щоб максимізувати шанси. Якщо здається, що ви овулюєте досить послідовно в один день, займайтеся сексом за пару днів до передбачуваної дати – сперма може подорожувати три дні або близько того – а потім переконайтеся, що ви займаєтеся сексом в день овуляції. Одне важливе зауваження: якщо ваш цикл овуляції нестабільний або не відбувається взагалі, порадьтеся з гінекологом відразу ж як вирішили завагітніти».

# 2: Багатьом людям потрібно стільки ж часу, як і вам, щоб зачати дитину

Факт: 1 з 8 пар (або 12 відсотків заміжніх жінки) мають проблеми з вагітністю або збереженням вагітності.

Д-р Мінкін каже: «Ми можемо додати до цієї статистики більше даних, які допоможуть вам почувати себе позитивно: половина пар можуть зачати в перші шість місяців спроб, 80 відсотків на рік спроб і близько 90 відсотків протягом двох років спроб “.

#3: Навіть якщо ваше безпліддя є ” незрозумілим», ви все ще можете завагітніти

Факт: 15 відсотків пар з діагнозом безпричинного безпліддя в кінцевому підсумку вагітніють без лікування.

Доктор Мінкін каже: «близько 15 відсотків пар мають те, що називається» незрозуміле безпліддя», це означає, що ми не можемо точно визначити, чому у вас виникають проблеми із зачаттям, але значна кількість цих пар в кінцевому підсумку завагітніє без втручання”.

# 4: Вік може і не бути проблемою під час зачаття

Факт: оскільки відомо, що народжуваність у жінок неухильно знижується з віком, деякі лікарі закликають жінок у віці 35 років і старше проходити обстеження і лікування після 6 місяців незахищеного сексу.

Д-р Мінкін каже: «якщо вам 35 років або більше, і ви намагалися протягом шести або більше місяців, але у вас нічого не вийшло, порадьтеся з вашим гінекологом, навіть якщо є хороші шанси завагітніти без будь-якого втручання. У цей момент завжди корисно зустрітися з вашим гінекологом, щоб провести просте тестування і отримати рекомендації ».

#5: Більшість жінок потребують лише одного року для зачаття

Статистичні дані: близько 94% заміжніх жінок у віці від 15 до 44 років можуть завагітніти протягом одного року.

Доктор Мінкін каже « ” як показує ця статистика, більшість жінок вагітніють протягом року, але, знову ж таки, народжуваність дійсно зменшується з віком – ми народжуємося з усіма яєчниками, які у нас є, і з часом здорові яєчники зменшуються. Проте, один простий рада-побоюватися особистих мастил, так як більшість з них може перешкоджати рухливості сперматозоїдів. Краще спробувати спеціальну мастило, яка клінічно перевірена на здатність до фертильності і імітує природні фертильні рідини організму”.

Не забувайте обстежити не тільки себе, але і свого партнера. Народження здорової дитини однаково залежить від двох батьків.

Не варто впадати у відчай, поганий настрій впливає на стан нашого здоров’я. Не варто зациклюватися тільки на дитині. Живіть повноцінним життям, насолоджуйтеся кожним моментом: роботою, відпочинком, спілкуванням і любов’ю.