Methyl Folatе – інноваційна фолієва кислота

(0 отзывов)

Комплекс для пари

Кількість
-+
1000 грн 950 грн
Здорова дитина
Инноваційний склад
Вироблено у Великобританії

Methyl Folate – інноваційна форма Фолієвої кислоти 4 покоління в спеціальній дозі – 600 мкг, для вагітних жінок і пар, які планують зачаття/вагітність.

 

З того моменту, як ви почнете планувати дитину, ви можете зробити прості речі, які допоможуть вам досягти щасливої і здорової вагітності.
Одна важлива річ, яку ви можете зробити, – це приймати добавки з фолієвою кислотою, такі як Methyl Folate кожен день до кінця першого триместру вагітності, коли у дитини розвивається хребет.

Фолієва кислота – це вітамін B, який міститься в зелених овочах (наприклад, броколі), дріжджових пастах і збагачених злаках. Дослідження показують, що прийом фолієвої кислоти до зачаття і на ранніх термінах вагітності може допомогти захистити вашу майбутню дитину від вроджених дефектів нервової трубки, таких як Spina Bifida.

Фолієва кислота також може допомогти запобігти інші види вроджених дефектів і викидень на ранніх термінах. Оскільки близько половини всіх вагітностей у Великобританії є незапланованими (а в Україні цей відсоток ще більший), експерти рекомендують всім жінкам дітородного віку отримувати достатню кількість фолієвої кислоти, навіть якщо вони не намагаються завагітніти.

Дефіцит фолієвої кислоти

Фолати і фолієва кислота – це різні форми вітаміну B9.

Фолати – це натуральна форма вітаміну B9. Назва походить від латинського слова «folium», що означає лист. Фактично, листя овочів є одними з кращих харчових джерел фолатів. Перш ніж потрапити в кровотік, фолати повинні розщепнутися до самої біологічно активної форми вітаміну B₉ – 5-метілтетрагідрофолат (5-MTHF). Саме 5-MTHF виконує ті функції, які очікує лікар.

Але у деяких людей фолієва кислота не може розщепнутися до своєї активної форми 5-MTHF і у них виникає дефіцит фолієвої кислоти, навіть якщо вони приймають її у великий кількості. Це відбувається за рахунок недостатності у них ферменту MTHFR.

!!! Нездатність деяких жінок засвоювати і метаболизировати фолієву кислоту з продуктів харчування або біологічно-активних добавок може поставити під загрозу їх здоров’я і підвищити ризик несприятливих наслідків для майбутніх дітей.

Тому вченими були розроблені нові покоління фолатів, які засвоюються навіть у тих жінок, у яких є дефіцит ферменту MTHFR. Найбільш інноваційним з них є глюкозамінова сіль 5-метілтетрагідрофоліевой кислоти (4-го покоління).

Methyl Folate містить фолієву кислоту 4-го покоління яка структурно аналогічна активній формі фолієвої кислоти, і яку організм може негайно використати без будь-якого додаткового метаболізму.

Чому саме Methyl Folate

Покращена стабільність і біодоступність. Завдяки вмісту фолієвої кислоти 4-го покоління у вигляді 5-метілтетрагідрофоліевой кислоти. Підходить всім жінкам незалежно від того, чи є у них недостатність ферменту, який розщеплює фолієву кислоту чи ні.

Доза 600 мкг в 1 капсулі – спеціальне дозування для випадків, коли організму необхідно більше фолатів (для вагітних, прийомі деяких ліків, захворюваннях шлунково-кишкового тракту).

В упаковці 90 капсул, що вистачить на 3 місяці прийому.

У складі тільки фолієва кислота – це зручно для додавання до будь-якій схемі призначень, без ризику перевищення доз по іншім компонентам.

Виробляється у Великобританії відповідно до високих стандартів Європейського Союзу та Сполученого Королівства.

Відповідає офіційно визнаним стандартам якості GMP та ISO.

Кому буде корисним Methyl Folate

Приймати Methyl Folate рекомендовано:

  при плануванні зачаття/вагітності, під час вагітності;

  в комплексній терапії жіночого і чоловічого безпліддя;

  при підготовці до ДРТ (допоміжних репродуктивних технологій).

Як приймати Methyl Folate

по 1 капсулі на день, запиваючи великою кількістю води. Під час або відразу після їжі. Капсули не розкушувати.

Бажано починати за 3 місяці до запланованого зачаття.

Форма випуску Methyl Folate

90 капсул у флаконі. Вистачає на 3 місяці прийому.

Не застосовувати, якщо у вас спостерігалася підвищена чутливість до будь-якого з компонентів добавки. Не є лікарським засобом. Без ГМО. Не перевищуйте рекомендовану денну кількість. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем. Продукт не є замінником різноманітного і збалансованого харчування, і здорового способу життя.

СКЛАД

В 1 капсуле:

Фолиевая кислота (в виде 5-Метилгидротетрафолиевая кислота) – 600 мкг

Відгуки

Be the first to review “Methyl Folatе – інноваційна фолієва кислота”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

There are no reviews yet.

Сташенко Ніна Сергіївна
Акушер-гінеколог, гінеколог
10років досвіду
201жінка стала матір'ю

Досвідчений акушер гінеколог. Займається лікуванням патологій матки, поліпів, кісти яєчників, доброякісними утвореннями яєчників, матки.

Практикує консервативну та оперативну гінекологію, ведення вагітності, пологів.

Залишились питання?

Babystart® помогает семьям с 1996 года

Компания была создана в городе Ноттингем (Великобритания), как маленькая семейная компания. Сегодня Babystart® зарегистрированная торговая марка в Великобритании, Европе и США. Штаб-квартира и производственные площадки находятся в Великобритании.