Які вітаміни краще для чоловіків

15 May, 2019

Чоловікам для нормального функціонування організму варто регулярно приймати вітамінні комплекси. Для сучасних городян завдання вибудувати собі збалансовану дієту майже непосильна: свіжі фермерські продукти дістати не так просто. Але навіть щасливці, які налагодили поставки натуральних органічних продуктів до свого столу, не отримують достатньо вітамінів з їжею. Гіповітаміноз призводить до втоми, дратівливості, і провокує розвиток хронічних захворювань. Щоб цього уникнути, треба підібрати хороший полівітамінний препарат. Найкращі препарати розроблені не просто для чоловіків, але і враховують потреби чоловічого організму в різні періоди життя.

Вітаміни для молодих чоловіків

У віці до 30 років більшість людей відчуває себе цілком здоровими. Але навіть у цьому віці на організм впливають стрес-фактори, які закладають основу для майбутніх проблем. Це і надмірні фізичні навантаження, і робота цілодобово без сну, і алкоголь з курінням, і погана оточення. Крім того, у більшості чоловіків зростання організму триває до 25 років, і при гіповітамінозі можливий розвиток патологій.
Молодим чоловікам рекомендується підбирати вітамінні комплекси, до складу яких входять:
– Вітаміни А, Е – сприяють виробленню чоловічого гормону тестостерону;
– Вітаміни групи В – активізують вироблення особливих білків, які підтримують утворення чоловічого гормону;
– Фолієва кислота – покращує якість сперми;
Для чоловіків, які курять або вживають алкоголь, підійде вітамін N (ліпоєва кислота), який нівелює дію шкідливих складових.

Вітаміни для зачаття

Ближче до тридцяти років чоловік заводить сім’ю і замислюється про дитину. Якщо запланована вагітність не настає протягом декількох місяців, молодим батькам варто зайнятися своїм здоров’ям. У числі іншого, рекомендується пропити курс полівітамінів, які покращують здатність організму виробляти статеві клітини. Спеціальний комплекс ФертілМен Плюс настільки ефективний, що його рекомендують як частина комплексного лікування чоловічого безпліддя. При плануванні зачаття варто просто пропити курс вітамінів тривалістю 60 днів. Після цього курсу у чоловіка збільшується кількість сперми, концентрація сперматозоїдів і їх активність, зменшується число патологічних форм сперматозоїдів. Для посилення ефекту можна поєднувати прийом вітамінів з використанням спеціального лубриканта.

Вітаміни для чоловіків зрілого віку

Після 40 чоловіки ще повні сил, але вже стикаються з першими проблемами. Починаються перші проблеми серцево-судинної системи, у деяких починається статева дисфункція. Вітамінні комплекси для цього віку повинні не тільки підтримувати організм, але і перешкоджати старінню.
Вітаміни А, Е не тільки стимулюють вироблення тестостерону, а й зміцнюють судини.
Вітамін С покращує імунітет: до речі, чоловікам дозування цього вітаміни потрібно збільшити вдвічі в порівнянні з жінками.
Вітаміни групи В уповільнюють старіння тканин.
Вітамін Н називають «вітаміном чоловічої краси», він підтримують тонус шкіри і уповільнює облисіння.

Вітаміни для літніх чоловіків

Чоловікам похилого віку менше актуальна проблема якості сперми, зате питання загального здоров’я виходять на перший план. Відповідно, змінюється і склад полівітамінних комплексів. Якщо раніше в прийомі вітаміну D не було особливої ​​потреби, то тепер пора задуматися профілактикою остеопорозу і зміцнення зубів. Як і раніше важливий вітамін Н: він не запобігає випаданню волосся, але уповільнює його. Вітамін В12 підстьобує сповільнюється метаболізм. Ну і звичайно, перевірені помічники – вітамін А, Е, С. Вони потрібні для загального зміцнення імунітету, підтримки судинної системи і уповільнення процесів старіння.
Варто пам’ятати, що вітаміни – це підтримуючий засіб. Одними вітамінами вилікувати якесь захворювання неможливо. Але й відмовлятися від них не варто. Вітаміни помітно покращують якість життя: знижують стомлюваність, стимулюють сексуальну активність, збільшують шанс зачаття, і захищають організм від передчасного старіння.