Як заповнити дефіцит фолієвої кислоти при підготовці до вагітності?

19 May, 2021

Вагітність і виношування дитини – це справжнє таїнство. Але жінка повинна сама подбати, щоб її організм зміг впоратися з такою місією. Один з найефективніших ресурсів для цього – фолієва кислота. Для планованої вагітності в Україні її ключову роль відзначають провідні лікарі-репродуктологи та гінекологи. Але найчастіше в організмі багатьох жінок відзначається нестача фолієвої кислоти.

Чому важлива достатня кількість фолієвої кислоти в жіночому організмі під час підготовки до вагітності і як заповнити її дефіцит?

Зазвичай ми майже не надаємо значення тому, які мікроелементи, вітаміни та інші корисні речовини надходять в наш організм, і в якій кількості вони в ньому містяться. Але коли жінка свідомо готується до вагітності, то однією з основних її завдань стає відновлення правильного гомеостазу. Тоді шанс завагітніти і виносити здорову дитину істотно зростає. Щоб досягти оптимального балансу ресурсів, необхідних для успішного зачаття і сприятливого протікання вагітності, потрібно враховувати наявність різних їх складових. В першу чергу це стосується такого компонента, як фолієва кислота. Для майбутніх матерів купити лікувальні комплекси, в які входить дана речовина, можна через наш інтернет-магазин Babystart. Фолієва кислота в найбільш біодоступній формі представлена в таких вітамінно-мінеральних комплексах, як, наприклад, РепроФолат. Це один з кращих препаратів для жінок, які планують вагітність.

Що собою являє фолієва кислота?

Фолієва кислота входить до складу фолатів. По суті вона являє собою вітамін B9. З харчовими продуктами в організм надходять готові фолати. Якщо ж вживати препарати, в які входить фолієва кислота, з каталогу Babystart, то вони являють собою синтетичну речовину. В організмі вона набуває форму фолату.

Які основні функції фолієвої кислоти?

Брак вітаміну B9 призводить до анемії. Адже фолієва кислота – один з основних компонентів в системі кровотворення. Фолати сприяють нормальному утворенню РНК і ДНК, які служать основою будь-якої клітини в людському організмі. Без них практично зупиняється зростання тканин, що швидко діляться. Тому вітамін В9 так необхідний для утворення і розвитку зародка. У період підготовки до успішного зачаття теж надзвичайно необхідна фолієва кислота. Купити в інтернет-магазині Babystart її можна у вигляді збалансованих вітамінно-мінеральних комплексів, таких як РепроФолат. Їх правильне використання істотно збільшує ймовірність настання вагітності. Крім того, вітамін B9 виконує в організмі такі завдання:

  • утворення нових кров’яних тілець;
  • блокування утворення онко клітин;
  • утворенн6я ДНК всіх клітин організму;
  • відновлення тонусу м’язових тканин;
  • утворення нервової системи зародка;
  • формування і розвиток судин плаценти.

Коли потрібно приймати фолієву кислоту?

РепроФолат та інші препарати з фолієвою кислотою від інтернет-магазину Babystart приймати потрібно за три місяці до планованого зачаття. Це дозволить відновити баланс фолатів в організмі. Завдяки такій профілактиці до моменту зачаття підготуються репродуктивні органи жіночого організму. У ньому з’явиться достатньо ресурсів для утворення тканин плаценти, здорового росту і розвитку дитячого організму.

Пропонуємо вам купити у нас найкращі препарати з фолієвою кислотою. Ціни на них цілком демократичні, особливо з огляду на їх високу якість і ефективність.