Як вибрати кращий препарат для поліпшення якості сперми?

7 May, 2021

Погані параметри сперматозоїдів – найбільш часта причина чоловічого безпліддя. Щоб підтвердити або виключити це, необхідні спеціалізовані тести. Тільки після цього етапу чоловіки можуть використовувати методи, які ефективно покращують рухливість і кількість сперматозоїдів. Чи достатньо прийому добавок для відновлення чоловічої фертильності? Як вибрати кращий препарат?

Сьогодні ніхто не ставить під сумнів той факт, що проблема безпліддя в однаковій мірі зачіпає і жінок, і чоловіків. Більш того, в останні роки статистика показує, що якість чоловічої сперми з року в рік постійно погіршується. Без перебільшення можна сказати, що безпліддя можна назвати епідемією 21 століття, тим більше що воно діагностується частіше, ніж діабет.

Коли використовувати харчові добавки?

Деякі лікарі і пацієнти скептично ставляться до добавок. В основному це пов’язано з тим, що більшість доступних на ринку добавок, призначених для чоловіків з безпліддям, містять комбінацію вітамінів і мікронутрієнтів для заповнення дефіциту в організмі, і зазвичай цього можна досягти шляхом зміни дієти. Однак в рекомендаціях європейських урологічних і андрологічних товариств чітко вказано, що найбільша частота настання вагітності і поліпшення параметрів сперми при ідіопатичному чоловічому безплідді досягаються при використанні речовин з антиестрогенами і антиоксидантними властивостями.

На українському ринку існує ряд препаратів, що поліпшують фертильність у чоловіків, наприклад: Дуовіт для чоловіків, L-карнітин, ФертілМен Плюс.

Антиоксиданти включають β-каротин, лікопін, вітаміни A, C, D і E, селен, кофермент Q10 і L-карнітин. Однак найпотужніший антиоксидант, відомий як глутатіон.

На жаль, немає доступних пероральних препаратів, що містять глутатіон. Тому, якщо лікар хоче слідувати рекомендаціям, йому залишається порекомендувати БАД. Вибираючи препарат, дивіться на дозу і вибирайте той, який містить велику кількість речовини, а не сліди. Серед доступних на ринку добавок тільки одна містить глутатіон – ФертілМен Плюс ™. Глутатіону немає в дуовіт для чоловіків і в препараті L-карнітин. L-карнітин і зовсім в складі містить тільки L-карнітин, аскорбінову кислоту, магнію оксид, кальцію стеарат.

L-карнітин в препараті ФертілМен Плюс™ – золотий стандарт серед всіх виробників карнітину

L-карнітин – важлива добавка для чоловіків, які намагаються зачати дитину, впливає на рухливість сперматозоїдів. Крім того, жінки можуть отримати користь від L-карнітину при спробі зачати дитину через його антиоксидантні властивості і поліпшення доставки енергії до клітин. При виборі добавки варто звернути увагу на те, що вона містить комплекс з декількох видів карнітину, які діють синергетично, посилюючи свою дію. Зверніть увагу, що ФертілМен Плюс має в складі більше L-карнітину ніж у будь-якого іншого препарату.

L-аргінін для фертильності

Ще одна важлива амінокислота, особливо для чоловіків. L-аргінін. Завдяки добавці цього білка у людей, які страждають проблемами фертильності, добавка L-карнітину покращує рухливість сперматозоїдів. Ця амінокислота також є в складі ФертілМен Плюс.

Не кількість, а якість – читайте склад добавок

Коли ми хочемо поліпшити якість сперми, дотримуючись рекомендацій медичних асоціацій, варто звернутися до добавок, і при виборі відповідного препарату слід орієнтуватися не на кількість інгредієнтів, зазначених на етикетці, а на силу їх дії. Виберімо сильні антиоксиданти, що найкраще володіють антиестрогенною активністю з клінічно доведеною ефективністю. Препаратом, який найкраще відповідає цим критеріям, що підтверджують думки багатьох пар, які намагаються завести дитину, є ФертілМен Плюс ™.

ФертілМен Плюс – таблетки, вироблені концерном з Великобританії. Вони позитивно впливають на рухливість, концентрацію і морфологію сперматозоїдів. Fertilman Plus сприяє фертильності. При регулярному використанні покращує якість сперми. Це одна з найпопулярніших добавок. Він містить весь комплекс вітамінів B і L-карнітин, який покращує якість сперми, впливає на її обсяг і рухливість сперматозоїдів. L-карнітину міститься в рази більше в препараті. Інші речовини, що входять до складу препарату, включають l-аргінін для поліпшення сперматогенезу, фолієву кислоту, цинк, селен, а також вітамін D3.

Використання правильно збалансованого харчування допомагає не тільки підтримувати здорову масу тіла, але і покращує роботу репродуктивної системи. Добавки з відповідними вітамінами, мінералами і L-карнітин, що поліпшують ДНК сперматозоїдів, мають, серед іншого, позитивний ефект на якість і кількість сперматозоїдів. З цієї причини прийом препарату Fertilman Plus значно збільшує шанс зачаття.