Пн-Пт 09:00 - 18:30
Cб 10:00 - 16:00
(прийом замовлень)
Пн-Пт 09:00 - 18:30
Cб 10:00 - 16:00
(прийом замовлень)

  Як правильно підготуватися до вагітності із застосуванням ЕКЗ?

  11 November, 2020

  При створенні сім’ї все пари планують рано чи пізно народити дитину. Але, на жаль, не всім це вдається. Причин бездітності може бути багато. Але ефективне рішення переважно одне: допоміжні репродуктивні технології. Одна з найпоширеніших з них – це ЕКЗ. Однак навіть екстракорпоральне запліднення не буде успішним, якщо до нього належним ніяк не підготуватися. Кращий засіб для цього – вітамінно-мінеральний комплекс FertilWoman Plus. Купити в Україні його можна через наш інтернет-магазин BabyStart. Ми є офіційним представником компанії-виробника. Це дозволяє нам гарантувати фірмову якість і найвищу ефективність даного препарату.

  Що собою являє екстракорпоральне запліднення?

  Учені в усьому світі довгий час працювали над технологією штучного запліднення даного типу. Але перший позитивний результат вдалося отримати трохи більше 40 років тому, коли в Англії з’явилася на світ перша дівчинка з пробірки. На сьогодні кількість таких діток істотно перевищує 5 мільйонів. Багатьом майбутнім батькам підготуватися до цієї процедури допоміг препарат ФертілВумен Плюс. У Києві, Харкові, Одесі та інших містах України його застосовують перед процедурою ЕКЗ і при звичайному плануванні вагітності. Він істотно підвищує фертильність жінки. Його ефективність пояснюється наявністю в препараті комплексу найкорисніших для жіночого організму вітамінів і мікроелементів. В результаті він стає максимально готовим до прийняття сперматозоїда або вже заплідненої яйцеклітини. Найчастіше після прийняття курсу даного препарату репродуктивна функція настільки зростає, що запліднення відбувається природним шляхом. Лікарі відзначають, що в цьому немає ніякого дива, а тільки глибоке вивчення проблеми і вдало розроблена формула вітамінного комплексуFertilWoman Plus. В каталозі виробника це далеко не єдиний препарат з подібною дією. Якщо ж вагітність не сталася, застосовується процедура ЕКЗ. Вона полягає в заплідненні сперматозоїдом яйцеклітини, що відбувається за межами організму жінки. Тобто, в пробірці найактивніший сперматозоїд проникає в яйцеклітину, після чого її поміщають в матку майбутньої мами.

  Як правильно підготуватися до запліднення через ЕКЗ?

  Щоб пізнати таїнство народження дитини, до процедури запліднення потрібно підготуватися грунтовно. Причому стосується це обох майбутніх батьків. Досвідчений гінеколог вам обов’язково порадить використовувати такі препарати, як ФертілМен або ФертіВумен. Замовити з доставкою їх можна через наш інтернет-магазин Babystart. Ми запропонуємо вам найкращі лікувальні та профілактичні засоби, щоб ви змогли дозволити собі щастя материнства і батьківства. Крім застосування препаратів з арсеналу нашого інтернет-магазину, потрібно здійснити такі дії:

  • перевірка організмів чоловіка й жінки, оцінка їх здоров’я;
  • ґрунтовне лікування, усунення різних видів захворювань;
  • лікування зубів, відмова від небезпечних для людського здоров’я звичок;
  • усунення причин для стресу, відмова від подорожей зі зміною клімату.

  Що таке відстрочене материнство і як воно втілюється?

  Якщо жінка не планує вагітність, вона повинна врахувати, що з часом її репродуктивне здоров’я може бути недостатнім для народження дитини. Адже з кожним роком можливість зачаття і народження малюка скорочується. Звичайно, продовжити жіночий вік може такий препарат, як FertilWoman Plus. Ціна цього засобу в нашому магазині цілком доступна. А в порівнянні з можливістю народження здорової дитини вона просто мізерно мала. У піхву такої жінки буде введена яйцеклітина, яка була заморожена багато років назад. Таким чином зберігається сама можливість виношування вагітності і народження дитини. До того ж при цьому виключається ризик розвитку у плода таких генетичних захворювань, як, наприклад, синдром Дауна.

  Рекомендуємо вам для підготовки до такої важливої процедури як ЕКЗ саме у нас замовити FertilWoman Plus. У його склад входить коензим q10, фолієва кислота, вітамін b12, інозітол, l-аргінін і інші актуальні компоненти. Це найпозитивніша атака на організм жінки, здатна повернути її репродуктивне здоров’я.