Як поліпшити якість сперми

18 August, 2020

Безпліддя у чоловіків зустрічається не рідше, ніж у жінок. Крім різноманітних патологій, інфекційних захворювань, проблем з серцево-судинною системою, однією з найпоширеніших причин нездатності чоловіка зачати дитину є недостатня якість його репродуктивного матеріалу. Це трапляється через низьку рухливість сперматозоїдів, їх недостатню кількість і з деяких інших причин. Тому настільки актуальна проблема, як поліпшити якість сперми. Для її вирішення розроблено безліч різноманітних методик. З їх допомогою можна вирішити дану проблему в найкоротші терміни. Можуть допомогти в цьому і фахівці компанії BABYSTART. З урахуванням клінічних особливостей кожного конкретного випадку вони допоможуть підібрати оптимально відповідний комплекс вітамінів, пробіотиків та інших ефективних засобів.

Деякі особливості вироблення сперми у чоловіків

Існує безліч способів, як поліпшити якість сперми. Щоб репродуктивний матеріал чоловіка став придатним до зачаття, важливо відновити його якісні та кількісні характеристики. Адже сперма може мати:

  • погану морфологію;
  • низьку концентрацію;
  • інертність сперматозоїдів;
  • хаотичність їх спрямованості.

Особливо помітно погіршення якості сперми у чоловіків у віці. Хоча вважається, що виробляється вона до 80 років, але мало гарантій отримання здорового потомства від такого матеріалу. Це пов’язано з типовими хромосомними аномаліями. Тому лікарі рекомендують чоловікам ще в молодості піклуватися про те, як поліпшувати якість сперми. В середньому віці активність сперматозоїдів можна відновити за 2-3 місяці. Але в більш зрілі роки буде потрібно використання спеціальних медичних препаратів, вітамінів, мікроелементів, пробіотиків. Так, найкращі фахівці сьогодні рекомендують використовувати FertilMan PLUS. Будь-який бажаючий може ці та інші вітаміни для поліпшення якості сперми купити в інтернет-магазині BABYSTART. До складу даного препарату входять найефективніші мікроелементи, вітаміни, амінокислоти, які здатні підвищити рівень сперматогінезу і повернути потенціал чоловічої репродуктивної функції.

Основні способи, як підвищити якість сперми

Існує безліч поширених способів, як поліпшити якість сперми. Для цього використовуються медичні препарати і спеціальні програми.

Утримання від сексу

Вважається, що якість репродуктивного матеріалу істотно зростає, підтверджують ефективність цього способу. Але такий період не повинен перевищувати чотири доби. Якщо ж стриманість триватиме набагато довше, то сперма тільки втратить у своїй якості, а ймовірність запліднення значно знизиться.

Використання дієти

Чоловік, який планує зачаття дитини, повинен знати, як поліпшити якість сперми за допомогою харчових продуктів. Дієтологи рекомендують включати в раціон потенційного майбутнього батька страви, що складаються з тих продуктів, які містять:

  • Бета-каротин;
  • Цинк і кальцій;
  • Вітаміни С, Д і Е;
  • Омега-3 кислоти.

З огляду на склад основних харчових продуктів людини, в меню чоловіка повинні входити в великій кількості бобові культури, морська риба жирних сортів, овочі, фрукти, в яких міститься велика кількість вітаміну А. Особливо ефективні в цьому плані персики, абрикоси, морква, гарбузове насіння. Обов’язково потрібно вживати в їжу свіжу зелень. Позитивно позначається на розв’язанні проблеми, як поліпшити якість сперми, волоські горіхи, соєвий соус, печінка, сир, яловичина, м’ясо качок і індичок, арахісові, кедрові і інші горіхи.

Здоровий спосіб життя

Щоб зачати здорову дитину, потрібно відмовитися від спиртного, куріння, гострої їжі, фаст-фуду, консервації, маргарину. Не рекомендується зловживати червоним м’ясом. Важливо привести в норму свою вагу і підтримувати оптимальну рухову активність. Також важливо уникати переохолодження та перегрівання.

Але найкращий спосіб, як підвищити якість сперми, – це вітаміни для її поліпшення ФертілМен Плюс. У нашому інтернет-магазині ви знайдете ще безліч аналогічних препаратів. Їм довіряють кращі європейські клініки репродуктивної медицини. З їх допомогою і ви зможете стати щасливими батьками.