Пн-Пт 09:00 - 18:30
Cб 10:00 - 16:00
(прийом замовлень)
Пн-Пт 09:00 - 18:30
Cб 10:00 - 16:00
(прийом замовлень)

  Як підвищити фертильність при наявності жіночих захворювань?

  2 February, 2021

  Фертильність є здатність організму до відтворення здорового потомства. Переважно вона розглядається в плані жіночої репродукції. Але якщо жінка здорова, то про її фертильність міркувати особливо не доводиться. Вона може спокійно народити здорову дитину. Репродуктивні проблеми виникають переважно при наявності жіночих захворювань. Як підвищити фертильність в такому випадку? Розібратися з цим допоможуть експерти компанії Babystart.

  Які фактори призводять до зниження жіночої фертильності і як її підвищити?

  Фертильність у жінок буває низькою, нормальною і високою. Її визначають за здатністю до зачаття, виношування і народження малюка. Якщо в організмі існує збій, даний ланцюжок на будь-якому етапі може перериватися. Це вказує на те, що у жінки низька фертильність. Як підвищити при наявності захворювань здатність до дітородіння? Природно, потрібно виключити фактори, що перешкоджають природній репродуктивній функції. Тоді ефективність буде цілком нормальною. Якщо проблеми зі здоров’ям жінки усунути, то її фертильність буде високою. Це означає, що вона без проблем зможе не тільки зачати, але також нормально виносити і без будь-яких складнощів народити довгоочікуваного малюка.

  Проблеми зі здоров’ям, які пригнічують фертильність

  Репродуктивна функція знижується від багатьох захворювань. Підвищити фертильність жіночого організму можна, якщо виключити такі чинники:

  • Інфекційні захворювання, що передається статевим шляхом. Вони можуть привести до непрохідності труб, безпліддя і неможливості виносити дитину.
  • Хронічні і запальні захворювання. Це можуть бути процеси в органах малого тазу, будь-які новоутворення, ендометріоз, патології фаллопієвих труб.
  • Проблеми з овуляцією. Особливо часто вони трапляються при порушенні гормонального фону внаслідок стресу, хірургічних втручань, травм і запалень.
  • Зловживання курінням і алкоголем, несприятлива екологія, перебування в постійному стресі, незбалансований раціон, надмірна або недостатня вага тіла.

  Способи підвищення жіночої фертильності

  З огляду на фактори, що перешкоджають нормальному втіленню репродуктивної функції, потрібно просто позбутися від цих проблем. Тобто, основний спосіб, як підвищити жіночу фертильність, — вилікувати хронічні, запальні та інфекційні захворювання, а також нормалізувати спосіб життя. А точніше необхідно:

  • Відучитися від шкідливих звичок, виключити вживання енергетиків, алкоголю, куріння та інших токсичних речовин.
  • Почати займатися спортом, відвідувати спортзал, частіше виходити на природу, вести активний, а не малорухливий спосіб життя.
  • Звести до мінімуму вживання кави, міцного чорного чаю, фаст-фуду, важкої їжі перед сном, надмірної кількості цукру.
  • Наситити свій раціон вітамінами, мікроелементами, фруктами, овочами, а також іншими корисними харчовими продуктами.
  • Приймати високоефективні профілактичні та лікувальні комплекси типу FertilWoman® Plus від компанії Babystart.
  • Налагодити сімейну атмосферу, жити в доброзичливій обстановці, мінімізувати стреси, не допускати тривожні настрої.
  • Вилікувати наявні гінекологічні та інші види захворювань, які сприяють погіршенню репродуктивного здоров’я жінки.

  Одне з найпотужніших засобів, що дозволяють підвищити жіночу фертильність, — FertilWoman® Plus. У нашій компанії Babystart ви знайдете цей і інші ефективні препарати від англійського виробника за доступними цінами.