Як допомогти жіночому організму підготуватися до зачаття дитини?

16 July, 2020

Як свідчать медичні дослідження, період виношування і пологи є для жіночого здоров’я справжнім випробуванням. При всій своїй позитивності такий стрес може негативно впливати на слабкі зони в організмі. Але ж від цього залежить і здоров’я майбутньої дитини. Тому важливо заздалегідь знати, як підготувати організм жінки до вагітності. Розібратися з цією складною темою допоможуть фахівці компанії Babystart.

Планування вагітності

Щоб нормально зачати, виносити і народити здорову дитину без шкоди для власного організму, потрібно грамотно підготуватися до цього життєвого етапу. Одна з обов’язкових умов, як допомогти жіночому організму підготуватися до зачаття дитини, полягає у веденні здорового способу життя. Це допоможе звільнити різні системи органів в тілі жінки від непомірних навантажень, які на нього мають такі фактори, як дефіцит рухів, забруднене повітря, неправильне харчування, не кажучи вже про куріння та алкоголь. Рекомендується почистити організм травами, соками, спеціальними тепловими процедурами, такими як лазня або сауна. Важливо перевірити стан нирок і судин, а при необхідності пройти ефективну терапію. За рекомендацією лікаря можна почати приймати ФертілКеа – вітамінно-мінеральний комплекс для жінок, які планують вагітність. Купити в Україні його найкраще через наш інтернет-магазин Babystart. Адже ми гарантуємо оригінальне походження і найвищу якість цих та інших препаратів. Правильний прийом даного засобу допоможе:

  • Компенсувати дефіцит найактуальніших вітамінів і мінералів;
  • Привести в норму менструальний цикл, якщо він чомусь порушений;
  • Підготувати репродуктивні органи до здійснення зачаття.

Нормалізація маси тіла

Під час вагітності жінка зазвичай поправляється не менше, ніж на 15 кг. Це стає суттєвим навантаженням на її ноги і хребет. Тому надмірну вагу на етапі планування вагітності потрібно привести в норму або максимально наблизити до неї. Адже надмірні жирові відкладення ускладнюють рухи жінки, роботу її серця та інших органів. Також це явище перешкоджає настанню зачаття. Тому підготовка організму жінки до вагітності повинна включати одну з обов’язкових умов – схуднення. Воно можливе в результаті інтенсивних фізичних навантажень, збалансованого харчування, виключення з раціону продуктів, що містять надмірну кількість вуглеводів. Однак занадто швидке схуднення теж негативно позначиться на здоров’ї, аж до збою менструального циклу. Тому оптимальний рівень скидання ваги – 0,5 кг на тиждень.

Обов’язкові обстеження

Перед тим, як планувати вагітність, важливо грунтовно обстежити організм жінки. Часто виявляються причини, що перешкоджають вагітності. Так, при необхідності спеціаліст вам пропише, наприклад, приймати ефективний засіб IsoFresh – пробіотик для нормалізації мікрофлори піхви. У Києві, Львові, Харкові та інших містах України лікар також обов’язково порекомендує вам здати такі аналізи:

  1. На TORCH-інфекцію. У цей список входить краснуха, цитомегаловірус, токсоплазмоз, герпес. Такі обстеження необхідні, адже дані інфекції можуть завдати шкоди плоду під час його внутрішньоутробного розвитку, аж до завмирання. Якщо антитіла до цих інфекцій відсутні, то необхідно від них отримати щеплення;
  2. На спід, гепатит, сифіліс, які є небезпечними інфекційними захворюваннями і можуть передаватися від хворої матері до дитини під час його виношування в утробі. Сьогодні це обов’язкові аналізи, які виконуються безкоштовно;
  3. На венеричні інфекції, що визначаються мазком і бактеріальним посівом. При огляді гінеколог оцінить можливість зачаття, а при необхідності порекомендує засіб для підвищення фертильності з каталогу Babystart ФертілВумен Плюс;
  4. На генетичну сумісність батьків, щоб виключити можливі ризики ще до вагітності. Особливо важливо пройти таку діагностику в тих випадках, якщо раніше в родині траплялися патології з генетичних причин, завмерлі вагітності і викидні.

Рекомендуємо вам не нехтувати етапами такої підготовки. А ще радимо скористатися нашим асортиментом і замовити кращі засоби для жінок, які планують вагітність, наприклад, ФертілКеа. Це дозволить наблизити вас до бажаного результату – народження здорової дитини.