Як чоловікові підготувати свій організм до процесу зачаття дитини?

4 March, 2021

Поява в родині дитини – це велике таїнство і величезне щастя. Тому сучасні батьки ставляться до планування зачаття дуже серйозно. Адже вони розуміють, що від цього залежить успішність запліднення і здоров’я майбутнього малюка. Так що необхідна грунтовна підготовка до зачаття і чоловічого організму, а не тільки жіночого. І це ціла програма, спрямована на підвищення фертильності чоловіка.

Основні етапи підготовки чоловіка до процесу зачаття дитини

Якщо майбутній батько серйозно ставиться до своєї майбутньої ролі, то він зробить все, щоб забезпечити своїй дитині хороший життєвий старт. Хоча для цього йому і доведеться змінити звичний спосіб життя. А почати це потрібно як мінімум за 4 місяці до планованого зачаття. Адже сперматозоїди, які готові запліднити яйцеклітину, проходять цикл дозрівання протягом 73 днів. Від самого чоловіка багато в чому залежить, чи зможе його матеріал досягти здорового стану. Щоб дізнатися, як правильно підготувати чоловічий організм до зачаття, рекомендується звернутися до таких фахівців, як репродуктолог, андролог і уролог.

Процес підготовки чоловіка до майбутнього зачаття

Навіть здорова за всіма зовнішніми ознаками людина не може бути впевненою в ідеальному стані її репродуктивної функції. Адже можливі порушення не завжди виявляються відразу. Медичний спеціаліст розпитає пацієнта про його самопочуття, а відповідно до скарг може відправити на глибші дослідження, в тому числі на спермограму. Це дозволить вивчити стан еякуляту, зробити висновки про здатність сперми до запліднення і про ймовірність досягнення успішного зачаття.

У разі виявлення серйозних проблем з репродуктивною функцією, лікар запропонує дієві способи і препарати для підвищення чоловічої фертильності. Це може бути схема корекції, що охоплює комплекс заходів з лікувальних процедур і режимних моментів. Так, майбутньому батькові важливо буде поліпшити свій спосіб життя, раціон, відмовитися від згубних звичок, почати займатися спортом, забезпечити повноцінний сон, виключити або мінімізувати стреси.

Зміна раціону чоловіка і режиму харчування

Для досягнення нормального сперматогенезу і максимального підвищення запліднюючої здатності, важливо забезпечити надходження в організм цінних поживних речовин. В першу чергу до них відносяться:

  • Білки. Вони в достатній формі і в легкотравному стані знаходяться в нежирній рибі та м’ясі. Також багато білка в горіхах, кисломолочних продуктах.
  • Жирні кислоти. Їх можна отримати з якісних сортів риби і рослинної олії, включаючи лляну. Також в раціон повинні входити овочі та фрукти.
  • Антиоксиданти. Велика кількість цих речовин дають організму овочі, шоколад, різні ягоди, включаючи малину, чорницю, журавлину і ожину.

Лікувально-профілактичні препарати для чоловіків

З величезного асортименту засобів, представлених на ринку, ФертілМен® плюс – найкращий препарат для підвищення фертильності чоловіків. В Україні його можна купити через наш інтернет-магазин. Ми пропонуємо продукцію прямо від британського виробника. До переваг препарату можна віднести здатність:

  • Збільшувати кількість сперми, що продукується.
  • Підвищувати рівень концентрації сперматозоїдів.
  • Посилювати рухливість і потужність сперматозоїдів.
  • Знижувати відсоток хворих форм сперматозоїдів.

Кращі на сьогодні препарати для підвищення фертильності чоловіків – в каталозі нашого магазину. Це ефективні засоби, вартість яких є досить низькою, особливо з огляду на їх високу якість.