ФертілВумен плюс: чому це найкращий препарат для підвищення жіночої фертильності?

2 August, 2021

Якщо жінка не може зачати дитину, лікар не завжди знаходить причину такого явища. Допомогти в такій ситуації здатні препарати для покращення жіночої фертильності. FertilWoman® Plus в Україні і у світі вважається одним з найефективніших з них. Але чи дійсно у нього так мало конкурентів? Розібратися в цьому допоможуть фахівці компанії Babystart.

Найефективніші препарати для поліпшення жіночої фертильності і FertilWoman® Plus: що краще?

Здатність жінки до зачаття і виношування плоду закладена в її тілі природою. Але з багатьох причин здоров’я може підвести, і тоді репродуктивні процеси порушуються. Найчастіше в таких випадках зачаття стає неможливим. У таких випадках необхідні лікувальні заходи і препарати для підвищення жіночої фертильності. Купити в Україні їх можна самих різних видів. Але які з них дійсно ефективні? Спробуємо ознайомитися з можливостями препаратів, які в першу чергу пропонують медичні фахівці.

Фертіловіт F 35+

Препарат являє собою БАД, що складається з фолієвої кислоти, вітамінів B і C, Коензим Q10, заліза, йоду та інших мікро і макроелементів. Склад розроблений для зрілих жінок, які планують вагітність. Приймати необхідно 3 місяці до планованого зачаття. Препарат протипоказаний при деяких захворюваннях.

ГамаФертіл for woman

БАД, розроблений для поліпшення статевої функції і здатності до розмноження. Препарат розрахований на курс 2-3 місяці. Протипоказаний при серцево-судинних захворюваннях, порушеннях в роботі печінки і нирок. До складу препарату входять рослинні компоненти, l-аргінін, вітаміни b і c, залізо, магній, цинк, йод.

ПроФертіл жіночий

БАД, створений для поліпшення репродуктивної функції. До складу препарату входить фолієва кислота, селен, вітамін Е, рослинні компоненти, гліциризинова кислота, Омега-3. Протипоказаний при індивідуальній непереносимості компонентів. Рекомендується приймати тільки під наглядом лікаря.

FertilWoman® Plus

Цей препарат для підвищення жіночого фертильності з каталогу компанії Babystart розроблений британськими вченими. Його ефективність підтверджена в процесі безлічі клінічних досліджень. Він відмінно проявив себе в комплексній терапії жіночого безпліддя, в тому числі при наявності гінекологічних захворювань. Його зручно приймати під час або після їжі. Однак перед прийомом препарату консультація з лікарем рекомендується. Препарат FertilWoman® Plus, замовити який можна через наш сайт, являє собою повноцінний комплекс з найбільш ефективних компонентів. Їх застосування обгрунтовано. До них відносяться:

  • L-аргінін. Покращує кровотік в черевній порожнині і органах малого таза. Сприяє нормальному розвитку ендометрію. Підвищує статевий потяг і продукування цервікального слизу.
  • Інозітол. Позитивно впливає на вироблення якісних яйцеклітин і нормалізацію циклу овуляцій.
  • L-карнітин та коензим Q10, які збільшують кількість енергії в клітинах органів репродуктивної системи.
  • Лютеїн, вітамін B12 і фолієва кислота. Позитивно впливають на здоров’я і розвиток зародка.

Як підтверджують оцінки експертів, одним з кращих для підвищення жіночої фертильності дійсно є препарат ФертілВумен Плюс. Відгуки пацієнтів і лікарів, під контролем яких проводився прийом даного вітамінно-мінерального комплексу, — ще один вагомий аргумент на користь його ефективності.