FertilOva™ – підвищення фертильності при СПКЯ (саше – 30шт.)

(2 отзыва)

Комплекс для жінок

Количество
-+
до 3 штук1100 грн за упаковку
від 3 штук1020 грн за упаковку
Економія грн!
1100 грн
Підвищує фертильність
 • Нормалізує обмін речовин
 • Знижує прояви гіперандрогенії
 • Нормалізує менструальний цикл
Підтримує здорову вагітність
 • Профилактируется риск гестационного диабета
 • Снижается риск развития дефектов нервной трубки у плода
Покращує ефективність ДРТ
 • Дозволяє знизити загальну дозу гонадотропінів
 • Покращує якість ооцитів
 • Покращує імплантацію заплідненої яйцеклітини

ФертилОва™ – комплекс, для поліпшення овуляції та відновлення жіночої фертильності.

 

Склад і дозування комплексу ФертилОва™ розроблені з урахуванням потреб жіночого організму в період підготовки до успішного зачаття.

Містить міо-інозитол і фолієву кислоту, які допомагають відновити спонтанну овуляцію та регулярність менструального циклу.

Збільшує ймовірність настання вагітності.

Синдром полікістозних яєчників

За статистикою близько 15% пар мають труднощі із зачаттям. Навіть якщо жінка повністю здорова, шанс завагітніти під час одного менструального циклу становить всього лише 25%.

На здатність жінки до зачаття впливає безліч факторів, але однією з найбільш частих причин жіночого безпліддя є синдром полікістозних яєчників (СПКЯ).

Будучи причиною більше половини випадків безпліддя ендокринного ґенезу (50-75%), СПКЯ так само підвищує ризик невиношування вагітності.

Важливу роль у розвитку СПКЯ грає інсулінорезістентніcть та гіперандрогенія. Які, в свою чергу, потенціюють негативні ефекти один одного.

Високий рівень чоловічих статевих гормонів сприяє формуванню абдомінального ожиріння і інсулінорезистентності, яка в свою чергу підсилює вироблення інсуліну (гіперінсулінемія), сприяючи утворенню чоловічих статевих гормонів.

При цьому, інсулінорезистентність (при компенсаторною гіперінсулінемії) не завжди є тільки у жінок з підвищеним індексом маси тіла, але і у жінок зі стрункою комплекцією.

Інсулінорезистентність та підвищення рівня чоловічих статевих гормонів призводять до порушення овуляторних і менструального циклів жінки та знижують її здатність до зачаття і вагітності.

Численні дослідження підтвердили, що важливу роль в профілактиці і лікуванні симптомів СПКЯ грає міо-інозитол.

Міо-інозитол входить до складу комплексу ФертилОва™.

ФертилОва™ був створений компанією babystart®, одним з провідних світових виробників біологічно активних комплексів і медичних виробів для діагностики in vitro, для поліпшення фертильності. Наші вчені-дослідники розробили ФертилОва ™ для жінок з синдромом полікістозних яєчників, які планують вагітність.

При СПКЯ компоненти ФертилОва ™ допоможуть:

 Відновити овуляцію і збільшити число повноцінних овуляторних циклів

 Поліпшити дозрівання і якість ооцитів (яйцеклітин)

 Нормалізувати менструальний цикл

 Знизити прояви гіперандрогенії (зокрема, гірсутизм, акне, алопеції) та підвищити шанси на зачаття

Чому саме ФертилОва™:

НАУКОВО ОБГРУНТОВАНИЙ СКЛАД


Склад і дозування спеціально розроблені для жінок, які бажають відновити фертильність при СПКЯ

ЯКІСТЬ


Виготовлений у Великобританії відповідно до високих стандартів Європейського Союзу та Об’єднаного Королівства. Сировина відповідає офіційно визнаним стандартам якості GMP та ISO.

ДОКАЗОВА БАЗА


Систематичний аналіз більш ніж 37 тис. публікацій, присвячених міо-інозитолу та його похідних, продемонстрував його важливість для підтримки фізіологічного перебігу широкого кола процесів в організмі, в тому числі у пацієнток з СПКЯ.

Кому буде корисний ФертилОва™

Приймати ФертилОва ™ рекомендовано:

  Жінкам з синдромом полікістозних яєчників для відновлення репродуктивної функції

 При програмах ДРТ для поліпшення якості яйцеклітин і швидкості імплантації

Коли приймати ФертилОва™

Оптимальна тривалість прийому ФертилОва ™ – 3-6 місяців. За рекомендацією лікаря курс прийому може бути продовжений до настання вагітності.

Як вживати ФертилОва™

1-2 саше на день. Вміст саше розчинити у 200 мл теплої води. Приймати під час або відразу після прийому їжі.

У вас є питання?

Ми зібрали найбільш актуальні питання та спробували максимально розгорнуто на них відповісти. Ви також можете відправити нам своє питання, на який ми відповімо як можна швидше.

Як правильно підготуватися до планування дитини?

 1. Здайте кров, щоб визначити групу крові та резус-фактор. Це потрібно зробити і майбутньому батькові. Так ви дізнаєтеся, чи варто побоюватися розвитку резус-конфлікту і в разі високої ймовірності його виникнення, ви зможете заздалегідь обговорити з лікарем подальші дії. Нагадуємо, що різні резус-фактори не знижують вірогідність зачаття.
 2. Пройдіть звичайне терапевтичне обстеження (огляд, аналізи сечі і крові, вимір артеріального тиску, флюорографія), щоб виявити можливі захворювання і вилікувати їх до настання вагітності. Деякі діагностичні методи, а також багато ліків протипоказані вагітним.
 3. При наявності хронічних захворювань (гіпертонічна хвороба, тяжкі серцево-судинні захворювання, порушення ендокринної системи і т. П.) Проконсультуйтеся зі своїм лікуючим лікарем або з гінекологом, як на тлі цих захворювань буде відбуватися вагітність і які запобіжні заходи необхідні.
 4. Постарайтеся вести здоровий спосіб життя. Робіть зарядку вранці, приділяючи особливу увагу м’язам преса і спини, побільше гуляйте на свіжому повітрі, збільшить частку фруктів і овочів в раціоні. Уникайте стресів.
 5. Переконайтесь у відсутності захворювань, що передаються статевим шляхом, ВІЛ, гепатиту В і С у обох партнерів. Ці захворювання часто викликають важкі пороки розвитку плоду, невиношування вагітності, викидні і можуть передатися дитині. Деякі з цих захворювань протікають безсимптомно.
 6. Зробіть аналіз крові на антитіла до краснухи.. Якщо антитіла не виявлені, необхідно зробити щеплення від краснухи за 3-4 місяці до настання передбачуваної вагітності, щоб захистити себе і майбутнього малюка від важких наслідків. УВАГА! Якщо ви впевнені, що хворіли на краснуху, то аналіз робити не потрібно.
 7. Відвідайте стоматолога. Будь-які проблеми з зубами найкраще усунути до настання вагітності. При вагітності прискорюється кальцієвий обмін, що призводить до помітного прогресу навіть незначних проблем із зубами і різко збільшується ризик розвитку пульпіту і періодонтиту. З іншого боку, карієс та інші захворювання зубів – це постійне джерело інфекції в організмі. Крім того, при лікуванні зубів вагітним жінкам застосовують більш легку та короткочасну анестезію.
 8. Зробіть аналіз крові на антитіла до токсоплазмозу.. Це захворювання, що викликається котячими паразитами, призводить до важких порушень розвитку плода. Якщо антитіла відсутні, то необхідно до зачаття та під час вагітності припинити контакти з чужими та бездомними кішками, а якщо у вас є своя – доручити догляд за нею іншому члену сім’ї.
 9. За 3 місяці до планованого зачаття перестаньте використовувати гормональні контрацептиви (таблетки, уколи, кільце або пластир). Внутрішньоматкову спіраль краще вийняти за півроку до зачаття. Весь цей час необхідно користуватися презервативами або засобами хімічного контрацепції (місцево).
 10. Почніть прийом вітамінно-мінеральних комплексів за 3-4 місяці до передбачуваного зачаття. Найкраще підійдуть вітамінно-мінеральні препарати, спеціально призначені для підготовки жіночого організму до вагітності (наприклад, ФертілКеа™).

Як правильно харчуватися при плануванні дитини?

Збалансована дієта з достатньою кількістю білків, вуглеводів і корисних жирів, а також свіжі фрукти і овочі дають організму хороший запас поживних речовин, необхідних для зачаття. Добре в цей період вживати продукти, багаті вітаміном С, цинком і фолієвою кислотою.
Дієт для схуднення слід уникати: вони можуть порушити гормональний баланс.
Також обом партнерам слід уникати переїдання солодкого, щоб не порушити гормональний баланс підвищенням рівня інсуліну.
Пийте багато води (8-10 склянок на день)!

Як правильно себе налаштувати на успіх

Час підготовки до вагітності і сам процес зачаття дитини має пройти під девізом «без суєти і нервів». Все спокійно, планомірно. Такий емоційний настрій досягається не за один день. Будьте готові, що завагітніти з першого разу не вийде – це не страшно.

Дуже важливо радувати й підтримувати один одного в період підготовки до зачаття. Потрібно спільно займатися улюбленими справами, насолоджуватися спілкуванням, гуляти, радіти життю та передчувати майбутні щасливі миті.

Не можна скупитися на прояви ласки та любові – це «будівельний матеріал». І обов’язково – прагнути до поставленої мети й щиро мріяти стати батьками. А головне – вірити, що все вийде.

Майбутній мамі варто обмежити спілкування з жінками, які вже народжували – вони можуть наганяти на вас страх. А раптом не вийде? А якщо дуже боляче? А раптом не народжу? Таке спілкування зіграє злий жарт і тільки виб’є з колії.

Прожити період підготовки до вагітності потрібно без тривоги, образи або депресії і перебувати в спокійному очікуванні майбутнього щастя. І обов’язково в любові до партнера.

Перемога над поганим настроєм, повноцінний відпочинок, почуття гумору, свіже повітря, а також (в разі необхідності) допомогу кваліфікованого фахівця – найважливіші складові елементи для досягнення правильного психологічного настрою перед зачаттям і пологами!

У вас все вийде )))

Якщо у вас виникли якісь запитання, будь ласка, надішліть їх нам за адресою info@babystart.in.ua

Состав

В 1 саше:
 
 
Компоненти
Добова доза
% дози на добу
Вплив

Міо-інозітол, мг

Міо-інозитол. Основний стереоізомер инозитолу. Бере участь у внутрішньоклітинної передачі сигналу та забезпеченні роботи рецепторів інсуліну, статевих гормонів. Підвищення концентрації міо-інозитолу у фолікулярній рідині в передовуляторному та овуляторному періоді необхідно для процесу повноцінного дозрівання фолікулів, та є маркером хорошої якості ооцитів. Має важливе значення на заключних стадіях дозрівання яйцеклітини в рамках підготовки до успішної активації клітини в момент запліднення. Міо-інозитол є синергістом (підсилювачем) фолієвої кислоти.
2 000
**
+

Фолієвая кислота, мкг

Фолієва кислота. Необхідна для росту клітин, тому в період швидкого розвитку організму (на стадії раннього внутрішньоутробного розвитку) вона потрібна в підвищених кількостях. Також фолієва кислота відіграє важливу роль у формуванні плаценти і нових кровоносних судин в матці. Додатковий прийом фолієвої кислоти в період підготовки до зачаття і під час вагітності знижує ризик передчасного переривання вагітності, кровотеч, розвитку дефектів нервової трубки у новонароджених.
200
200
+

Доставка

 

Після оформлення замовлення на сайті, з Вами зв’яжеться наш менеджер для узгодження умов доставки (як правило, протягом 2 годин).

 

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА БУДЬ-ЯКОГО ЗАМОВЛЕННЯ

Доставляємо Новою Поштою без передоплати на відділення або кур’єром Нової пошти.

Якщо замовлення було оформлене до 16: 00, відправка замовлення проводиться в день оформлення замовлення. Якщо замовлення було оформлене після 16: 00, то відправка-на наступний робочий день.

Ви оплачуєте вартість товару при отриманні замовлення у відділенні Нової Пошти (плюс послуги післяплати). Доставка у відділення Нової пошти за наш рахунок.

 

ОПЛАТА ТОВАРУ ТІЛЬКИ У ГРИВНЯХ 

Готівкою:

– При доставці товару кур’єром Нової пошти.

– При отриманні замовлення у відділенні Нової Пошти.

 

Приват24:

– Оплата товару кредитною карткою ПриватБанку через платіжну систему Приват24.

Отзывы

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Настя

якщо треба нормалізувати ментсруальний цикл -дуже гарний препарат!

Наталка

Якщо не виходить завагітніти через СПКЯ – дуже його рекомендую. Натуральний препарат, без будь-якої хімії і не гормональний.

Сташенко Ніна Сергіївна
Акушер-гінеколог, гінеколог
10років досвіду
201жінка стала матір'ю

Досвідчений акушер гінеколог. Займається лікуванням патологій матки, поліпів, кісти яєчників, доброякісними утвореннями яєчників, матки.

Практикує консервативну та оперативну гінекологію, ведення вагітності, пологів.

Остались вопросы?

Babystart ® помогает семьям с 1996 года

Компания была создана в городе Ноттингем (Великобритания), как маленькая семейная компания. Сегодня Babystart® зарегистрированная торговая марка в Великобритании, Европе и США. Штаб-квартира и производственные площадки находятся в Великобритании.