FertilOva™ – покращення овуляції та відновлення фертильності (саше – 60шт.)

(0 отзывов)

Комплекс для жінок

Количество
-+
до 3 штук2050 грн за упаковку
від 3 штук1950 грн за упаковку
Економія грн!
2050 грн
Підвищує фертильність
 • Нормалізує обмін речовин
 • Знижує прояви гіперандрогенії
 • Нормалізує менструальний цикл
Підтримує здорову вагітність
 • Профилактируется риск гестационного диабета
 • Снижается риск развития дефектов нервной трубки у плода
Покращує ефективність ДРТ
 • Дозволяє знизити загальну дозу гонадотропінів
 • Покращує якість ооцитів
 • Покращує імплантацію заплідненої яйцеклітини

ФертилОва™ – комплекс, для покращення овуляції та відновлення фертильності.

 

Склад і дозування комплексу ФертилОва™ розроблені з урахуванням потреб жіночого організму в період підготовки до успішного зачаття, у тому числі при синдромі полікістозних яєчників (СПКЯ).

Містить міо-інозитол і фолієву кислоту, які допомагають відновити спонтанну овуляцію та регулярність менструального циклу.

Збільшує ймовірність настання вагітності.

Синдром полікістозних яєчників

За статистикою близько 15% пар мають труднощі із зачаттям. Навіть якщо жінка повністю здорова, шанс завагітніти під час одного менструального циклу становить всього лише 25%.

На здатність жінки до зачаття впливає безліч факторів, але однією з найбільш частих причин жіночого безпліддя є синдром полікістозних яєчників (СПКЯ).

Будучи причиною більш ніж половини випадків безпліддя ендокринного ґенезу (50-75%), СПКЯ так само підвищує ризик невиношування вагітності.

Важливу роль у розвитку СПКЯ грає інсулінорезістентніcть та гіперандрогенія. Які, у свою чергу, потенціюють негативні ефекти один одного.

Високий рівень чоловічих статевих гормонів сприяє формуванню абдомінального ожиріння й інсулінорезистентності, яка у свою чергу підсилює вироблення інсуліну (гіперінсулінемія), сприяючи утворенню чоловічих статевих гормонів.

При цьому, інсулінорезистентність (при компенсаторній гіперінсулінемії) не завжди є тільки у жінок з підвищеним індексом маси тіла, але й у жінок зі стрункою комплекцією.

Інсулінорезистентність та підвищення рівня чоловічих статевих гормонів призводять до порушення овуляторних і менструального циклів жінки та знижують її здатність до зачаття і вагітності.

Численні дослідження підтвердили, що важливу роль в профілактиці і лікуванні симптомів СПКЯ грає міо-інозитол.

Міо-інозитол входить до складу комплексу ФертилОва™.

ФертилОва™ був створений компанією babystart®, одним з провідних світових виробників біологічно активних комплексів і медичних виробів для діагностики in vitro, для поліпшення фертильності. Наші вчені-дослідники розробили ФертилОва™ для жінок, які планують вагітність.

Компоненти ФертилОва ™ допоможуть:

  Відновити овуляцію та збільшити число повноцінних овуляторних циклів

  Поліпшити дозрівання і якість ооцитів (яйцеклітин)

  Нормалізувати менструальний цикл

  Відновити баланс гормонів у чоловіків та покращіти показники спермограми (є клінічні данні, що підтверджують позитивний вплив міо-інозитолу на чоловіче репродктивне здоров’я).

Чому саме ФертилОва™:

НАУКОВО ОБГРУНТОВАНИЙ СКЛАД


Склад і дозування спеціально розроблені для жінок, які бажають відновити фертильність

ЯКІСТЬ


Виготовлений у Великобританії відповідно до високих стандартів Європейського Союзу та Об’єднаного Королівства.

Сировина відповідає офіційно визнаним стандартам якості GMP (Good Manufacturing Practice), ISO (9001:2015) та BRC (Британський роздрібний консорціум).

ДОКАЗОВА БАЗА


Системний аналіз більш ніж 37 тис. публікацій, присвячених міо-інозитолу та його похідних, продемонстрував його важливість для підтримки фізіологічного перебігу широкого кола процесів в організмі, в тому числі у пацієнток з СПКЯ.

Кому буде корисний ФертилОва™

Приймати ФертилОва™ рекомендовано:

  Жінкам, для покращення якості ооцитів (яйцеклітин) та підвищення шансів на успішне зачаття

  Чоловікам, для покращення показників спермограми (якості сперми)

  При програмах ДРТ (допоміжні репродуктивні технології)

Коли приймати ФертилОва™

Оптимальна тривалість прийому ФертилОва™ – 3-6 місяців. За рекомендацією лікаря курс прийому може бути продовжений.

Як вживати ФертилОва™

1-2 саше на день. Вміст саше розчинити у 200 мл теплої води. Приймати під час прийому їжі.

У вас є питання?

Ми зібрали найбільш актуальні питання та спробували максимально розгорнуто на них відповісти. Ви також можете відправити нам своє питання, на яке ми відповімо як можна швидше.

Як правильно підготуватися до планування дитини?

 1. Здайте кров, щоб визначити групу крові та резус-фактор. Це потрібно зробити і майбутньому батькові. Так ви дізнаєтеся, чи варто остерігатися розвитку резус-конфлікту і в разі високої ймовірності його виникнення, ви зможете заздалегідь обговорити з лікарем подальші дії. Нагадуємо, що різні резус-фактори не знижують вірогідність зачаття.
 2. Пройдіть звичайне терапевтичне обстеження (огляд, аналізи сечі та крові, вимір артеріального тиску, флюорографія), щоб виявити можливі захворювання і вилікувати їх до настання вагітності. Деякі діагностичні методи, а також багато ліків протипоказані вагітним.
 3. При наявності хронічних захворювань (гіпертонічна хвороба, тяжкі серцево-судинні захворювання, порушення ендокринної системи і т. П.) Проконсультуйтеся зі своїм лікарем або з гінекологом, як на тлі цих захворювань буде відбуватися вагітність і які запобіжні заходи необхідні.
 4. Намагайтесь вести здоровий спосіб життя. Робіть зарядку вранці, приділяючи особливу увагу м’язам преса і спини, більше гуляйте на свіжому повітрі, збільшить частку фруктів і овочів в раціоні. Уникайте стресів.
 5. Переконайтесь у відсутності захворювань, що передаються статевим шляхом, ВІЛ, гепатиту В і С у обох партнерів. Ці захворювання часто викликають важкі пороки розвитку плоду, невиношування вагітності, викидні та можуть передатися дитині. Деякі з цих захворювань протікають безсимптомно.
 6. Зробіть аналіз крові на антитіла до краснухи. Якщо антитіла не виявлені, необхідно зробити щеплення від краснухи за 3-4 місяці до настання передбачуваної вагітності, щоб захистити себе і майбутнього малюка від важких наслідків. УВАГА! Якщо ви впевнені, що хворіли на краснуху, то аналіз робити не потрібно.
 7. Відвідайте стоматолога. Будь-які проблеми з зубами найкраще усунути до настання вагітності. При вагітності прискорюється кальцієвий обмін, що призводить до помітного прогресу навіть незначних проблем із зубами та різко збільшується ризик розвитку пульпіту і періодонтиту. З іншого боку, карієс та інші захворювання зубів – це постійне джерело інфекції в організмі. Крім того, при лікуванні зубів вагітним жінкам застосовують  легку та короткочасну анестезію.
 8. Зробіть аналіз крові на антитіла до токсоплазмозу. Це захворювання, що викликається котячими паразитами, призводить до важких порушень розвитку плода. Якщо антитіла відсутні, то необхідно до зачаття та під час вагітності припинити контакти з чужими та бездомними кішками, а якщо у вас є своя – доручити догляд за нею іншому члену сім’ї.
 9. За 3 місяці до планованого зачаття перестаньте використовувати гормональні контрацептиви (таблетки, уколи, кільце або пластир). Внутрішньоматкову спіраль краще вийняти за пів року до зачаття. Весь цей час необхідно користуватися презервативами або засобами хімічної контрацепції (місцево).
 10. Почніть курс вітамінно-мінеральних комплексів за 3-4 місяці до передбачуваного зачаття. Найкраще підійдуть вітамінно-мінеральні препарати, спеціально призначені для підготовки жіночого організму до вагітності (наприклад, ФертілКеа™).

Як правильно харчуватися при плануванні дитини?

Збалансована дієта з достатньою кількістю білків, вуглеводів і корисних жирів, а також свіжі фрукти і овочі дають організму хороший запас поживних речовин, необхідних для зачаття. Добре в цей період вживати продукти, багаті вітаміном С, цинком і фолієвою кислотою.
Дієт для схуднення слід уникати: вони можуть порушити гормональний баланс.
Також обом партнерам слід уникати переїдання солодкого, щоб не порушити гормональний баланс підвищенням рівня інсуліну.
Пийте багато води (8-10 склянок на день)!

Як правильно себе налаштувати на успіх

Час підготовки до вагітності і сам процес зачаття дитини має пройти під девізом «без суєти і нервів». Все спокійно, планомірно. Такий емоційний настрій досягається не за один день. Будьте готові, що завагітніти з першого разу не вийде – це не страшно.

Дуже важливо радувати й підтримувати один одного в період підготовки до зачаття. Потрібно спільно займатися улюбленими справами, насолоджуватися спілкуванням, гуляти, радіти життю та передчувати майбутні щасливі миті.

Не можна скупитися на прояви ласки та любові – це «будівельний матеріал». І обов’язково – прагнути до поставленої мети й щиро мріяти стати батьками. А головне – вірити, що все вийде.

Майбутній мамі варто обмежити спілкування з жінками, які вже народжували – вони можуть наганяти на вас страх. А раптом не вийде? А якщо дуже боляче? А раптом не народжу? Таке спілкування зіграє злий жарт і тільки виб’є з колії.

Прожити період підготовки до вагітності потрібно без переживань, образи або депресії та перебувати в спокійному очікуванні майбутнього щастя. І обов’язково в любові до партнера.

Перемога над поганим настроєм, повноцінний відпочинок, почуття гумору, свіже повітря, а також (в разі необхідності) допомога кваліфікованого фахівця – найважливіші складові елементи для досягнення правильного психологічного настрою перед зачаттям і пологами!

У вас все вийде )))

Думка експерта

Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, надішліть їх нам за адресою info@babystart.in.ua

Замовляйте ФертилОва™ тільки у офіційного дистриб’ютора!

Замовлення у офіційного дистриб’ютора – компанії Babystart (Україна), дає гарантію покупки оригінального продукту!

Склад

В 1 саше:
 
 
Компоненти
Добова доза
% дози на добу
Вплив

Міо-інозітол, мг

Міо-інозитол. Основний стереоізомер инозитолу. Бере участь у внутрішньоклітинної передачі сигналу та забезпеченні роботи рецепторів інсуліну, статевих гормонів. Підвищення концентрації міо-інозитолу у фолікулярній рідині в передовуляторному та овуляторному періоді необхідно для процесу повноцінного дозрівання фолікулів, та є маркером хорошої якості ооцитів. Має важливе значення на заключних стадіях дозрівання яйцеклітини в рамках підготовки до успішної активації клітини в момент запліднення. Міо-інозитол є синергістом (підсилювачем) фолієвої кислоти.
2 000
**
+

Фолієвая кислота, мкг

Фолієва кислота. Необхідна для росту клітин, тому в період швидкого розвитку організму (на стадії раннього внутрішньоутробного розвитку) вона потрібна в підвищених кількостях. Також фолієва кислота відіграє важливу роль у формуванні плаценти і нових кровоносних судин в матці. Додатковий прийом фолієвої кислоти в період підготовки до зачаття і під час вагітності знижує ризик передчасного переривання вагітності, кровотеч, розвитку дефектів нервової трубки у новонароджених.
200
200
+

Доставка

 

Після оформлення замовлення на сайті, з Вами зв’яжеться наш менеджер для узгодження умов доставки (як правило, протягом 2 годин).

 

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА БУДЬ-ЯКОГО ЗАМОВЛЕННЯ

Доставляємо Новою Поштою без передоплати на відділення або кур’єром Нової пошти.

Якщо замовлення було оформлене до 16: 00, відправка замовлення проводиться в день оформлення замовлення. Якщо замовлення було оформлене після 16: 00, то відправка-на наступний робочий день.

Ви оплачуєте вартість товару при отриманні замовлення у відділенні Нової Пошти (плюс послуги післяплати). Доставка у відділення Нової пошти за наш рахунок.

 

ОПЛАТА ТОВАРУ ТІЛЬКИ У ГРИВНЯХ 

Готівкою:

– При доставці товару кур’єром Нової пошти.

– При отриманні замовлення у відділенні Нової Пошти.

 

Приват24:

– Оплата товару кредитною карткою ПриватБанку через платіжну систему Приват24.

Отзывы

Be the first to review “FertilOva™ – покращення овуляції та відновлення фертильності (саше – 60шт.)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

There are no reviews yet.

Сташенко Ніна Сергіївна
Акушер-гінеколог, гінеколог
10років досвіду
201жінка стала матір'ю

Досвідчений акушер гінеколог. Займається лікуванням патологій матки, поліпів, кісти яєчників, доброякісними утвореннями яєчників, матки.

Практикує консервативну та оперативну гінекологію, ведення вагітності, пологів.

Остались вопросы?

Babystart ® допомагає сім’ям з 1996 року.

Компанія була створена в місті Ноттінгем (Великобританія), як маленька сімейна компанія.

Сьогодні Babystart® зареєстрована торгова марка у Великобританії, Європі та США.

Штаб-квартира і виробничі майданчики знаходяться в Великобританії.

 

Продукція компанії постачається до Австралії, Грузії, Данії, Ірландії, Китаю, Нідерландів, Німеччини, США, Франції та ін.

З 2016 року продукти babystart® офіційно представлені в Україні.

Наші переваги:

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ – репродуктологія. Ми спеціалізуємося на розробці та виробництві продукції, яка спрямована виключно на поліпшення чоловічої та жіночої фертильності.

ЕФЕКТИВНИЙ СКЛАД. Наша продукція містить тільки чисті, науково обґрунтовані з’єднання з відомими ефектами. Розробка комплексів відбувається на основі сучасних досягнень у світовій репродуктології.
 
ВИСОКА ЯКІСТЬ СИРОВИНИ. Сировина виробляється у Великобританії.
Виробник має: ліцензію на виробництво у британському Агентстві з регулювання лікарських засобів (MHRA); Сертифікат відповідності стандартам якості ISO 9001: 2008; Ліцензію Британського консорціуму роздрібної торгівлі (BRC).
 
НАС РЕКОМЕНДУЮТЬ. Ефективність підтверджена в європейських репродуктивних клініках і центрах.