FertilMan® – для чоловіків, які планують зачаття

(0 отзывов)

Комплекс для чоловіків

Количество
-+
до 3 штук950 грн за упаковку
від 3 штук900 грн за упаковку
Економія грн!
950 грн
Поліпшення якості сперми
 • Профілактується ризик гестаційного діабету
 • Знижується ризик розвитку дефектів нервової трубки у плода
 • Поліпшується самопочуття
Збільшення запліднюючій здатності сперми
 • Профілактується ризик гестаційного діабету
 • Знижується ризик розвитку дефектів нервової трубки у плода
 • Поліпшується самопочуття
Підвишення шансів на зачаття
 • Профілактується ризик гестаційного діабету
 • Знижується ризик розвитку дефектів нервової трубки у плода
 • Поліпшується самопочуття

ФертилМен®  – вітамінно-мінеральний комплекс, для чоловіків, які планують зачаття.

Склад й дозування комплексу ФертилМен® розроблені з урахуванням потреб організму чоловіки в період підготовки до зачаття.

Містить вітаміни, мікроелементи та амінокислоти, необхідні для нормального сперматогенезу. Сприяє підвищенню шансів на успішне зачаття.

Заплановане зачаття

За статистикою, приблизно 15% пар, які намагаються зачати дитину, стикаються з проблемами. Приблизно в половині випадків зачаття не відбувається через зменшення фертильності чоловіка.

 Головним завданням у підвищенні чоловічої фертильності є поліпшення якості його сперми

Сперматогенез (біологічний процес утворення й дозрівання сперматозоїдів) – складний та дуже чутливий процес. Він триває близько 72-75 днів. У цей період сперматозоїдам необхідно надходження важливих для їх правильного розвитку амінокислот, мікроелементів та вітамінів.

Тільки регулярне й цілеспрямоване надходження необхідних компонентів у необхідних кількостях може поліпшити та підтримати здатність чоловіка продовжити свій рід.

Численні дослідження підтвердили, що важливу роль у виробленні сперматозоїдів грають L-карнітин, L-аргінін, Zn, Se, вітамін А, вітаміни групи B, вітамін C, вітамін Е, глутатіон, Коензим Q10 та фолієва кислота. Усі ці компоненти знаходяться в комплексі ФертилМен®.

.

ФертилМен® був створений компанією babystart®, одним з провідних світових виробників біологічно активних комплексів і медичних виробів, для поліпшення фертильності. Наші вчені-дослідники розробили ФертилМен® для усіх чоловіків, які планують зачаття.

Компоненти ФертилМен® сприяють:

 Поліпшенню якості сперми

 Збільшенню запліднюючої здатності сперматозоїдів

 Підвищенню шансів на зачаття

Чому саме вітаміни для зачаття ФертилМен®

НАУКОВО ОБГРУНТОВАНИЙ СКЛАД


Склад й дозування спеціально розроблені для чоловіків, які бажають підготуватися до успішного зачаття, підвищити якість сперми.

ЯКІСТЬ


Виготовлений у Великобританії відповідно до високих стандартів Європейського Союзу та Об’єднаного Королівства. Сировина відповідає офіційно визнаним стандартам якості GMP та ISO.

ЗРУЧНІСТЬ


Всього 1 таблетка 1 раз на добу і ваш організм має необхідні кількості вітамінів, мікроелементів й амінокислот для нормального розвитку сперматозоїдів.

Кому буде корисний ФертилМенн™

Приймати ФертилМен® рекомендується:

 при плануванні зачаття

 в комплексній терапії чоловічого безпліддя

Коли приймати ФертилМен™

Час дозрівання сперматозоїдів складає близько 72 днів. Речовини, які позитивно діють на сперматогенез, повинні надходити в організм протягом всього цього періоду. Тому оптимальна тривалість курсу прийому – не менше 3-х місяців.

Як приймати ФертилМен™

1 таблетка 1 раз на добу. Під час або відразу після сніданку.

У вас є питання?

Ми зібрали найбільш актуальні питання та постаралися максимально розгорнуто на них відповісти. Ви також можете відправити нам своє питання, на який ми відповімо як можна швидше.

Як правильно підготуватися до планування дитини?

1 етап – попередній. Він необхідний, щоб виключити фактори, що негативно впливають на репродуктивне здоров’я чоловіка. Цей етап в кожному конкретному випадку може тривати різний час: від кількох днів, до півроку. Після завершення попереднього етапу можна переходити безпосередньо до підготовки до зачаття.

2 етап – підготовка до зачаття. Цей етап триває 3 місяці (період дозрівання сперматозоїдів) і спрямований на отримання якісної сперми.

Що зробити на попередньому етапі підготовки до зачаття?

 1. Перевірте, чи немає у вас захворювань, що передаються статевим шляхом, ВІЛ, гепатиту В і С. Деякі з них протікають безсимптомно. Ці захворювання можуть передатися майбутньої матері і стати причиною переривання вагітності або важких вад розвитку плоду.
 2. Зробіть спермограму, якщо у вас є причини сумніватися в своїх репродуктивних можливостях (наприклад, перенесений в дитинстві паротит, робота на шкідливому виробництві та ін.). Перед цим аналізом необхідно 3-4 дні утриматися від сексу (зокрема мастурбації). Спермограма може допомогти оцінити вашу фертильність (здатність створювати здорове потомство).
 3. Відвідайте лікаря-андролога, щоб переконатися у відсутності захворювань, при яких зачаття малоймовірно і які вимагають тільки оперативних методів лікування (варікоцеле, гідроцеле, пахова грижа, облітерація сім’я вивідних шляхів внаслідок інфекційних захворювань або травм тощо.).
 4. Пройдіть терапевтичне дослідження (загальний огляд, клінічний аналіз крові, флюорографія / рентген). Така діагностика необхідна, щоб виявити та вилікувати хронічні інфекційні захворювання, які можуть передатися майбутній мамі та дитині. Деякі діагностичні методи обстеження можуть негативно позначитися на чоловічих репродуктивних здібностях, тому зачаття має відбутися не раніше, ніж через 3 місяці після такого обстеження.

Як себе вести впродовж 3 місяців перед зачаттям?

 1. Намагайтеся не перегрівати область паху. Найбільш оптимальна температура для зростання й розвитку сперматозоїдів +35 +35 0С. Температура підвищується у сауні, гарячій ванні, при використанні підігріву сидінь в автомобілі.
 2. Сперматогенезу шкодить носіння вузької білизни, активні велосипедні прогулянки й куріння, оскільки вони порушують кровопостачання в яєчках.
 3. Щодня приймайте вітаміни для зачаття (ФертилМен®). ФертилМен® містить вітаміни, мікроелементи та амінокислоти, необхідні для нормального і здорового сперматогенезу.
 4. На час відмовтеся від шкідливих звичок, особливо від куріння та алкоголю. Токсини накопичуються в сперматозоїдах, що негативно позначається на їх рухливості, активності і концентрації.
 5. Намагайтеся висипатись й більше рухатись. Хронічне недосипання та малорухливий спосіб життя погіршують якість сперми.
 6. Уникайте стресів. На тлі постійного нервового перенапруження може виникнути затягнута або передчасна еякуляція, імпотенція та інші проблеми.
 7. Не приймайте ліки без консультації з лікарем. Поширені знеболюючі препарати (наприклад, аспірин) погано впливають на якість сперми. Антидепресанти теж погіршують чоловічу фертильність. Якщо ви їх приймаєте, обговоріть з лікарем можливість їх скасування на період підготовки до зачаття.
 8. Якщо ви приймаєте анаболічні стероїди, то від них доведеться відмовитись. Анаболіки знижують якість сперми.
 9. Разом з майбутньою мамою здайте кров на визначення групи крові й резус-фактора. Навіть якщо ймовірність розвитку резус-конфлікту висока, не варто відмовлятися від планів. Зверніться до лікаря і він розповість, що потрібно робити.

Як часто потрібно займатися сексом, щоб зачати дитину?

Помилково вважати, що успіх зачаття залежить в першу чергу від потенції та сексуальної активності чоловіка. Досить часті випадки, коли слабкі в сексуальному плані чоловіки мають прекрасну сперму, і навпаки, у сексуально активних знижений вміст або зовсім відсутні сперматозоїди. За даними літератури, число сперматозоїдів в еякуляті, їх рухливість може навіть у одного і того ж чоловіка відрізнятись у кілька разів залежно від терміну утримання від сексу, інтенсивності фізичного або емоційного навантаження.

Тривале утримання – від півроку й більше – однозначно негативно позначається на репродуктивній функції чоловіка. На його тлі можуть виникнути застійні явища, що сприяють розвитку різних інфекційних процесів.

Оптимальним для зачаття фахівці вважають інтервал між статевими актами в 3-5 днів. До 3 днів сперматозоїди просто не встигають накопичитися в належному обсязі, а після 5 днів вони починають старіти.

Якщо у вас виникли якісь запитання, будь ласка, надішліть їх нам за адресою info@babystart.in.ua

Состав

В добовій дозі — в 4 таблетках
 
 
Компоненти
Добова доза
% дози на добу
Вплив

L-карнітин, мг

L-карнітин. Один з основних речовин, що впливають на якість еякуляту. Підвищує мітохондриальне окислення жирних кислот, чим забезпечує сперматозоїди енергією. L- карнітин сприяє дозріванню та збільшенню рухливості сперматозоїдів, підвищує їх здатність до запліднення. У ФертилМен плюс™ міститься карнітин марки Carnipure™, вироблений швейцарською компанією Lonza®. Знак Carnipure™ є гарантією високої якості та чистоти L-карнітину.
1 200
**
+

L-аргінин, мг

L-аргінін. Бере участь у синтезі оксиду азоту (NO). Розширює судини в органах репродуктивної системи та покращує мікроциркуляцію у них. Прийом вітамінного комплексу з L аргініном створює умови для більш стабільної та тривалої ерекції (посилює лібідо).
280
**
+

Таурин, мг

Таурин. Прийом таурину покращує обмін речовин у яєчках. Має виражену антиоксидантну дію, захищає сперматозоїди від вільних радикалів
50
**
+

L-глутатіон, мг

L-Глутатіон. Один з найбільш потужних антиоксидантів. Є ключовою ланкою 3-х антиоксидантних систем організму з наявних 4-х. Стабілізує середню частину сперматозоїда. У чоловіків з варікоцеле відмічається значне поліпшення параметрів сперми.
5
**
+

Селен, мкг

Селен. Захищає сперматозоїди. Підвищує рухливість сперматозоїдів й сприяє збільшенню їх кількості. Брак селену призводить до погіршення якості сперми та зниження лібідо.
160
291
+

Цинк, мг

Цинк. Необхідний для синтезу гормону тестостерону, який в тому числі відповідає за вироблення сперми. Доведено, що близько 5 мг цинку втрачається при кожній еякуляції, що еквівалентно приблизно 50% рекомендованого денного рівня цинку для чоловіка.
15
200
+

Магній, мг

Магній. Запобігає пошкодженню клітинних структур (у т.ч. сперматозоїдів). Підтримує кількість сперматозоїдів.
60
16
+

Залізо, мг

Залізо. Збільшує рівень гемоглобіну.
15
107
+

Мідь, мг

Мідь. Потужний антиоксидант. Запобігає пошкодженню сперматозоїдів.
1
100
+

Коензим Q10, мг

L-карнитин улучшает качество спермы даже в тех случаях, когда причина ее ухудшения не установлена
40
**
+

Фолієва к-та, мкг

Фолієва кислота. Відіграє важливу роль у сперматогенезі, впливаючи на обсяг еякуляту та якість сперми. Фолієва кислота допомагає зменшити кількість дефектних сперматозоїдів, а отже, знижує ризик народження дитини з генними аномаліями.
400
200
+

Вітамін В1 (тіамін), мг

Вітаміни В1, В2. Відіграють велику роль в клітинному метаболізмі і поліпшенні стану організму. Вітаміни групи В забезпечують нормальне функціонування нервової системи та відповідають за енергетичний обмін в організмі людини, виконують роль кофакторів, що беруть участь в роботі ферментів.
5
455
+

Вітамін В2 (рибофлавін), мг

Вітаміни В1, В2. Відіграють велику роль в клітинному метаболізмі і поліпшенні стану організму. Вітаміни групи В забезпечують нормальне функціонування нервової системи та відповідають за енергетичний обмін в організмі людини, виконують роль кофакторів, що беруть участь в роботі ферментів.
5
357
+

Вітамін В3 (нікотинова кислота), мг

Вітамін В3. Бере участь у стимуляції сперматогенезу.
18
112
+

Вітамін В5 (пантотенова кислота), мг

Вітамін В5. Бере участь в синтезі стероїдних гормонів.
10
168
+

Вітамін С, мг

Вітамін С. Збільшує кількість і рухливість сперматозоїдів, зменшує ризик їх пошкодження. Допомагає запобігти «склеювання» сперматозоїдів, сприяє збільшенню їх запліднюючий здатності.
180
225
+

Вітамін Е, мг

Вітамін Е. Запобігає пошкодження еякуляту. Підвищує життєздатність сперматозоїдів, збільшує їх рухливість. Бере участь в засвоєнні карнітину.
30
250
+

Вітамін D3, мкг

Вітамін D3. Існує взаємозв’язок між низьким рівнем вітаміну D і зниженням рухливості та кількості морфологічно нормальних форм сперматозоїдів. Дефіцит вітаміну D є однією з причин гіпогонадизму у чоловіків. Вітамін D потенційно впливає на сперматогенез як безпосередньо, так і опосередковано, впливаючи на рівень тестостерону.
12
240
+

Вітамін А, мг

Вітамін А. Бере участь в синтезі стероїдних гормонів, сперматогенезі.
800
**
+

Вітамін В6, мг

Вітамін В6. Підтримує нормальний рівень тестостерону (чоловічого статевого гормону).
10
714
+

Вітамін В12, мкг

Вітамін В12. Бере участь у синтезі ДНК. Нестача вітаміну B12 призводить до зниження кількості сперматозоїдів та їх рухливості.
60
2 400
+

Доставка

 

Після оформлення замовлення на сайті, з Вами зв’яжеться наш менеджер для узгодження умов доставки (як правило, протягом 2 годин).

 

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА БУДЬ-ЯКОГО ЗАМОВЛЕННЯ

Доставляємо Новою Поштою без передоплати на відділення або кур’єром Нової пошти.

Якщо замовлення було оформлене до 16: 00, відправка замовлення проводиться в день оформлення замовлення. Якщо замовлення було оформлене після 16: 00, то відправка-на наступний робочий день.

Ви оплачуєте вартість товару при отриманні замовлення у відділенні Нової Пошти (плюс послуги післяплати). Доставка у відділення Нової пошти за наш рахунок.

 

ОПЛАТА ТОВАРУ ТІЛЬКИ У ГРИВНЯХ 

Готівкою:

– При доставці товару кур’єром Нової пошти.

– При отриманні замовлення у відділенні Нової Пошти.

 

Приват24:

– Оплата товару кредитною карткою ПриватБанку через платіжну систему Приват24.

Отзывы

Be the first to review “FertilMan® – для чоловіків, які планують зачаття”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

There are no reviews yet.

Нечипоренко Юрій Валентинович
Уролог, кандидат наук, лікар вищої категорії
25років досвіду
361чоловіків створили сім'ю

Головний лікар і науковий керівник авторської науково-практичної клініки «Чоловіче здоров'я», доктор медичних наук, уролог-андролог, сексолог вищої категорії.

Займається точною діагностикою та лікуванням статевих інфекцій, простатитів, уретритів, аденоми простати, еректильної дисфункції.

Остались вопросы?

Babystart ® допомагає сім’ям з 1996 року.

Компанія була створена в місті Ноттінгем (Великобританія), як маленька сімейна компанія.

Сьогодні Babystart® зареєстрована торгова марка у Великобританії, Європі та США.

Штаб-квартира і виробничі майданчики знаходяться в Великобританії.

 

Продукція компанії постачається до Австралії, Грузії, Данії, Ірландії, Китаю, Нідерландів, Німеччини, США, Франції та ін.

З 2016 року продукти babystart® офіційно представлені в Україні.

Наші переваги:

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ – репродуктологія. Ми спеціалізуємося на розробці та виробництві продукції, яка спрямована виключно на поліпшення чоловічої та жіночої фертильності.

ЕФЕКТИВНИЙ СКЛАД. Наша продукція містить тільки чисті, науково обґрунтовані з’єднання з відомими ефектами. Розробка комплексів відбувається на основі сучасних досягнень у світовій репродуктології.
 
ВИСОКА ЯКІСТЬ СИРОВИНИ. Сировина виробляється у Великобританії.
Виробник має: ліцензію на виробництво у британському Агентстві з регулювання лікарських засобів (MHRA); Сертифікат відповідності стандартам якості ISO 9001: 2008; Ліцензію Британського консорціуму роздрібної торгівлі (BRC).
 
НАС РЕКОМЕНДУЮТЬ. Ефективність підтверджена в європейських репродуктивних клініках і центрах.