FertileDetox™ – очищення організму перед зачаттям

(0 отзывов)

Комплекс для пари

Кількість
-+
до 3 штук1500 грн за упаковку
от 3 штук1425 грн за упаковку
Экономия 225 грн!
1500 грн
Сприяє виведенню токсинів
Підтримує фертильність
Призначений для чоловіків та жінок

FertileDetox™ – сприяє зміцненню репродуктивної функції чоловіків і жінок, за рахунок підтримки органів і систем, що відповідають за виведення токсинів з організму.

FertileDetox ™ був розроблений для зміцнення репродуктивного здоров’я чоловіка і жінки. Комплекс сприяє нейтралізації й виведенню токсинів з організму в період підготовки пари до зачаття / вагітності.

Токсини та фертильність

Повітря, яким ми дихаємо, вода, яку ми п’ємо, їжа, яку ми їмо, засоби особистої гігієни, і багато іншого з чим ми стикаємося щодня, часто містять токсини – шкідливі для організму хімічні сполуки. “Імітуючи” статеві гормони, вони можуть призводити до порушення гормонального балансу та зниження репродуктивної функції жінки та чоловіка.

Міжнародна федерація акушерства і гінекології (FIGO) за результатами свого дослідження заявила, що «вплив токсичних хімічних речовин навколишнього середовища є повсюдним і становить загрозу для здорового відтворення людини», додавши, що практично кожна вагітна жінка в Америці має у своєму тілі як мінімум 43 різних хімічних забруднювачів.

Виводити ці токсини повинні печінка та кишківник. Але на жаль, з часом ці органи не в змозі ефективно та повністю їх виводити, і токсини відкладаються в жировій тканині по всьому тілу, негативно впливаючи в тому числі й на репродуктивну функцію.

Біологічна дія компонентів FertileDetox™:

Компоненти, що входять до складу FertileDetox™ сприяють активації дезінтоксикаційних органів і систем, і виведенню токсинів з організму. Його унікальна формула включає в себе вітаміни, мінерали, амінокислоти, трави й пробіотичні бактерії:

Расторопша (Silybum marinanum)

Одна з найбільш вивчених трав. Широко використовується в Європі для лікування різних захворювань печінки.

Як частина програми детоксикації, розторопша сприяє очищенню організму від токсинів і підвищенню антиоксидантної активності клітин печінки.

Корінь кульбаби (Taraxacum officinale)

Має багату історію використання як тонізуючий засіб для травної системи й печінки.

Сприяє збільшенню вироблення жовчі і її кращому відтоку (що сприяє кращому перетравленню жирів), і допомагає збалансувати гормональний обмін.

Вітаміни В1, В2, B6, B12, фолієва кислота

Більшість вітамінів групи В не зберігаються в організмі, тому їх необхідно щодня отримувати з раціону для підтримки оптимального здоров’я.

Ці вітаміни відомі як ліпотропні агенти, які підтримують жировий обмін і мають позитивний вплив на функції печінки.

Екстракт виноградних кісточок і зеленого чаю

Потужні антиоксиданти, які підтримують здатність організму нейтралізувати вільні радикали, що викликають пошкодження клітин. Надходження додаткових антиоксидантів необхідно для посилення ефективної детоксикації.

N-ацетил-цистеїн, L-гліцин і L-глютамін

Амінокислоти. Важливі для синтезу глутатіону – потужного антиоксиданту, присутнього в кожній клітині організму. Глутатіон відіграє важливу роль в процесах детоксикації печінки, зв’язуючись з жиророзчинними токсинами, що дозволяє легше їх виводити.

Користь організму від підтримки нормального рівня глутатіону включає підтримку печінки, легенів, імунної системи, стан кишківника, вуглеводного обміну та здоров’я серцево-судинної системи.

Пробіотичні бактерії

FertileDetox™ включає в себе запатентовану суміш пробіотичних бактерій – Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum і Bifidobacterium longum.

Прийом FertileDetox™ допомагає відновити баланс між поганими та корисними бактеріями в кишківнику, поліпшити стан імунної та травної систем, та підвищити ефективність нейтралізації й виведення токсичних сполук.

Цитрусовий пектин

Це натуральне джерело розчинних харчових волокон покращує травлення, сприяючи більш кращому росту здорових бактерій в кишечнику та виведенню з нього важких металів.

Цинк, селен

Селен необхідний для роботи статевої системи. Підвищує рухливість сперматозоїдів і сприяє збільшенню їх кількості. Дефіцит селену призводить до погіршення якості сперми у чоловіків і зниження лібідо у пари.

Цинк необхідний для синтезу основного чоловічого гормону – тестостерону та жіночого – фолікулостимулюючого гормону (ФСГ), які відповідають за репродуктивне здоров’я пари.

Чому саме FertileDetox™:

ДЕТОКСИКАЦІЯ


Склад і дозування комплексу FertileDetox™ сприяє виведенню токсинів з організму і зниженню токсичного навантаження на репродуктивні органи.

ПІДТРИМКА ФЕРТИЛЬНОСТІ


Сприяє підтримці органів репродуктивної системи пари і підвищенню шансів на успішне зачаття/вагітність.

РОЗРОБЛЕНИЙ ДЛЯ СПІЛЬНОГО ПРИЙОМУ


Розроблений як для чоловіків, так і для жінок. Детокс для пари подвоює вашу ефективність!

ВИРОБЛЕНИЙ В США


Виготовлений в США на сертифікованому GMP виробництві

БЕЗПЕКА


Не містить глютен, дріжджі.
Без ГМО, штучних барвників і ароматизаторів.

Кому буде корисний FertileDetox™

– Парам, які планують зачаття/вагітність;

– В комплексі терапії безпліддя.

Як приймати FertileDetox™

По 3 капсули в день, запиваючи 200 мл води. Під час або після прийому їжі. Не розжовувати.

Форма випуску FertileDetox™

90 капсул у флаконі.

Залишилися питання?

Нижче наведено список найбільш поширених запитань про FertileDetox™. Якщо ваше запитання не зазначено або вам потрібні додаткові роз’яснення, будь ласка, зв’яжіться з нами безпосередньо.

Коли мені починати прийом FertileDetox™?

Звичайне питання яке ми чуємо – коли починати детоксикацію. Сумний факт полягає в тому, що у всіх нас є токсини, що зберігаються в наших жирових клітинах. Але ще не надто пізно їх видалити з організму. Запуск програми детоксикації в будь-який час до зачаття може швидко принести користь вашій фертильності й вашій дитині.

Ми рекомендуємо вам скоротити надходження в організм токсинів настільки, наскільки це можливо, краще за 12 місяців до спроби завагітніти. Запуск FertileDetox ™ за 3-6 місяців до спроби завагітніти й продовження прийому до самого зачаття збільшить здатність вашого організму справлятися з токсинами, яких просто неможливо уникнути.

Це продукт підходить для чоловіків і жінок?

Так, FertileDetox™ був розроблений як для чоловіків, так і для жінок. Одночасний прийом FertileDetox™ парою збільшує результат у 2 рази!

Чи можу я прймати це під час циклу ЕКО?

Ми рекомендуємо вам проконсультуватися з лікарем, перш ніж додавати будь-які добавки протягом циклу ЕКО.

Чи безпечно вживати цей продукт, в період підготовки до вагітності?

FertileDetox™ був спеціально розроблений для підтримки репродуктивного здоров’я у здорових чоловіків і жінок, які намагаються завагітніти.

Можна використовувати FertileDetox™ під час вагітності?

Ми рекомендуємо вам припинити прийом комплексу FertileDetox™, як тільки ви підтвердите вагітність лабораторними методами (аналіз крові / сечі).

Чи можна застосовувати FertileDetox™ під час грудного вигодовування?

На жаль, ми не рекомендуємо приймати FertileDetox під час грудного вигодовування.

Який термін придатності FertileDetox™?

Термін придатності комплексу FertileDetox™ закінчується через 3 роки після дати виробництва. Термін придатності друкується на етикетці.

Як зберігати FertileDetox™?

Ми рекомендуємо зберігати FertileDetox™ в прохолодному і сухому місці. Ми рекомендуємо щільно закривати кришку флакона після кожного використання і закінчити прийом комплекса протягом 30 днів після відкриття.

Купуйте FertileDetox™ тільки у офіційного дистриб’ютора!

Замовлення у офіційного дистриб’ютора – компанії Babystart (Україна), дає гарантію покупки оригінального продукту!

Состав

Відгуки

Be the first to review “FertileDetox™ – очищення організму перед зачаттям”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

There are no reviews yet.

Сташенко Ніна Сергіївна
Акушер-гінеколог, гінеколог
10років досвіду
201жінка стала матір'ю

Досвідчений акушер гінеколог. Займається лікуванням патологій матки, поліпів, кісти яєчників, доброякісними утвореннями яєчників, матки.

Практикує консервативну та оперативну гінекологію, ведення вагітності, пологів.

Залишились питання?

Babystart® помогает семьям с 1996 года

Компания была создана в городе Ноттингем (Великобритания), как маленькая семейная компания. Сегодня Babystart® зарегистрированная торговая марка в Великобритании, Европе и США. Штаб-квартира и производственные площадки находятся в Великобритании.