Ефективне лікування простатиту

7 August, 2020

З віком або з інших причин у величезної кількості чоловіків виникають проблеми з органами сечостатевої системи. Одна з найпоширеніших – простатит. Препарати для лікування і профілактики даного захворювання існують найрізноманітніші. Кращі з них можна купити в нашому інтернет-магазині Babystart. Ми пропонуємо продукцію власного виробництва, яка має оптимальний склад, виготовлена з сировини найвищої якості, пройшла всі необхідні випробування і тестування, супроводжується сертифікатом відповідності стандартам якості ISO 9001:2008. В її користь говорить і те, що її рекомендують до застосування в провідних європейських клініках, що займаються репродуктологією.

Що таке простатит?

Це захворювання може бути інфекційним або неінфекційним. Воно являє собою запалення передміхурової залози, тобто органу, що є сусідом з сечовиком. У разі запалення він перекриває сечовипускальний канал. Проблеми з відтоком сечі є першою ознакою такого захворювання, як простатит. Препарати в Україні для його профілактики та лікування краще вибирати в перевірених торгових точках. І однією з кращих з них є наш інтернет-магазин. За допомогою представлених у нас лікарських засобів можна вилікувати:

  • Інфекційний простатит. Він виникає внаслідок ослаблення організму чоловіка й активізації патологічної мікрофлори, включаючи кишкову паличку, стафілокок або стрептокок. Також його викликають хламідії, мікоплазми, трихомонади та інші бактерії, які передаються переважно статевим шляхом;
  • Неінфекційний простатит. Медикаменти в каталозі нашого магазину представлені нашого виробництва. При їх виборі слід враховувати гостроту захворювання, ймовірність хронічного стану. Провокує захворювання відсутність статевого життя, переохолодження статевих органів, слабкий імунітет і гормональний збій;
  • Гострий простатит. У такому стані у чоловіка виникають ознаки отруєння, підвищена температура, загальна слабкість. У нього з’являються гострі болі в паху і в промежині. Сечовипускання стає нерегулярним, більш частим вночі. Також у чоловіка можуть з’являтися білясті виділення з уретри;
  • Хронічний простатит. Він супроводжується тривалими, але не гострими болями внизу живота, дискомфортом, періодичною появою крові в спермі. Сім’явиверження стає болючим, чому багато чоловіків намагаються уникати статевих контактів. Ускладненнями можуть стати такі захворювання, як везикуліт.

Як діагностується?

Обов’язкова умова перед тим, як діагностувати простатит, – комплекс досліджень. У них входять ректальний огляд, аналіз сечі, мазок з уретри, УЗД простати, КТ та МРТ. Обстежити і лікувати це захворювання потрібно обов’язково, оскільки воно може стати причиною виникнення аденоми передміхурової залози і навіть раку.

Як лікується простатит?

Один з обов’язкових етапів в алгоритмі, як лікувати простатит, – це курс антибіотиків. За допомогою посіву необхідно ідентифікувати чутливість до підібраного препарату. Такі антибіотики, як беталактами, не можуть потрапити в простату, а тому не здатні на неї нормально впливати. Найефективнішими вважаються фторхінолони, а також макроліди. Нормалізувати сечовипускання можна за допомогою альфа-блокаторів. Коли гострота стану спаде, можуть призначатися фізіотерапевтичні процедури. До речі, ефективність масажу простати клінічно не доведена. У крайніх випадках, коли починаються гнійні процеси в сіменних бульбашках або виникають абсцеси, призначається оперативне втручання.

Які кращі препарати?

Відмінно себе зарекомендував такий препарат, як Простат Gold комплекс. Купити недорого його можна в нашому інтернет-магазині. Він здатний забезпечити комплексну підтримку простати. Це фітопрепарат, до складу якого входять листя пальми сабаль, масло гарбузового насіння, ягоди і зелень мучниці звичайної, а також цинк, женьшень і гранатові зерна. Такий Простат Gold комплекс від інтернет-магазину Babystart цілеспрямовано впливає на запалені ділянки. А кожен елемент препарату підсилює ефект від дії іншого.

Будь-який бажаючий може замовити простат Gold комплекс в нашому магазині. Це найкращий засіб для лікування та профілактики цього складного захворювання.