Довгоочікувана вагітність не настає? Віддайте перевагу FertilSafe Plus™

16 July, 2021

FertilSafe Plus™ створює середовище, в якому сперматозоїди можуть оптимально рухатися до яйцеклітини. Завдяки нейтральному значенню pH 7,2 лубрикант захищає сперму від надмірно кислого середовища і, таким чином, забезпечує виживання сперматозоїдів. Його властивості забезпечують оптимальну свободу рухів. Це сприяє рухливості сперматозоїдів і є ідеальним стартовим помічником для успішного шляху до яйцеклітини.

  • Захищає сперму від кислого середовища.
  • Сприяє виживанню сперматозоїдів.
  • Підвищує рухливість на шляху до яйцеклітини.
  • Підтримує природну фертильність.

Сприятливі для фертильності ефекти FertilSafe Plus™ були клінічно протестовані.

Бажання мати дітей

Зазвичай все розвивається саме так: любов, секс, вагітність, сім’я. Але є одна важлива передумова для цього розвитку: природна родючість. Навіть незначні руйнівні фактори можуть вплинути на фертильність. У кожної сьомої пари бажання мати дітей залишається невиконаним.

Одна з можливих причин: кислий pH в фертильні дні. pH піхви складає від 4 до 4,5 більшу частину жіночого циклу, що робить його кислим. Це захищає від інфекцій, але також впливає на сперму.

Отже, значення pH змінюється протягом фертильних днів: від 7 до 7,5 воно знаходиться в діапазоні від нейтрального до основного в цій фазі циклу. Оптимальне середовище для сперматозоїдів на шляху до яйцеклітини, яку необхідно запліднити.

Якщо значення pH не наближається до сприятливого для сперматозоїдів рівню в фертильні дні, сперматозоїди не можуть далеко піти і більше не здатні до запліднення. Порушується природна плідність.

Якщо є інші проблеми, такі як низька кількість сперматозоїдів у чоловіків, шанси на вагітність значно знижуються. Стан постійних стресів, при якому задоволення від сексу може легко відійти на другий план. Якщо в цій ситуації ви використовуєте звичайні лубриканти, проблема ускладнюється ще більше: кисле значення pH комерційно доступних лубрикантів негативно впливає на плідність сперматозоїдів.

Зі 100 пар хто не може завагітніти 20-25% мають надмірно кисле вагінальне середовище і/або занадто мало рухливих і фертильних сперматозоїдів. Тут FertilSafe Plus™ – найкраще рішення.

Для багатьох пар, які хочуть мати дітей, є просте рішення – FertilSafe Plus™. Завдяки лубриканту майбутні батьки можуть завагітніти природним шляхом, із задоволенням – далеко від дорогих і тривалих процедур в центрах репродуктивного здоров’я.

Вагінальний лубрикант вводиться в піхву за допомогою доданого аплікатора перед статевим актом. Він забезпечує приємне зволоження і гарантує, що навіть пари, які займаються сексом за планом через бажання мати дітей, можуть випробувати статевий акт із задоволенням і без болю. Гель з нейтральним значенням pH 7,2 був спеціально розроблений для використання в дні фертильності. Не має запаху і смаку, не залишає плям. Він також водорозчинний і не утворює неприємною плівки. Гель поєднується з природним вагінальним секретом.

Час застосування

В найфертильніші дні жіночого циклу (час овуляції). За допомогою тесту на овуляцію ви можете легко визначити свої фертильні дні і, таким чином, легко звузити коло питань, коли використовувати лубрикант.