Дізнайтеся, що заважає швидкій вагітності

12 June, 2020

На перший погляд зачаття дитини здається легким – просто займися любов’ю, а потім просто чекай відсутності менструації. Щоб підтвердити, зробіть тест на вагітність, і все готово! Насправді, це часто виглядає трохи інакше. Для багатьох пар рішення про розширення сім’ї і поява позитивного тесту на вагітність не відбувається в тому ж місяці, кварталі чи року. На тривалі спроби завести дитину впливають багато чинників: здоров’я, емоційні, але і несвідомо допущені помилки.

1. Неправильна оцінка днів для зачаття і занадто рідкісне близьке спілкування

Так як швидко завагітніти? Дізнайтеся, коли у вас кращі дні для зачаття!

Виявляється, тільки 20% жінок знають, коли вони овулюють. Решта жінок або взагалі не зацікавлені в цьому, або невірно оцінюють час його виникнення. У кожному циклі є тільки кілька днів, в які можна завагітніти. Овуляція відбувається тільки один раз у 25-32 дні. Найродючіші дні – близько трьох днів перед овуляцією і в день, коли це відбувається.

Якщо намагаєтеся завести дитину, варто краще дізнатися свою фертильність і подивитися на свій менструальний цикл – стежте за своїм тілом і знайте дні, коли шанси на запліднення найвищі.

2. Занадто багато статевих контактів … важче завагітніти?

Так, ви правильно прочитали. На подив багатьох, займатися сексом занадто часто – це ще одна помилка, яка полягає в тому, що замість прискорення вагітності її можна чекати довго. При частому спілкуванні параметри сперми можуть значно погіршитися. На думку більшості лікарів, статевий акт через 1-2 дні є оптимальною кількістю, щоб завагітніти.

3. Стрес – погано впливає на результат

Подобається нам це чи ні, стрес впливає на здатність зачати дитину. Хронічний стрес ставить чоловіка в стан постійної напруги, може викликати розлади овуляції у жінки (відсутність овуляції, низька якість яйцеклітин), а у чоловіка значно знизити параметри сперматозоїдів (зменшити кількість і якість сперматозоїдів).

Знизьте рівень стресу! Дослідження, проведені по зниженню стресу у жінок, що намагаються завагітніти, показали, що заходи, що знижують рівень стресу (наприклад, йога), значно збільшують шанси на вагітність.

4. Використання змазки – загроза для сперми

Більшість змащувальних матеріалів на ринку шкідливі для сперми. Змащуючі матеріали змінюють природний Ph піхви і роблять навколишнє середовище несприятливим до сперми. Сперматозоїди не можуть досягти яйцеклітини і, отже, не дивлячись на регулярні статеві зносини, пара не вагітніє. Якщо вам потрібно зволоження в цей період, використовуйте змазки, розроблені спеціально для пар, які шукають дитину.

5. Споживання занадто багато кофеїну

Доктора все ще не визначилися з тим, що кофеїн ускладнює вагітність і ще не вирішено які дози безпечні. Попри багато досліджень на цю тему, суперечка про кофеїн поки безрезультатна. Однак, якщо ви намагалися завести дитину протягом деякого часу безрезультатно, варто дотримуватися і слідувати правилам, з якими згодна переважна більшість лікарів – не пити понад 2 чашки кави в день. Однак пам’ятайте, що кофеїн міститься не тільки в каві, але і в багатьох популярних газованих напоях і солодощах.

6. Вік на користь

Багато жінок, іноді з незалежних від них причин, відкладають рішення завагітніти після тридцятиріччя. На жаль, час безжальний для жінки. У віці близько 35 років фертильність значно знижується. Крім того, якість клітин погіршується. Але не тільки вік, а й гени, дієта і спосіб життя впливають на фертильність жінки.

7. Вітаміни та мінерали – це добре

У період планування вагітності жінка повинна добре харчуватися для наповнення організму потрібними вітамінами і мінералами. ФертілВумен® плюс від компанії Babystart, препарат спеціально розроблений британськими фахівцями для поліпшення жіночої фертильності. Комплекс містить всі необхідні мінеральні речовини і вітаміни. За відгуками жінок, що приймають комплексний препарат – істотно збільшує шанси на успішне зачаття.