Пн-Пт 09:00 - 18:00
Cб 12:00 - 17:00
(прийом замовлень)
Пн-Пт 09:00 - 18:00
Cб 12:00 - 17:00
(прийом замовлень)

  Чи потрібно чоловікові готуватися до зачаття дитини і як саме?

  18 November, 2020

  Планування вагітності – це не тільки жіноча справа. Адже ДНК людини в однаковій мірі складається з материнських і батьківських генів. Тому, щоб зачаття було успішним і дитина народилася здоровою, важливо забезпечити грунтовну підготовку, в тому числі і чоловічого організму. Допоможе в цьому безліч спеціальних діагностичних, лікувальних та профілактичних заходів. Високоефективним показав себе вітамінно-мінеральний комплекс FertilMan. Купити в Україні його можна через наш інтернет-магазин Babystart. Ми є офіційним представником британської компанії виробника цього і багатьох інших аналогічних препаратів. Вони призначені для відновлення репродуктивної функції майбутніх батьків, зміцнення здоров’я чоловіків і жінок, а також для підтримки організму жінки під час вагітності.

  Чому чоловік повинен готуватися до зачаття дитини?

  Сучасна медицина рекомендує підходити до планування вагітності усвідомлено і серйозно. Для жінок це завжди було важливо. А ось чоловіки більш легковажно ставилися до цього питання. Вийшло – добре, не вийшло – винна жінка. Вважалося, що здоров’я майбутньої дитини повністю залежить від організму матері. Хоча насправді від чоловіка дуже багато залежить, але готуватися до зачаття їм набагато простіше. Тим більше після того, як він поприймає вітамінно-мінеральний комплекс FertilMan. Купити в Києві, Харкові, Львові та інших містах України його рекомендують кращі урологи і репродуктологи країни. Адже цей препарат містить цінні вітаміни і мікроелементи, які необхідні для нормального продукування здорових сперматозоїдів. В результаті шанси успішного зачаття істотно зростають. При цьому потрібно врахувати, що сперматозоїди повністю дозрівають за 3 місяці, проходячи при цьому максимальне оновлення. Тобто, за три місяці до планованого зачаття чоловік повинен відмовитися від шкідливих звичок і пройти курс відновлення, використовуючи вітамінно-мінеральний комплекс ФертілМен. В інтернет-магазині Babystart цей препарат представлений за мінімальними розцінками з гарантією фірмового походження. Адже ми є офіційним дистриб’ютором виробника цього і багатьох інших препаратів для поліпшення репродуктивної функції.

  Які етапи підготовки чоловіка до зачаття дитини?

  Процес підготовки до такої важливої події в житті чоловіка складається з безлічі елементів. Звичайно, обов’язково приймати вітаміни, наприклад, комплекс FertilMan з каталогу нашого інтернет-магазину. Але в загальному основні етапи цієї підготовки можна визначити декількома пунктами.

  Обстеження організму

  Повне обстеження організму і здача необхідних аналізів. В очах жінки це буде підтвердженням серйозності намірів чоловіка щодо його майбутнього батьківства. Тим більше враховуючи, наскільки складно для чоловіків відвідувати медичні заклади. Однак аналізів не так багато, і проходити їх потрібно не дуже довго. Основні обстеження – це загальні аналізи сечі і крові, біохімія крові, аналізи на наявність захворювань, які передаються статевим шляхом. Також обов’язково порекомендують пройти діагностику на наявність вірусів, які можуть завдати шкоди здоров’ю майбутньої дитини.

  Курс вітамінної терапії

  Навіть для самого здорового чоловіка не завадить зміцнити здоров’я, приймаючи вітамінно-мінеральний комплекс FertilMan. Замовити з доставкою по території України його можна навіть оптом. Цим користуються багато клінік, що спеціалізуються на репродуктології. Вони рекомендують своїм пацієнтам замовити FertilMan, адже він суттєво покращує якість сперми, підсилює її запліднюючий потенціал і істотно підвищує шанси на вдале зачаття.

  Здоровий спосіб життя

  У процесі куріння і вживання алкоголю в організмі чоловіка збирається величезна кількість токсинів. Вони негативно позначаються на клітинах статевої системи, знижуючи спермотогенез і шанси на успішне зачаття. Отрута, що зібралася, може пошкоджувати ДНК, що надзвичайно небезпечно для здоров’я майбутньої дитини.

  Рекомендуємо вам придбати в нашому магазині вітамінно-мінеральний комплекс FertilMan. Ціна його досить символічна. А ось найвищий ефект підтверджують експерти самих різних рівнів.