Чи безпечний біг під час вагітності?

5 February, 2020

Активність під час вагітності може підвищити вашу енергію, поліпшити настрій і знизити ризик ускладнень вагітності. Але коли ви думаєте про різні способи залишатися фізично активними, ви можете задатися питанням, Чи безпечно бігати під час вагітності?

Біг-це тренування високої інтенсивності, тому, природно, Ви можете трохи коливатися, продовжуючи її під час вагітності. Хороша новина полягає в тому, що вам не потрібно вішати кросівки – принаймні, поки що. Але перш ніж потрапити на біговій доріжці, ось що вам потрібно знати про біг під час вагітності.

Чи безпечно бігати під час вагітності?

Друзі і сім’я з кращих спонукань можуть застерегти від бігу. Деякі можуть задатися питанням, чи може рівень інтенсивності викликати ранні пологи або, що ще гірше, викликати ускладнення вагітності. І якщо ви постійно годуєте ці страхи або задаєте питання іншим, Ви можете помилитися в сторону обережності і припинити бігати.

Хоча ця порада і турбота приходять з хорошого спонукання, правда в тому, що біг під час вагітності, як правило, безпечний.

Біг не спричинить викидень або не зашкодить вашій дитині. Так що, якщо ви були бігуном до вагітності, продовження вашої рутини цілком нормально. Тим не менш, вам, можливо, доведеться прийняти деякі запобіжні заходи, в які ми заглибимося, і ви повинні слухати своє тіло.

Немає ніяких сумнівів в тому, що вагітність матиме певний вплив на вашу тренування. Можливо, вам доведеться бігати повільніше або змінити частоту бігу, але вам не обов’язково просто зупинятися.

Що робити, якщо ви не були бігуном до вагітності? Можеш почати бігати зараз?

Якщо ви не займалися фізичними вправами до вагітності, включення деяких видів фізичної активності в ваш розпорядок дня може принести користь. Тим не менш, вагітність не час, щоб почати бігти.

Ваше тіло вже працює важче і зазнає безліч змін. Початок інтенсивного тренування додає більше фізичної напруги, що не ідеально.

Замість цього, вибирайте більш легкі тренування, такі як легка аеробіка, ходьба, йога або використання бігової доріжки або еліптичного тренажера на низькій швидкості. Щоб розробити програму, почніть повільно і поступово збільшуйте тривалість і інтенсивність тренувань. Наприклад, ходіть 5 хвилин на день, а потім збільште до 10 хвилин, 20 хвилин і 30 хвилин.

Переваги фітнесу під час вагітності

Давайте будемо чесними, вагітність-нехай і прекрасний досвід-може завдати шкоди вашому тілу. Ви можете впоратися з втомою, паморочлівостью під час вагітності, перепадом настрою і, природно, зі збільшенням ваги. Проте, залишатися активним під час вагітності може значно поліпшити ваше самопочуття – фізичне і психічне.

За даними Американського коледжу акушерів і гінекологів (ACOG), вагітні жінки повинні займатися аеробними вправами середньої інтенсивності не менше 150 хвилин щотижня. Це тренування, які підвищують частоту серцевих скорочень і викликають потовиділення, в тому числі біг.

Якщо ви були фізично активні до вагітності, то залишатися активним не повинно викликати занадто багато проблем (ви знаєте, крім ранкового нездужання, втоми, болю і болю). Можливо, вам просто потрібно скорегувати свої очікування і інтенсивність тренувань по дорозі.

Якщо ви можете тренуватися по 30 хвилин п’ять днів на тиждень, ви виконаєте 150-хвилинну рекомендацію. Добре проводити час, бігаючи, але ви також можете зайнятися іншими видами діяльності, такими як плавання, йога або ходьба.

Тренування під час вагітності можуть полегшити запори, болі в спині, втома і сприяти здоровій вазі. Це також знижує ризик гестаційного діабету та прееклампсії.

І давайте не будемо забувати, що фізичні вправи збільшують вироблення організмом ендорфінів. Це гормони гарного самопочуття, які можуть підняти ваш настрій. Гімнастика під час вагітності безпрограшна. Це може допомогти вам поліпшити ваше фізичне і психічне здоров’я.

Які ризики бігу під час вагітності?

Хоча біг-це відмінний спосіб залишатися активним під час вагітності, у вас можуть виникнути деякі проблеми.

Вагітність змінює жіноче тіло, тому Ви можете зіткнутися зі зміною центру ваги і балансу, коли ваш живіт збільшується в розмірах. Це може піддати вас ризику падіння, особливо якщо ви біжите по нерівних трасах. Щоб запобігти нещасному випадку, ви можете бігати по тротуару, наприклад по тротуару або доріжці в місцевій школі. Біг по рівних поверхнях також полегшує ваші суглоби, що робить БІГ більш комфортним і приємним.

У міру того, як ваш живіт стає більше в другому і третьому триместрі, відскакуючий рух також може бути незручним. Проте, носіння пояса підтримки живота може зменшити цей рух.

Також майте на увазі, що ваші суглоби і зв’язки послаблюються під час вагітності. Це пов’язано з тим, що ваше тіло виробляє гормон релаксин для розслаблення зв’язок в області таза при підготовці до пологів. Цей гормон також розслабляє зв’язки і суглоби в інших частинах тіла, підвищуючи ризик.