Пн-Пт 09:00 - 18:00
Cб 12:00 - 17:00
(прийом замовлень)
Пн-Пт 09:00 - 18:00
Cб 12:00 - 17:00
(прийом замовлень)

  Тест на вігітність Babystart

  (0 отзывов)

  Тест на вагітність

  Кількість
  -+
  350 грн
  Точність 99%
  Результат через 5 хвилин
  Вироблено у Великій Британії

  Тест на вагітність Babystart – це простий у використанні домашній скринінговий тест, який дозволяє визначити вагітність на ранній стадії.

  Що таке Тест на вагітність Babystart

  Наш тест на вагітність Babystart – це простий у використанні домашній скринінговий тест, який дозволяє жінкам визначити довгоочікувану вагітність на ранній стадії (вже з 1-го дня затримки менструального циклу).

  Цей швидкий та надійний тест працює, виявляючи збільшення рівня хоріонічного гормону людини (ХГЛ) у сечі – ознака того, що вагітність настала. Кількість ХГЛ збільшується у міру розвитку вагітності.

  Точність тесту перевищує 99% – це один із найточніших та найнадійніших тестів.

  Набір містить два тести на визначення вагітності, тому що Ви можете провести повторний тест. Повторний тест проводять через дві доби, оскільки концентрація ХГЛ в організмі вагітної жінки подвоюється протягом 48 годин.

  Тест на вагітність Babystart дозволяє жінкам ефективно діагностувати вагітність, не виходячи із власного будинку.

  Як використовувати тест на вагітність

  Тест можна проводити будь-якої доби, проте найкраще проводити тест вранці, після сну, оскільки найбільша концентрація гормону ХГЛ міститься в ранковій порції сечі.

  Зразок сечі зібрати в чистий сухий пластиковий або скляний контейнер.

   

  Вийміть паличку з фольгованої упаковки, зніміть фіолетовий ковпачок і вставте ковпачок на протилежному кінці тесту, щоб подовжити пристрій і уникнути попадання сечі на руку.

  Утримуючи тест великим і вказівним пальцями, помістіть абсорбуючий наконечник або у струмінь сечі не менше ніж на 10 секунд, або зануріть його в зразок сечі на 10 секунд. Будьте обережні, щоб сеча не потрапила у вікна для тестування.

  Закрийте ковпачок і покладіть тест у горизонтальному положенні віконцями догори.

  Перевірте результат через 5 хвилин (але не пізніше 10 хвилин). Результат, отриманий після 10 хвилин тестування, слід вважати недійсним.

   

  Інтерпретація результатів

  Позитивний – якщо ви бачите червону лінію в контрольному вікні і таку ж або темнішу червону лінію у вікні перевірки у формі серця, ваш сплеск ХГЛ був виявлений, і ви вагітні. Зверніться до лікаря, який повинен підтвердити вагітність після оцінки всіх клінічних та лабораторних даних та порадить вам наступні кроки.

  Негативний – якщо ви бачите лише одну червону лінію у контрольному вікні і не бачите червоної лінії у вікні тесту у формі серця, ваш викид ХГЛ не виявлено. Це свідчить про відсутність вагітності. Спробуйте провести тест через кілька днів або зверніться до лікаря.

  Недійсний – якщо в контрольному вікні не з’являється червона лінія, то тест недійсний, вам слід повторити тест з новою паличкою.

   

  Позитивні результати тесту можуть з’явитися вже через 1 хвилину. Цей чутливий тест на вагітність може дати позитивний результат через 7-10 днів після зачаття. Точність тесту перевищує 99%.

  У вас є питання?

  Ми зібрали найчастіші питання і постаралися максимально розгорнуто на них відповісти. Ви також можете надіслати нам своє питання, на яке ми відповімо якнайшвидше.

  Наскільки точний тест?

  Точність тесту оцінювалася шляхом порівняння його з іншими доступними для продажу тестами на вагітність. Було досліджено 160 зразків сечі: 90 від невагітних жінок та 70 від вагітних.

  Тест на вагітність Babystart показав 70 позитивних і 90 негативних результатів, демонструючи 100% кореляцію як з тестами, так і з інтерпретацією результатів лікарями. Таким чином, точність тесту оцінюється як понад 99%.

  Наскільки тест є чутливим?

  Тест на вагітність Babystart виявляє ХГЛ у сечі в концентрації 25 мМЕ/мл та вище.

  Коли після зачаття я можу пройти тест?

  Ви можете зробити тест через 10 днів після зачаття дитини. Однак, оскільки рівні гормону вагітності (ХГЛ) варіюються від жінки до жінки на ранніх термінах вагітності, тест буде точним на 99% лише у день затримки менструації. Тому, якщо ви зробите тест до затримки менструації та побачите негативний результат, повторіть тест у день затримки менструації або пізніше.

  Тільки для діагностики in vitro. Не для внутрішнього використання. Не використовувати повторно. Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати при температурі від 2°C до 30°C і не заморожувати. Не використовуйте, якщо обгортка фольги пошкоджена. Не використовуйте після дати “використовувати до”, надрукованій на упаковці.

  Доставка

  Після оформлення замовлення на сайті, з Вами зв’яжеться наш менеджер для узгодження умов доставки (як правило, протягом 2 годин).

   

  ДОСТАВКА БУДЬ-ЯКОГО ЗАМОВЛЕННЯ

  Доставляємо Новою Поштою без передоплати на відділення або кур’єром Нової пошти.

  Якщо замовлення було оформлене до 16:00, відправка замовлення проводиться в день оформлення замовлення. Якщо замовлення було оформлене після 16: 00, то відправка-на наступний робочий день.

  Ви оплачуєте вартість товару при отриманні замовлення у відділенні Нової Пошти (плюс послуги післяплати, плюс вартість доставки). 

   

  ОПЛАТА ТОВАРУ ТІЛЬКИ У ГРИВНЯХ 

  Готівкою:

  – При доставці товару кур’єром Нової пошти.

  – При отриманні замовлення у відділенні Нової Пошти.

   

  Приват24:

  – Оплата товару кредитною карткою ПриватБанку через платіжну систему Приват24

  Відгуки

  Be the first to review “Тест на вігітність Babystart”

  Your email address will not be published.

  There are no reviews yet.

  Сташенко Ніна Сергіївна
  Акушер-гінеколог, гінеколог
  10років досвіду
  201жінка стала матір'ю

  Досвідчений акушер гінеколог. Займається лікуванням патологій матки, поліпів, кісти яєчників, доброякісними утвореннями яєчників, матки.

  Практикує консервативну та оперативну гінекологію, ведення вагітності, пологів.

  Залишились питання?

   Babystart® помогает семьям с 1996 года

   Компания была создана в городе Ноттингем (Великобритания), как маленькая семейная компания. Сегодня Babystart® зарегистрированная торговая марка в Великобритании, Европе и США. Штаб-квартира и производственные площадки находятся в Великобритании.