Рецидивуючий кандидоз

14 Грудня, 2022

З таким захворюванням, як молочниця, довелося зіткнутися величезній кількості жінок. Але якщо в одних після ефективного лікування все нормалізується і повторно проблема не повертається, то в інших набагато складніше. Чому виникає рецидивний кандидоз? Як лікувати це захворювання? Чи можна йому протистояти профілактичними методами? Розібратися з усіма цими питаннями допоможуть наші професійні консультанти.

Що таке рецидивуючий кандидоз, як його вилікувати та запобігти виникненню?

Це захворювання виникає під дією дріжджоподібних грибків, відомих як кандида. Рецидивуючим воно вважатиметься, якщо виникне у пацієнта за 1 рік щонайменше чотири рази. При цьому між собою чергуються ремісії та загострення. Саме при повторенні гострої форми захворювання понад чотири рази на рік ставиться діагноз рецидивуючого кандидозу. Профілактика та лікування молочниці такого типу у нас в країні здійснюється за класичними медичними протоколами.

Чому виникає рецидивний кандидоз?

Це захворювання з гострого та хронічного стану може перейти в рецидивну форму з цілого ряду причин. Особливо часто воно розвивається при цукровому діабеті та лейкозі. Крім того, одна з найчастіших причин рецидивуючого кандидозу — низький імунітет. Саме ослаблене здоров’я сприяє росту грибків.

Рецидивуючий кандидоз

Які симптоми рецидивуючого кандидозу?

У разі порушення природного захисту, тобто власної мікрофлори, при відсутності достатньої кількості лактобактерій, травмуванні слизових оболонок, прийомі ліків, попаданні збудників грибків ззовні, недостатній гігієні, а головне при зниженому в силу різних обставин імунітеті, починається інтенсивне розмноження грибка candida у піхві. Він просто вростає у слизову. Під дією продуктів життєдіяльності грибка у піхві утворюється закислене середовище, яке подразливо впливає на чутливі нервові закінчення. Коли речовини, що при цьому утворюються, проникають у кров, виникає імунна реакція, яка призводить до запалення. Якщо відповідь імунітету буде надмірною, то почнеться алергічна реакція, яка ще більше посилює симптоми цього захворювання. У результаті зі статевих шляхів починають виходити білі сирнисті виділення. Це відшарований епітелій, грибкові маси та слиз. Як і звичайний кандидоз, рецидивуючий проявляється свербінням, печінням, тяжкістю, набряклістю та почервонінням статевих органів.

У чому полягає лікування та профілактика?

Лікування кандидозу полягає в прийомі протигрибкових препаратів, антибіотиків, а також інших видів лікарських засобів. Всім відомі, наприклад, флуконазол та Дифлюкан. Але паралельно з лікуванням деякі препарати можуть призводити до ускладнень, впливаючи на органи шлунково-кишкового тракту. Водночас як підтверджує практика, є менш травматичні засоби. Наприклад, відмінно здійснюється лікування та профілактика рецидивуючого кандидозу з комплексом ReproCandid. До його переваг можна віднести:

  • Натуральний склад. Фітокомплекс містить 15 різних природних компонентів, у тому числі трави, пробіотики та пребіотики.
  • Ефективна антимікробна, імунодемоделююча та протизапальна дія. Впливає цей засіб на хвороботворні ланки.
  • Профілактична дія. Фітокомплекс знижує ризик виникнення рецидиву даного захворювання, оскільки має комплексну пролонговану дію.
  • Лікувальний ефект. Капріолова кислота, часник, кориця, чебрець, гвоздика, розмарин, алое віра, грейпфрут, цинк, клітковина, глюкозамін посилюють дію протигрибкових препаратів.

РепроКандид при рецидивному кандидозі

Це лише деякі переваги, якими відрізняється цей засіб для лікування та профілактики рецидивуючого кандидозу. Замовити його можна в нашому інтернет-магазині. Цей фітокомплекс від відомого британського виробника допоможе вам повернути та зберегти здоров’я.