Пн-Пт 9:00 - 18:00
Cб 12:00 - 14:00
(обробка замовлень)
Пн-Пт 9:00 - 18:00
Cб 12:00 - 14:00
(обробка замовлень)

    Причини бактеріального вагінозу

    15 Грудня, 2022

    Жіноче здоров’я піддається масі випробувань. Багатьом доводилося стикатися з таким складним захворюванням, як бактеріальний вагіноз. Причин його двома словами не перерахувати. Проте уважне ставлення до свого організму допоможе уникнути цієї проблеми або впоратися з нею, якщо хвороба таки розвинулася у вашому тілі.

    Основні причини бактеріального вагінозу, його ознаки, способи профілактики та лікування

    Підтвердити чи спростувати наявність у вас такого захворювання, як бактеріальний вагіноз, може ваш гінеколог. Для цього він візьме мазок для його мікробіологічного дослідження. Щоб забезпечити успішне лікування та подальшу профілактику, у кожному конкретному випадку дуже важливо визначити, якими були причини бактеріального вагінозу. А вони можуть бути різними.

    Чому виникає бактеріальний вагіноз?

    Багато хто плутає це захворювання з кольпітом. Але на відміну від бактеріального вагінозу, при вагініті виникають характерні болючі відчуття, свербіж, набряклість слизової піхви. Результати аналізу показують наявність великої кількості у взятих у жінки мазках лейкоцитів. Це реакція організму на попадання у вагіну таких мікроорганізмів, як стафілококи, трихомонади та гонококи. Зараження даними мікроорганізмами в основному відбувається внаслідок статевого акту без застосування захисних контрацептивів, а також через нехтування правилами інтимної гігієни. Та й причини бактеріального вагінозу дещо інші:

    • Вважається, що однією з найпоширеніших причин цього захворювання є зниження ефективності мікрофлори піхви.
    • Приводить до цього прийом антибіотиків, гормонів, захоплення спринцюваннями, адже через це з піхви буквально вимиваються лактобактерії.

    Причини бактеріального вагінозу

    Виникає бактеріальний вагіноз навіть через зміну води, якою миється жінка, та зловживання надто агресивними миючими засобами.

    • Сприяє розвитку бактеріального вагінозу часта зміна статевих партнерів. Аналогічно діє погіршення дотримання особистої гігієни.
    • Ця проблема може стати наслідком таких складних медичних маніпуляцій як аборт. Це з тим, що піхва обробляється антисептиками.

    Як уникнути бактеріального вагінозу?

    Щоб не допустити розвитку такого захворювання, потрібно дотримуватись простих правил:

    • Утримувати своє тіло, включаючи статеві органи, у чистоті. Важливо підмиватися не знизу вгору, а зверху вниз.
    • Не рекомендується носити надто тісну білизну. Через це погіршується кровотік та змінюється мікрофлора вагіни.
    • Краще, як повсякденний варіант, носити бавовняну білизну. Вона має дихаючі та гігроскопічні властивості.
    • Не варто щодня носити прокладки, що погіршують доступ кисню до тіла. Через це розростаються хвороботворні бактерії.

    Засоби для профілактики та лікування

    В арсеналі сучасних гінекологів є величезний вибір ефективних засобів для боротьби з таким захворюванням, як бактеріальний вагіноз. Наприклад, часто лікарі прописують пацієнткам препарат Probeez Femina. Це справді дієвий засіб. Але ми пропонуємо продукцію відомого англійського виробника. Це пробіотичний комплекс посиленого типу ReproBiotic Fortep. Завдяки грамотно підібраному складу із запатентованих штамів лакто- та біфідумбактерій, цей засіб нормалізує мікрофлору піхви, захищаючи її від різного виду патологічних впливів. В результаті відновлюється природне середовище з кислим pH, що підвищує стійкість епітелію до атак хвороботворних мікроорганізмів.

    ReproBiotic Forte при бактериальном вагинозе

    Пропонуємо вам у нашому інтернет-магазині купити засіб від бактеріального вагінозу ReproBiotic Forte. Однак спектр його дії набагато ширший. Недарма цей комплекс рекомендується при великому переліку різних захворювань.