Правильна підготовка до гінекологічних та урологічних операцій

20 July, 2022

Будь-яка операція — це стрес для організму. Незалежно від того, які органи та системи будуть піддаватися хірургічному втручанню — серце, шлунково-кишковий тракт або сечостатева система. І у кожному випадку знадобиться правильна підготовка. Гінекологічні та урологічні операції вважаються одними з найскладніших з цілого ряду причин. Відповідно, і підготовка організму до них має бути ґрунтовною.

Як правильно підготуватися до гінекологічної та урологічної операції?

Процес підготовки має бути системним. Лікар обов’язково розпише всі процедури, які необхідні на цьому етапі.

Аналізи та обстеження

Один з обов’язкових етапів правильної підготовки до операції на органах сечостатевої системи — спеціальні обстеження та аналізи. Їх має призначити лікар, який займається підготовкою пацієнта. До стандартних обстежень належать клінічний аналіз крові, загальний аналіз крові та сечі, коагулограма, аналізи на сифіліс та ВІЛ, група крові, кардіограма, флюорографія. Крім того, лікар призначить спеціальні аналізи, такі як онкокольпоцитологія, мазки на дослідження мікрофлори піхви, аспірат із порожнини матки, ядерно-магнітно-резонансна томографія з контрастом тощо.

Правильна підготовка до гінекологічних та урологічних операцій

Шлунок та кишківник

Насамперед важливо очистити ШКТ від газів та переробленої їжі. Це дозволить після операції відновити кровопостачання цих органів. В іншому випадку в кишківнику або за його стінками можуть розвинутись інфекції, у тому числі грибкові. У разі здуття може порушитись міцність післяопераційних швів. Однією з небезпек, спричинених неправильною підготовкою шлунково-кишкового тракту, є перитоніт. Тому лікар може порекомендувати промивання шлунка та очисну клізму. Важлива у підготовці до операції й спеціальна дієта.

Шкірні покриви тіла

Дуже важливо, щоб у рану під час хірургічного втручання чи на етапі її загоєння не потрапили хвороботворні мікроорганізми. Тому правильна підготовка до гінекологічної та урологічної операції — це, зокрема, обробка шкірних покривів. Вона дозволить запобігти розвиткові різних гнійних та запальних захворювань, через які може розвинутися зараження крові та інші тяжкі наслідки. Крім душу, заміни білизни, видалення лаку з нігтів, важливо пролікувати будь-які гнійнички, грибкові та запальні ураження шкіри. На ділянці операційного поля видаляється волосяний покрив.

Зміцнення організму

Ще задовго до моменту, на який заплановано проведення операції, важливо подбати про те, щоб організм міг витримати наркоз та хірургічне втручання. Профілактичні заходи спрямовані на підвищення імунітету та загальне зміцнення організму. Для цього можуть бути призначені загальнозміцнюючі препарати, вітаміни та мінерали.

Фітокомплекс ReproCandid для підготовки до гінекологічних та урологічних операцій

Що допоможе підготувати організм до операції на сечостатевій системі?

Прийом призначених профілактичних засобів дозволить запобігти розвитку післяопераційних ускладнень та різних специфічних захворювань. Одним із найпоширеніших препаратів є ReproCandid. Компоненти, що входять до його складу, включаючи активні трави, прибіотики та пробіотики, очисні та захисні речовини, що мають антимікробну, протигрибкову, протизапальну та імуномодулюючу дію. Це продукція такого відомого бренду, як BabyStart. Інші виробники пропонують безліч аналогічних препаратів. Наприклад, це ністатин, клотримазол, бутоконазол. Але їхній склад не є натуральним. Тому в процесі лікування за основним напрямом можливі ускладнення для інших органів.

Якщо вас чекає гінекологічна або урологічна операція, правильна підготовка до неї буде забезпечена при прийомі, наприклад, фітокомплексу ReproCandid. В арсеналі нашого інтернет-магазину знайдеться безліч інших ефективних засобів для зміцнення вашого здоров’я навіть у найскладніші періоди.