Omega Balanced 3, 6 & 9 – підтримка репродуктивної системи

(0 отзывов)

Комплекс для репродукції

Кількість
-+
до 3 штук980 грн за упаковку
от 3 штук930 грн за упаковку
Економія 150 грн!
980 грн
Підготовка к заплідненню
Здорова вагітність
Клінічно обгрунтований склад

Omega Balanced 3, 6 & 9 – збалансований комплекс трьох жирних кислот – омега-3, омега-6 та омега-9 для підтримки репродуктивної системи чоловіка та жінки.

Склад та дозування Omega Balanced 3, 6 & 9 спеціально розроблено для чоловіків та жінок, які хочуть зміцнити своє репродуктивне здоров’я.

Це суміш натурального риб’ячого жиру найвищого рівня чистоти, олії соняшника та оливкової олії.

Омега та Репродукція

Риб’ячий жир багатий поліненасиченими жирними кислотами омега-3, де найбільш важливими є альфа-ліноленова (ALA), ейкозапентаєнова (EPA) і докозагексаєнова (DHA) кислоти.

Ці жирні кислоти мають ряд переваг для репродуктивного та загального здоров’я. Вони відіграють життєво важливу роль у структурі та формуванні кожної клітини в організмі (включаючи сперматозоїди та яйцеклітини), підтримують гормональний фон та спияють зміцненню імунної системи.

Омега-3 та фертильність жінки.

Омега-3 – корисні жири, які вдосталь містяться в рибі, – виявляються корисними при різних проблемах з фертильністю у жінок.

 1. Вчені виявили, що навіть короткостроковий прийом омега-3 покращити якість яйцеклітин (ооцитів)
 2. В іншому дослідженні визначали взаємозв’язок між омега-3 і фолікулостимулюючим гормоном (ФСГ). У міру наближення жінки до менопаузи вони підвищують рівень ФСГ. Тому високий рівень ФСГ зазвичай розглядається як ознака старіння яєчників. У дослідженні 2019 року вчені виявили, що прийом Омега-3 знижує рівень ФСГ майже на 30%.
 3. У дослідженні 2015 року вивчався взаємозв’язок між ендометріозом та рівнями омега-3 у жінок, які перенесли ЕКЗ. У жінок з високим рівнем EPA омега-3 у крові ймовірність розвитку ендометріозу на 82% нижче, ніж у жінок з низьким рівнем EPA.
 4. Дослідження 2018 року показало, що жінки з вищим рівнем омега-3 мають більше шансів як на клінічну вагітність, так і на зачаття при ЕКЗ. Фактично, на кожний 1% збільшення рівня омега-3 шанси завагітніти та народити збільшуються на 8% .

Омега-3 та фертильність чоловіка.

Сперма містить більш високі концентрації DHA в порівнянні з іншими клітинами, що дозволяє припустити, що омега-3 важлива для життєздатності, дозрівання та рухової активності сперматозоїдів.

 1. Дослідження показали, що вищі рівні омега-3 корелюють з покращенням кількості, морфології та рухливості сперматозоїдів. Іншими словами, сперматозоїдів більше, вони міцніші – і плавають швидше.
 2. Інше дослідження показало, що тримісячне введення омега-3 та інших вітамінів значно знизило шкідливі рівні DFI у безплідних учасників. Це важливо, оскільки високий рівень DFI (або рівень фрагментації ДНК сперматозоїдів) є індикатором чоловічої безплідності.
 3. Встановлено, що омега-3, позитивно впливаючи на серцево-судинну систему, покращує кровопостачання репродуктивних органів чоловіка та нормалізує рівень кров’яного тиску. Ці властивості жирних кислот омега-3 позитивно впливають на еректильну функцію чоловіка (ерекції).

 

Якщо вам пощастило завагітніти, Омега-3 також важливі в післяпологовий період, особливо якщо ви вирішите годувати грудьми. Науково доведено, що жирні кислоти омега-3 сприяють здоровому розвитку мозку та очей дитини. Крім того, вживання якісних омега-3 знижують післяпологову депресію.

 

Омега-9

(олеїнова кислота – з оливкової олії першого холодного віджиму)

Найбільш важливою із класу омега-9 кислот є олеїнова кислота. Вона присутня в мембранах клітин та сприяє підтримці еластичності артерій та шкіри. Також встановлено, що в країнах Середземномор’я, де в їжу вживають велику кількість оливкової олії, відносно рідко трапляються випадки серцево-судинних та онкологічних захворювань. Великою мірою це відноситься на рахунок омега-9 жирних кислот, присутніх у оливкової олії.

Чому саме Omega 3, 6 & 9

Чудова концентрація:

Добова доза Omega 3, 6&9 містить оптимальну кількість жирних кислот, необхідних для підтримки фертильності чоловіка та жінки.

Потрійна очистка та молекулярна дистиляція

для отримання надчистого риб’ячого жиру з дивовижно приємним смаком та запахом.

склад посилений вітаміном Е,

який має потужну антиоксидантну дію.

Наш риб’ячий жир неймовірно чистий, не містить жодних домішок та важких металів.

Виготовляється у Великій Британії відповідно до високих стандартів Європейського Союзу та Сполученого Королівства.

Відповідає офіційно визнаним стандартам якості GMP та ISO.

Компоненти Omega 3, 6, & 9 сприяють підтримці:

 • Рухливості, морфології та функції сперматозоїдів;
 • Якості яйцеклітин;
 • Розвитку мозку, очей та нервової системи у плода та немовляти;
 • Функції мозку, очей та нервової системи;
 • Здорової функції серцево-судинної системи;
 • Здорового метаболізму глюкози та інсуліну.

Форма выпуска Omega 3, 6 & 9

90 м’яких желатинових капсул.

Як приймати Omega 3, 6 & 9

Дорослим по 1-3 капсули на день під час їжі. Тривалість прийому – не менше ніж 1 місяць.

Не застосовувати, якщо у вас спостерігалася підвищена чутливість до будь-якого з компонентів добавки. Не є лікарським засобом. Без ГМО. Не перевищуйте рекомендовану денну кількість. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем. Продукт не є замінником різноманітного і збалансованого харчування, і здорового способу життя.

Склад

Склад на 1 капсулу:

Риб’ячий жир – 400 мг

Олія соняшника – 290 мг

Оливкова олія – 300 мг

Вітамін Е – 11 мг

 

Вміст у 3 капсулах (добовому прийомі):

альфа-ліноленова кислота – 450 мг
ейкозапентаєнова кислота – 216 мг
докозагексаєнова кислота – 144 мг

лінолева кислота – 543 мг

олеїнова кислота – 132 мг

Доставка

Після оформлення замовлення на сайті, з Вами зв’яжеться наш менеджер для погодження умови доставки (як правило, протягом 2 годин у робочий час).

ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕННЯ

Доставляємо Новою Поштою без попередньої оплати на відділення або кур’єром Нової пошти.

Якщо замовлення було оформлено до 16:00, відправлення замовлення провадиться в день оформлення замовлення. Якщо замовлення було оформлено після 16:00, то відправлення – наступного робочого дня.

Ви оплачуєте вартість товару при отриманні замовлення у відділенні Нової Пошти (плюс послуги післяплати, плюс вартість доставки).

ОПЛАТА ТОВАРУ ТІЛЬКИ У ГРИВНІ

Готівкою:

– Під час доставки товару кур’єром Нової пошти.

– При отриманні замовлення у відділенні Нової Пошти.

Приват24:

– Оплата товару кредитною карткою ПриватБанку через платіжну систему Приват24.

Відгуки

Be the first to review “Omega Balanced 3, 6 & 9 – підтримка репродуктивної системи”

Your email address will not be published.

There are no reviews yet.

Сташенко Ніна Сергіївна
Акушер-гінеколог, гінеколог
10років досвіду
201жінка стала матір'ю

Досвідчений акушер гінеколог. Займається лікуванням патологій матки, поліпів, кісти яєчників, доброякісними утвореннями яєчників, матки.

Практикує консервативну та оперативну гінекологію, ведення вагітності, пологів.

Залишились питання?

  Babystart ® помогает семьям с 1996 года

  Компания была создана в городе Ноттингем (Великобритания), как маленькая семейная компания. Сегодня Babystart® зарегистрированная торговая марка в Великобритании, Европе и США. Штаб-квартира и производственные площадки находятся в Великобритании.