Низький індекс фертильності у чоловіків — що це?

26 July, 2022

Багато сучасних батьків стикаються з проблемою зачаття та народження здорової дитини. Вважається, що це залежить лише від жінок. Але насправді у чоловіка теж стається комплекс проблем, що перешкоджають відтворенню потомства. Причому в половині випадків безпліддя у сім’ях причина саме у чоловікові. Найчастіше це низький рівень фертильності. У чоловіків він трапляється через вплив патологічних зовнішніх чи внутрішніх факторів.

Що таке низький рівень фертильності у чоловіків?

Саме поняття фертильність у перекладі з латини означає плідний. Відповідно, низький рівень чоловічої фертильності — це проблеми з можливістю запліднення жінки. Це явище розглядається у чоловіків репродуктивного віку. Він настає з того моменту, коли в організмі починається продукування повноцінних сперматозоїдів, здатних до нормального запліднення яйцеклітини. Здебільшого це відбувається у 15 років. Продуктивність чоловіків вважається найвищою в період від 20 до 50 років. Здоровий чоловік зберігає фертильність високого рівня до останніх днів життя, за умови, що ніякі сторонні фактори не призвели до зниження репродуктивної функції.

Низький індекс фертильності у чоловіків – що це?

Що призводить до зниження чоловічої фертильності?

Вважається, що низький рівень чоловічої фертильності настає через вікові зміни, пов’язані зі зниженням вироблення організмом тестостерону. Сприяють цьому також проблеми зі здоров’ям та ведення неправильного способу життя. Це негативно впливає на характеристики сперми і призводить до ослаблення потенції. У результаті можливість зачаття стає проблематичною чи навіть неможливою. До основних факторів, що негативно позначаються на чоловічій фертильності, насамперед відносяться:

  • постійні стреси, шкідливі звички;
  • наявність дефіциту рідини в організмі;
  • надмірна вага, хронічні захворювання;
  • травмування статевих органів, перегрів яєчок;
  • наслідки лікування певними препаратами;
  • інфекції та інші захворювання сечостатевої системи.

Як визначається індекс чоловічої фертильності?

Щоб визначити рівень індексу чоловічої фертильності, потрібно звертатися до лабораторії. Дані дослідження, які називаються спермограмою, дозволяють вивчити кількість, якість, рухливість сперматозоїдів, а також інші їх характеристики.

FertilMan Plus вітамінно-мінеральний комплекс для фертильності

Що допоможе підвищити індекс чоловічої фертильності?

Ця властивість чоловічого організму залежить від різних змін. Але завдяки цьому можна впливати і на підвищення фертильності. Спочатку потрібно звернутися до медичного фахівця. За результатами проведених обстежень він призначить лікування, порекомендує прийом спеціальних вітамінів, мінералів, дієтичних добавок. Відмінним ресурсом є вітамінно-мінеральний комплекс підвищення якості сперми FertilMan Plus. Його склад збалансований так, щоб забезпечити чоловічий організм усіма необхідними вітамінами, амінокислотами та мікроелементами, від яких залежить ефективність сперматогенезу. Відновленню чоловічої репродуктивної функції сприяють такі компоненти цього засобу, як:

  • l-карнітин та l-аргінін;
  • коензим Q10 та глутатіон;
  • вітаміни А, С, Е, групи B;
  • цинк, селен, фолієва кислота.

В аптеках вам порекомендують такі препарати, як Верона, Спеман, Герімакс Енерджі. Але, на відміну від них, ефективність препарату FertilMan Plus забезпечена натуральним складом. Цей засіб для покращення якості сперми, незамінний для всіх, хто планує зачаття, готується до застосування допоміжної репродуктивної технології, а також проходить комплексне лікування чоловічої безплідності.