Коензим Q10 для жінок

10 November, 2022

Дана речовина за ефективністю та типом впливу на організм подібна до вітамінів. Вона присутня майже в кожній клітині людського тіла. З її допомогою здійснюється регулювання енергетичного обміну. Цей кофермент, відомий також як убіхінон, включається до складу вітамінно-мінеральних комплексів, засобів для підтримки серця та судин, anti-age кремів. Але найчастіше рекомендується приймати коензим Q10 для жінок, які планують вагітність.

У чому полягає користь коензиму Q10 для жінок?

Ця речовина вважається ефективним антиоксидантом, який захищає людський організм від впливу вільних радикалів. Причому молекули цієї речовини здатні самовідновлюватися, кілька разів виконуючи свої оздоровчі функції. Також убіхінон активізує дію інших видів антиоксидантів. Доведено, що коензим Q10 для жінок, як і чоловіків, у нормальних умовах доступний із власних ресурсів. У молодості він продукується у тілі людини у достатній кількості. Але з віком виникає нестача цієї речовини. Сприяє цьому також прийом різних медичних препаратів, зокрема гормональних.

Загальна дія на жіночий організм

Лікарі рекомендують додатково вживати жінкам коензим Q10. Дієтичні добавки, які можна замовити в нашому інтернет-магазині, сприяють поліпшенню стану здоров’я організму. Найбільш ефективною є їхня дія при виконанні таких завдань:

  • Вироблення енергії. Коензим Q10 допомагає жінкам протистояти стресу, вести активний спосіб життя, зберігати бадьорість та енергійність.
  • Уповільнення старіння. Завдяки прийому цієї речовини покращується самопочуття жінок, а їхня шкіра набагато довше зберігає молодість.
  • Нормалізація роботи яєчників. Коензим Q10 стабілізує перебіг овуляції, є протектором для яйцеклітин, мінімізує ризик розвитку генетичних збоїв.
  • Відновлення роботи органів сечостатевої системи. Їхнє функціонування нормалізується завдяки зняттю затяжних запальних процесів.

Коензим Q10 для жінок

Користь для настання вагітності

Враховуючи ефективність цієї речовини, рекомендується приймати коензим Q10 жінкам, які планують вагітність. Добавки, в яких він міститься, будуть доречними у таких ситуаціях:

  • Завершення курсу оральних контрацептивів. Коензим Q10 дозволяє нормалізувати функціонування яєчників та процес овуляції.
  • Відновлення ДНК. Екологія та вільні радикали його руйнують, що призводить до патологій у розвитку плода.
  • Вік понад 35 років. У тілі жінки з кожним роком продукується все менше антиоксиданту.
  • Запальні процеси органів сечостатевої системи. Коензим Q10 знімає запальний процес, ендометріоз, полікістоз яєчників, завдяки чому збільшує ймовірність настання вагітності.

Додаткові джерела коензиму Q10

Ця речовина входить до складу багатьох лікувально-профілактичних препаратів. На ринку відомі такі види, наприклад, як Солгар, Саплімент, Nature’s Bounty, Офтолік. Але найпростіше отримати коензим Q10 з якісними дієтичними добавками, ефективність яких підтверджена клінічно. До них відносяться:

  • FertilWoman Plus. Це посилений комплекс мікронутрієнтів у біодоступній формі. До нього входять вітаміни, мінерали та амінокислоти, що покращують фертильність жінок, для яких метою є настання вагітності.
  • Фертиловіт. Це комплекс з антиоксидантним та полівітамінним складом, що сприяє нормальному зачаттю. Полівітамінний засіб з антиоксидантною дією для профілактики здорового розвитку плода.

FertilWoman Plus з коензимом Q10

Якщо вам потрібно купити дієтичні добавки з коензимом Q10 для здоров’я жінок, в інтернет-магазині BabyStart вам запропонують найбільш ефективні варіанти. Ми допоможемо вам наблизити вашу мрію про народження дитини.