Пн-Пт 09:00 - 18:00
Cб 12:00 - 17:00
(прийом замовлень)
Пн-Пт 09:00 - 18:00
Cб 12:00 - 17:00
(прийом замовлень)

  Чим компенсувати дефіцит фолієвої кислоти в організмі жінки, що планує вагітність?

  29 December, 2021

  Підготовка до вагітності має бути максимально усвідомленою. На цьому етапі будь-який лікар порекомендує прийом важливих вітамінів та мікроелементів. Одним із найбільш актуальних є фолієва кислота. Які препарати найкраще компенсують її дефіцит в організмі жінки? Відповідь на це та багато інших питань є у консультантів нашого інтернет-магазину Babystart.

  Що являє собою і як діє фолієва кислота?

  Перед тим, як вибирати найефективніші препарати з фолієвою кислотою, варто розібратися у специфіці цієї речовини. Насправді це вітамін B9. В організм він надходить або у вигляді похідних — фолатів, або в синтетичній формі, тобто як лікувально-профілактичний препарат. Фолієва кислота необхідна для нормалізації утворення нових частинок крові та профілактики анемії. Вона важлива для стимулювання розвитку ДНК і РНК, а значить — всіх клітин, що швидко діляться в людському організмі, включаючи тканини зародка. Тому фолієва кислота виконує функції:

   • носія спадкової інформації;
   • стимулятора утворення клітин крові;
   • відновлювача волокон м’язових тканин;
   • блокатора ракових клітин, що зароджуються;
   • учасника закладки та розвитку нервової системи плода;
   • компонента формування кровоносних судин плаценти.

  Який препарат краще компенсує дефіцит фолієвої кислоти в організмі жінки, яка планує вагітність?

  Навіщо потрібні фолати при вагітності та її плануванні?

  Щоб настала бажана вагітність, важлива наявність в організмі великої кількості фолатів. Адже в процесі поділу клітин їхня функція є однією з найважливіших. Приймати препарати з фолієвою кислотою при плануванні вагітності та її наступі особливо важливо за наявності таких факторів:

  • Незбалансоване харчування. У такому разі кількість фолатів, що надходять з їжею, виходить недостатньою.
  • Хронічні захворювання органів шлунково-кишкового тракту. У цій ситуації фолати погано вбираються організмом із харчових продуктів.
  • Генетичні захворювання. При безлічі їх у жіночому організмі недостатньо ферментів, що перетворюють фолієву кислоту на фолати.
  • Прийом ліків проти епілепсії та гормональних препаратів. Вони можуть суттєво знижувати кількість фолатів у крові.
  • Тривалий прийом оральних контрацептивів, барбітуратів, дифенілгідантоїну, бісептолу. Вони пригнічують синтез вітаміну D у кишечнику.

  Найкращі препарати з фолієвою кислотою при плануванні вагітності

  Сучасна фармакологія пропонує широкий вибір таких важливих засобів, як препарати з фолієвою кислотою для жінок, які планують вагітність. Купити в Україні їх можна у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо продукцію британської компанії Babystart, будучи її офіційним дистриб’ютором. Тому ми впевнені в оригінальності та гідних характеристиках запропонованих препаратів. Один з найефективніших — ReproFolat. Це покращена форма фолієвої кислоти 4 покоління. Завдяки спеціальному дозуванню вона найефективніше сприймається організмом жінок, які планують вагітність і досягли її. Цей препарат за багатьма параметрами перевершує аналогічну продукцію інших виробників, наприклад:

  • Фолат 400 мкг метафоліну. Показаний для прийому вагітним і під контролем медичних фахівців. Водночас ReproFolat можна приймати без особливих застережень лише проконсультувавшись з лікарем.
  • Премама Duo. Приймається у вигляді капсули та пігулки, що не завжди зручно. У той час, як ReproFolat потрібно пити по одній капсулі.
  • Фемібіон Наталкер I. Препарат російського виробництва, який слід запивати великою кількістю води. Не завжди прийнятно для вагітних жінок. ReproFolat приймаються у звичайному режимі.

  Дефіцит фолієвої кислоти в організмі жінки, яка планує вагітність

  Це далеко не всі переваги, якими відрізняються ReproFolat — препарат, що містить фолієву кислоту для жінок, які планують вагітність. У каталозі нашої компанії Babystart ви отримаєте вичерпну інформацію про його характеристики та дію від наших професійних менеджерів.