Пн-Пт 09:00 - 18:00
Cб 12:00 - 17:00
(прийом замовлень)
Пн-Пт 09:00 - 18:00
Cб 12:00 - 17:00
(прийом замовлень)

  FertilSafe Plus™ (Multi Pack) – лубрикант, що сприяє зачаттю

  (2 отзыва)

  Лубрикант, який сприяє заплідненню яйцеклітини

  Кількість
  -+
  980 грн
  Допомагає сперматозоїдам
  • Поліпшується рухливість сперматозоїдів
  • pH 7,2
  Не містить парабенів
  • Безпечний при використанні
  Клінічно досліджений
  • Безпечний для сперматозоїдів
  • Підвищується сексуальне задоволення

  ФертилСейф Плюс™ – спеціально розроблений гель-лубрикант для пар, які бажають завагітніти.

  Маючи оптимальні властивості в’язкості та рН, ФертилСейф Плюс™ компенсує дефіцит вагінального секрету, викликаного, наприклад, стресом, прийомом лікарських препаратів або іншими факторами.
  У клінічних дослідженнях in vitro доведено, що ФертилСейф Плюс™ підтримує життєздатність й рухливість сперматозоїдів, дозволяючи їм вільно рухатися до яйцеклітини, тим самим збільшуючи шанси на зачаття.

  Спроби зачати дитину

  Відсутність вагітності протягом 3 місяців після припинення використання механічних або гормональних контрацептивів часто призводить до стресової ситуації в парі.

  Це посилюється тим, що статеве життя стає більш свідомим, запланованим та коригується залежно від овуляторного циклу жінки.
  За статистикою, 25% молодих жінок періодично відчувають симптоми сухості піхви, та їх відсоток збільшується у 2 рази, в період, коли вони намагаються завагітніти.

  Можливі наслідки сухості піхви:

    Додатковий стрес від болю під час статевого акту

   Збільшення ймовірності травм слизової піхви

   Утруднена рухливість сперматозоїдів

  Зниження шансу на успішне зачаття

  Що важливо при використанні лубрикантів

  Більшість лубрікантів призначені для поліпшення чутливості під час статевого акту, але вони не враховують важливі процеси, необхідних для зачаття.

  Багато з них мають високу щільність (наприклад, лубриканти на силіконовій або масляній основі), мають кислу рН і консерванти.
  Таке середовище створює нездоланний бар’єр для руху сперматозоїдів, а в деяких випадках – руйнує сперматозоїди. Тому такі лубриканти краще не використовувати при спробах зачаття.

  ФертилСейф Плюс™ був розроблений командою експертів з метою імітації природного вагінального секрету, який не тільки підвищує комфорт під час статевого акту, але й забезпечує вільний рух сперматозоїдів до яйцеклітини.

  ФертилСейф Плюс™ був клінічно протестований у провідних репродуктивних клініках Великобританії.

  Результати досліджень показали, що він безпечний для сперматозоїдів, не створює для них бар’єр (як це роблять деякі стандартні лубриканти), має оптимальний рН (відповідний овуляторному періоду жінки) і підтримує природний захист сперматозоїдів, їх рухову активність та життєздатність.

  ФертилСейф Плюс™ був створений компанією babystart®, одним з провідних світових виробників біологічно активних комплексів і медичних виробів для діагностики in vitro, для поліпшення фертильності. Наші вчені-дослідники розробили ФертилСейф Плюс ™ для всіх пар, які намагаються завагітніти.

  Чому саме лубрикант для зачаття FertilSafe Plus™:

  ДОПОМАГАЄ СПЕРМАТОЗОЇДАМ


  Імітує консистенцію жіночої змазки, завдяки чому сперматозоїди вільно рухаються, не маючи ніякого бар’єру

  Має рН 7,2, який відповідає рН нормальної сперми і рН цервикального слизу жінки у овуляторний період

  КЛІНІЧНО ПРОТЕСТОВАНИЙ


  Був клінічно протестований у Британському Нотінгемському Андрологічному Центрі (Королівська університетська клініка (NHS) в Ноттінгемі). Результати дослідження підтвердили його безпеку для сперматозоїдів

  НЕ МІСТИТЬ ПАРАБЕНІВ


  Останнім часом все більше наукових робіт підтверджують негативний вплив парабенів на організм (маючи естрогеноподібну дію вони можуть збільшувати ризик розвитку естрогенозалежних захворювань – раку грудей і шкіри у жінок, та мати негативний вплив на сперматогенез у чоловіків)

  ВИГОТОВЛЕНИЙ У БРИТАНІЇ ТА ОФІЦІЙНО ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ В УКРАЇНІ


  ФертилСейф Плюс™ розроблений і вироблений у Великобританії відповідно до високих стандартів Сполученого Королівства. Відповідає всім офіційно визнаним стандартам якості GMP та ISO.

  Офіційно зареєстрований в Україні як медичний виріб, що сприяє зачаттю.

  Як користуватися гель-лубрикантом ФертилСейф Плюс ™:

  ФертилСейф Плюс™ застосовується у родючий період жінки (за цикл близько 6 днів: за 4 дні до овуляції, у день овуляції та на наступний день після овуляції). Лубрикант діє одразу та може бути використаний безпосередньо перед статевим актом.

  Він може використовуватися за допомогою аплікатора або наноситись з тюбика.


    Використання безпосередньо з тюбика (75 мл)


  Певну кількість лубриканту вичавте на палець та нанесить його на жіночу або чоловічу генітальну область.


    Використання наповненого одноразового аплікатора (5 мл):

   

   

  1. Тримайте вузький кінець аплікатора доверху, відкрутіть кришку та витисніть трохи лубриканту.
  2. Повільно вставте вузький кінець аплікатора у піхву. Це можна робити лежачи, сидячи або стоячи.
  3. Cтисніть декілька разів кінець аплікатора, щоб лубрикант попав у піхву.
  4. Продовжуйте стискувати кінець аплікатора, при цьому повільно витягуючи його з піхви.
  5. Викиньте аплікатор після використання.

    Використання багаторазового шприца-аплікатора

   


  1. Витягніть один шприц-аплікатор із запечатаного гігієнічного мішечка.
  2. Відкрийте кришечку з лубриканту ФертилСейф плюс™ та розтягніть шприц-аплікатор, потягнувши за накінечник (плунжер).
  3. Зафіксуйте шприц-аплікатор до тюбику, вставивши відкритий кінець в носик тюбику та обережно поверніть його по годинниковій стрілці.
  4. Обережно натискайте на тюбик, поки бажана кількість лубриканту не попаде в шприц-аплікатор.
  5. Витягніть шприц-аплікатор з тюбику, повернувши його проти годинникової стрілки. Тримайте відкритий кінець шприца-аплікатора вертикально та закрийте кришку на тюбику.
  6. Обережно вставте шприц-аплікатор у піхву. Це можна робити лежачи, сидячи або стоячи. Ми рекомендуємо Вам вставляти аплікатор тільки наполовину, щоб рівномірно розподілити лубрикант навколо стінок піхви.
  7. Повільно натисніть плунжер назад в шприц-аплікатор, щоб лубрикант повністю попав у піхву.
  8. Обережно витягніть шприц-аплікатор з піхви.
  9. Після використання, очистіть та сполосніть шприц-аплікатор теплою водою.

  У вас є питання?

  Ми зібрали найбільш актуальні питання та спробували максимально розгорнуто на них відповісти.
  Ви також можете відправити нам своє питання, на який ми відповімо як можна швидше.

  Яку кількість лубриканту потрібно використовувати за раз?

  Все індивідуально. Комусь- буде потрібно більше лубриканта, а комусь менше. Згідно з різними міжнародними дослідженнями, більшість пар використовують приблизно 4 мл лубриканта.

  Ми рекомендуємо заповнити шприц-аплікатор достатньою кількістю лубриканту, щоб він був заповнений від половини до повної міри. Згодом, ви зрозумієте, яка саме кількість лубриканта вам необхідно.

  Чому так важливий рН?

  Для сперми оптимальний рН знаходиться у нейтральному діапазоні (близько 7,2-8,5). Однак «нормальний» вагінальний рН дуже кислий (близько 4). Кисле середовище служить не тільки природним захистом від інфікування піхви, але надає руйнівний вплив на сперму.

  Однак у період овуляції вагінальний рН з кислого переходить у нейтрально-лужний та збільшується приблизно з 4 до 7, що відповідає рН нормальної сперми, тому сперматозоїди можуть вільно в ньому перебувати без ризику руйнування.

  Більшість комерційно доступних лубрикантів мають кислий рН. Це робить їх непридатними у період планування дитини. Якщо ви не впевнені чи підходить обраний вами лубрикант, запитайте свого лікаря або фармацевта.

  Чому домашні засоби, такі як оливкова олія, дитяче масло та вазелін шкідливі для сперми?

  Для підтримки життєздатності сперматозоїдів необхідне оптимальне середовище – нейтральний або слаболужий рН, нормальний осмотичний тиск та відсутність бар’єрів для руху.

  Зміна цих умов має негативний вплив на сперму:

  • Зміна в’язкості навколишнього середовища призводить до ускладнення руху сперматозоїдів. Їм необхідно вживати більше енергії, щоб досягти яйцеклітини.
  • Якщо рН навколишнього середовища стає занадто кислим (наприклад, при використанні класичних інтимних олій) або занадто лужним (наприклад, при використанні мила), сперматозоїди руйнуються.
  • Якщо осмолярність перевищує свої нормальні межі, то сперматозоїди руйнуються.

  Крім того, існує багато речовин (особливо консервантів), які можуть бути шкідливими для сперми. Навіть слина в значній мірі пошкоджує сперму, так як в ній міститься велика кількість ферментів.

  Спеціалізовані засоби не можна замінювати дитячим кремом, олією, слиною та косметичними масажними маслами. Всі ці “народні” засоби не призначені для інтимного використання, тому не тільки не приносять користі, але і в деяких випадках навіть є небезпечними при попаданні на слизову статевих органів.

  Якщо ви не впевнені, чи підходить обрана вами змазка в період планування дитини, запитайте свого лікаря або фармацевта.

  Застосування лубриканта збільшує ймовірність завагітніти?

  Існує багато причин, за якими вагітність наступає не так швидко, як хотілося б: з одного боку, статистичне коливання – це просто займе більше часу. З іншого боку – це серйозні медичні проблеми, які можна подолати тільки за допомогою медичних фахівців. Як і всі інші методи та підходи, ФертилСейф Плюс ™ може лише сприяти позитивному внеску у збільшення ймовірності зачаття.

  Медична мета ФертилСейф Плюс™ полягає в тому, щоб врівноважити проблему відсутності нормального змащення піхви, яка може виникнути, зокрема, в результаті стресу, прийому препаратів або неправильної гігієни. Тобто, створити необхідні умови для нормального безперешкодного руху сперматозоїдів до яйцеклітини.

  З іншого боку, сухість у піхві робить статевий акт болючим і некомфортним, і знижує ймовірність жіночого оргазму. Попри те, що ще не було доведено зв’язок між жіночим оргазмом та ймовірністю зачаття, існує безліч ознак того, що оргазм вносить свій позитивний внесок у процес зачаття (наприклад, під час оргазму відбувається скорочення матки, внаслідок чого сперма «накачується» в фаллопієві труби, також в цей період виробляється велика кількість статевих гормонів).

  Також важливо, що застосування ФертилСейф Плюс™ перешкоджає пошкодженню тонких слизових оболонок піхви під час статевого акту. В результаті цього знижується ризик можливого інфікування, яке, в разі успішного зачаття, може привести до ускладнень і навіть до переривання вагітності.

  Як довго потрібно використовувати лубрикант ФертилСейф Плюс™?

  На жаль, на це питання не можна відповісти точно, оскільки це залежить від особливостей кожного окремого випадку. Однак лубрикант ФертилСейф Плюс ™ можна використовувати так часто, як вам подобається. Він підходить для щоденного використання.

  Коли не можна використовувати ФертилСейф Плюс™?

  ФертилСейф Плюс ™ не є контрацептивом. Він не завдає шкоди сперматозоїдам і не погіршує функцію сперми.

  Якщо ви відчули подразнення, негайно припиніть використання лубриканта та проконсультуйтеся з лікарем.

  Не використовуйте ФертилСейф Плюс ™ якщо у вас є вагінальна інфекція в стадії загострення.

  Використовуйте ФертилСейф Плюс ™ тільки за прямим призначенням.

  Розпаковка ФертилСейф Плюс™ (Multi Pack)

  Думка експерта

  Якщо у вас виникли якісь запитання, будь ласка, надішліть їх нам за адресою info@babystart.in.ua

  Склад

  В 1 саше:
   
   
  Склад упаковки
  Кількість

  Тюбик «Фертил Сейф Плюс» (75 ml)

  1 шт.

  Одноразовий наповнений аплікатор (5мл)

  2 шт.

  Багаторазовий шприц-аплікатор

  2 шт.

  Инструкция

  1 шт.
  Склад гель-лубриканта: вода, гідроксиетилцелюлоза, феноксіетанол, морська сіль, етилгексилгліцерин, хлорид магнія

  Доставка

   

  Після оформлення замовлення на сайті, з Вами зв’яжеться наш менеджер для узгодження умов доставки (як правило, протягом 2 годин у робочий час).

   

  ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕННЯ

  Доставляємо Новою Поштою без передоплати на відділення або кур’єром Нової пошти.

  Якщо замовлення було оформлене до 16: 00, відправка замовлення проводиться в день оформлення замовлення. Якщо замовлення було оформлене після 16: 00, то відправка-на наступний робочий день.

  Ви оплачуєте вартість товару при отриманні замовлення у відділенні Нової Пошти (плюс послуги післяплати, плюс послуга доставки). 

   

  ОПЛАТА ТОВАРУ ТІЛЬКИ У ГРИВНЯХ 

  Готівкою:

  – При доставці товару кур’єром Нової пошти.

  – При отриманні замовлення у відділенні Нової Пошти.

   

  Приват24:

  – Оплата товару кредитною карткою ПриватБанку через платіжну систему Приват24.

  Відгуки

  Be the first to review “FertilSafe Plus™ (Multi Pack) – лубрикант, що сприяє зачаттю”

  Your email address will not be published.

  There are no reviews yet.

  Babystart ® допомагає сім’ям з 1996 року.

  Компанія була створена в місті Ноттінгем (Великобританія), як маленька сімейна компанія.

  Сьогодні Babystart® зареєстрована торгова марка у Великобританії, Європі та США.

  Штаб-квартира і виробничі майданчики знаходяться в Великобританії.

   

  Продукція компанії постачається до Австралії, Грузії, Данії, Ірландії, Китаю, Нідерландів, Німеччини, США, Франції та ін.

  З 2016 року продукти babystart® офіційно представлені в Україні.

  Наші переваги:

  СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ – репродуктологія. Ми спеціалізуємося на розробці та виробництві продукції, яка спрямована виключно на поліпшення чоловічої та жіночої фертильності.

  ЕФЕКТИВНИЙ СКЛАД. Наша продукція містить тільки чисті, науково обґрунтовані з’єднання з відомими ефектами. Розробка комплексів відбувається на основі сучасних досягнень у світовій репродуктології.
   
  ВИСОКА ЯКІСТЬ СИРОВИНИ. Сировина виробляється у Великобританії.
  Виробник має: ліцензію на виробництво у британському Агентстві з регулювання лікарських засобів (MHRA); Сертифікат відповідності стандартам якості ISO 9001: 2008; Ліцензію Британського консорціуму роздрібної торгівлі (BRC).
   
  НАС РЕКОМЕНДУЮТЬ. Ефективність підтверджена в європейських репродуктивних клініках і центрах.