Пн-Пт 09:00 - 18:00
Cб 12:00 - 17:00
(прийом замовлень)
Пн-Пт 09:00 - 18:00
Cб 12:00 - 17:00
(прийом замовлень)

  FertilOva™ — покращення овуляції та відновлення фертильності (саше – 30шт.)

  (2 отзыва)
  FertilOva™ - повышение фертильности, нормализация менструального цикла (саше - 30шт.)

  Комплекс для жінок

  Кількість
  -+
  до 3 штук1250 грн за упаковку
  від 3 штук1190 грн за упаковку
  Економія 180 грн!
  1250 грн
  Підвищення фертильності
  • Нормализуется обмен веществ
  • Снижается проявления гиперандрогении
  • Нормализуется менструальный цикл
  Здорова вагітність
  • Профилактируется риск гестационного диабета
  • Снижается риск развития дефектов нервной трубки у плода
  Підвищення ДРТ
  • Снижается общая доза гонадотропинов
  • Улучшается качество ооцитов
  • Улучшается имплантация оплодотворенной яйцеклетки

  ФертилОва™ – комплексний препарат для поліпшення овуляції та відновлення жіночої фертильності.

  Склад і дозування комплексу ФертилОва™ розроблені з урахуванням потреб жіночого організму в період підготовки до вагітності.
  Препарат містить міо-інозитол і фолієву кислоту для успішного зачаття, допомагає відновити спонтанну овуляцію і регулярність менструального циклу.
  Збільшує ймовірність настання вагітності.

  Синдром полікістозних яєчників

  За статистикою близько 15% пар мають труднощі із зачаттям. Навіть якщо жінка повністю здорова, шанс завагітніти під час одного менструального циклу становить всього лише 25%. На здатність жінки до зачаття впливає безліч факторів, але однією з найбільш частих причин жіночого безпліддя є синдром полікістозних яєчників (СПКЯ).

  Будучи причиною більше половини випадків безпліддя ендокринного генезу (50-75%), СПКЯ так само підвищує ризик невиношування вагітності.

  Важливу роль у розвитку СПКЯ грає інсулінорезістентноть і гіперандрогенія. Які, в свою чергу, потенціюють негативні ефекти один одного: високий рівень чоловічих статевих гормонів сприяє формуванню абдомінального ожиріння і інсулінорезистентності, яка в свою чергу підсилює вироблення інсуліну (гіперінсулінемія), сприяючи утворенню чоловічих статевих гормонів. При цьому, інсулінорезистентність (при компенсаторною гіперінсулінемії) не завжди є тільки у жінок з підвищеним індексом маси тіла, але і у жінок зі стрункою комплекцією.

   

  Інсулінорезистентність і підвищення рівня чоловічих статевих гормонів призводять до порушення овуляторних і менструального циклів жінки і знижують її здатність до зачаття і вагітності.

  Численні дослідження підтвердили, що важливу роль в профілактиці і лікуванні симптомів СПКЯ грає міо-інозитол.

  Міо-інозитол входить до складу комплексу ФертилОва™.

  ФертилОва™ був створений компанією babystart®, одним з провідних світових виробників біологічно активних комплексів і медичних виробів для діагностики in vitro, для поліпшення фертильності. Наші вчені-дослідники розробили ФертилОва™ для жінок з синдромом полікістозних яєчників, які планують вагітність.

  Компоненти ФертилОва™ допоможуть:

    Відновити овуляцію та збільшити кількість повноцінних овуляторних циклів

    Покращіти созрівання та якість ооцитів (яйцеклітин)

    Нормалізовати менструальний цикл

    Відновити баланс гормонів у чоловіків та покращіти показники спермограми (є клінічні данні, що підтверджують позитивний вплив міо-інозитолу на чоловіче репродктивне здоров’я)

  Чому саме ФертилОва™:

  НАУКОВО ОБГРУНТОВАНИЙ СКЛАД


  Склад та дозування комплексу спеціально розроблено для жінок, які мають бажання покращіти свою фертильність.

  ЯКІСТЬ


  Вироблено в Англії відповідно до високих стандартів якості Європейського Союзу та Об’єднаного Королівства Великобританії.

  Сировина відповідає офіційно визнаним стандартам якості GMP (Good Manufacturing Practice), ISO (9001:2015) та BRC (Британський роздрібний консорціум).
  .

  ДОКАЗОВА БАЗА


  Систематичний аналіз більш ніж 37 тис. публікацій, присвячених міо-інозитолу та його похідних, продемонстрував його важливість для підтримки фізіологічного перебігу широкого кола процесів в організмі, в тому числі у пацієнток з СПКЯ.

  Кому буде корисний ФертилОва™

  Приймати ФертилОва™ рекомендовано:

    Жінкам, для покращення якості ооцитів (яйцеклітин) та підвищення шансів на успішне зачаття

    Чоловікам, для покращення показників спермограми (якості сперми)

    При програмах ДРТ (допоміжні репродуктивні технології)

  Коли приймати ФертилОва™

  Оптимальна тривалість прийому ФертилОва™ курсу – 3-6 місяців. За рекомендацією лікаря курс прийому може бути продовжений до настання вагітності.

  Як приймати ФертилОва™

  1-2 саше в день. Вміст саше розчинити в 200 мл теплої води. Приймати під час або відразу після їжі.

   

  У вас є питання?

  Ми зібрали найбільш актуальні питання та постаралися максимально розгорнуто на них відповісти. Ви також можете відправити нам своє питання, на який ми відповімо як можна швидше.

  Як правильно підготуватися до вагітності?

  1. Здайте кров, щоб визначити групу крові та резус-фактор. Це потрібно зробити і майбутньому батькові. Так ви дізнаєтеся, чи варто побоюватися розвитку резус-конфлікту і в разі високої ймовірності його виникнення, ви зможете заздалегідь обговорити з лікарем подальші дії. Нагадуємо, що різні резус-фактори не знижують вірогідність зачаття.
  2. Пройдите обычное терапевтическое обследование (осмотр, анализы мочи и крови, измерение артериального давления, флюорография), чтобы выявить возможные заболевания и вылечить их до наступления беременности. Некоторые диагностические методы, а также многие лекарства противопоказаны беременным.
  3. При наличии хронических заболеваний (гипертоническая болезнь, тяжелые сердечно-сосудистые заболевания, нарушения эндокринной системы и т. п.) проконсультируйтесь со своим лечащим врачом или с гинекологом, как на фоне этих заболеваний будет протекать беременность и какие меры предосторожности необходимы.
  4. Постарайтесь вести здоровый образ жизни. Делайте зарядку по утрам, уделяя особое внимание мышцам брюшного пресса и спины, побольше гуляйте на свежем воздухе, увеличьте долю фруктов и овощей в рационе. Избегайте стрессов.
  5. Убедитесь в отсутствии заболеваний, передающихся половым путем, ВИЧ, гепатита В и С у обоих партнеров. Эти заболевания часто вызывают тяжелые пороки развития плода, невынашивание беременности, выкидыши и могут передаться ребенку. Некоторые из заболеваний протекают бессимптомно.
  6. Сделайте анализ крови на антитела к краснухе. Если антитела не обнаружены, необходимо привиться от краснухи за 3–4 месяца до наступления предполагаемой беременности, чтобы защитить себя и будущего малыша от тяжелых последствий, вызываемых этим заболеванием у беременной женщины. ВНИМАНИЕ! Если вы уверены, что болели краснухой, то анализ делать не нужно.
  7. Посетите стоматолога. Любые проблемы с зубами лучше всего устранить до наступления беременности. При беременности ускоряется кальциевый обмен, что приводит к заметному прогрессированию даже незначительных проблем с зубами и резко увеличивает риск развития пульпита и периодонтита. С другой стороны, кариес и другие заболевания зубов – это постоянный источник инфекции в организме. Кроме того, при лечении зубов беременным женщинам применяют более легкую и кратковременную анестезию.
  8. Сделайте анализ крови на антитела к токсоплазмозу. Это заболевание, вызываемое кошачьими паразитами, приводит к тяжелым нарушениям развития плода. Если антитела отсутствуют, то необходимо до зачатия и во время беременности прекратить контакты с чужими и бездомными кошками, а если у вас есть своя – поручить уход за ней другому члену семьи.
  9. За 3 месяца до планируемого зачатия перестаньте использовать гормональные контрацептивы (таблетки, уколы, кольцо или пластырь). Внутриматочную спираль лучше вынуть за полгода до зачатия. Все это время необходимо предохраняться презервативами или средствами химической контрацепции (местно).
  10. Начните прием витаминно-минеральных комплексов за 3–4 месяца до предполагаемого зачатия. Лучше всего подойдут витаминно-минеральные препараты, специально предназначенные для подготовки женского организма к беременности (например, ФертилКеа™).

  Как правильно питаться при планировании ребенка?

  Сбалансированная диета с достаточным количеством белков, углеводов и полезных жиров, а также свежие фрукты и овощи дают организму хороший запас питательных веществ, необходимых для зачатия. Хорошо в этот период употреблять продукты, богатые витамином С, цинком и фолиевой кислотой. Похудательных диет следует избегать: они могут нарушить гормональный баланс. Также обоим партнерам следует избегать переедания сладкого, чтобы не нарушить гормональный баланс повышением уровня инсулина. Пейте много воды (8-10 стаканов в день)!

  Как правильно себя настроить на успех

  Время подготовки к беременности и сам процесс зачатия ребёнка должно пройти под девизом «без суеты и нервов». Всё степенно, спокойно, планомерно. Такой эмоциональный настрой достигается не за один день и обязательно с участием обоих супругов. Будьте готовы, что забеременеть с первого раза не получится — это не страшно.

  Очень важно радовать и поддерживать друг друга в период подготовки к зачатию. Нужно совместно заниматься любимыми делами, наслаждаться общением, гулять, радоваться жизни и предвкушать будущие счастливые мгновения.

  Нельзя скупиться на проявления ласки и любви — это «строительный материал». И обязательно для обоих супругов — стремиться к поставленной цели и искренне мечтать стать родителями. А главное — верить, что всё получится.

  Будущей маме стоит ограничить общение с уже рожавшими женщинами — они могут нагонять на вас страх. А вдруг не получится? А если очень больно? А вдруг не рожу? Такое общение сыграет злую шутку и только выбьет из колеи.

  Прожить период подготовки к беременности нужно без тревоги, обиды или депрессии и пребывать в спокойном ожидании будущего счастья. И обязательно в любви к партнеру.

  Победа над плохим настроением, полноценный отдых, чувство юмора, свежий воздух, а также (в случае необходимости) помощь квалифицированного специалиста –  самые важные составляющие элементы для достижения правильного психологического настроя обоих супругов перед зачатием и родами!

  У Вас все получится )))

  Думка експерта

  Короткий огляд

  Без ГМО. Не є лікарським засобом. Не використовувати, якщо у Вас спостерігалась підвищена чутливість до будь-якого із компонентів добавки. Не перевищувати рекомендовану денну кількість. Продукт не є замінником для різноманітного та збалансованого харчування і здорового способу життя.

  Замовляйте ФертилОва™ тільки у офіційного дистриб’ютора!

  Замовлення у офіційного дистриб’ютора – компанії Babystart (Україна), дає гарантію покупки оригінального продукту!

  Склад

  В 1 саше:
   
   
  Компоненти
  1 саше
  % дози на добу
  Вплив

  Міо-інозитол, мг

  Міо-інозитол. Основний стереоизомер інозитолу. Бере участь у внутрішньоклітинної передачі сигналу і забезпеченні роботи рецепторів до інсуліну, статевих гормонів (фолікулостимулюючий гормон ФСГ). Підвищення концентрації Міо-інозитолу в фолікулярної рідини в предовуляторном і овуляторному періоді важливо для процесу повноцінного дозрівання фолікулів і є маркером хорошої якості ооцитів. Має важливе значення на заключних стадіях дозрівання яйцеклітини в рамках підготовки до успішної активації клітини в момент запліднення. Міо-інозитол підвищує дію фолієвої кислоти (є синергістом (підсилювачем).
  2 000
  **
  +

  Фолієва кислота, мкг

  Фоліева кислота. Необхідна для поділу і зростання клітин, тому в період швидкого розвитку організму (на стадії раннього внутрішньоутробного розвитку) вона потрібна в підвищені кількості. Також фолієва кислота відіграє важливу роль у формуванні плаценти та нових кровоносних судин у матці. Додатковий прийом фолієвої кислоти в період підготовки до зачаття і під час вагітності знижує ризик передчасного переривання вагітності, кровотеч, розвитку дефектів нервової трубки у новороджених.
  200
  200
  +

  Доставка

  Після оформлення замовлення на сайті, з Вами зв’яжеться наш менеджер для узгодження умов доставки (як правило, протягом 2 годин).

  БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

  Доставляємо Новою Поштою без передоплати на відділення або кур’єром Нової пошти.

  Якщо замовлення було оформлене до 16: 00, відправка замовлення проводиться в день оформлення замовлення. Якщо замовлення було оформлене після 16: 00, то відправка-на наступний робочий день.

  Ви оплачуєте вартість товару при отриманні замовлення у відділенні Нової Пошти (плюс послуги післяплати). Доставка у відділення Нової пошти за наш рахунок.

  ОПЛАТА ТОВАРУ ТІЛЬКИ У ГРИВНЯХ

  Готівкою:

  – При доставці товару кур’єром Нової пошти.

  – При отриманні замовлення у відділенні Нової Пошти.

  Приват24:

  – Оплата товару кредитною карткою ПриватБанку через платіжну систему Приват24.

  Відгуки

  Add a review

  Your email address will not be published.

  Катя

  Для нормалізації менструального цикла саме то! Дуже порадувало, що без гормонів. Дякую!

  Ірина

  FertilOva добре допоміг. дуже сподобався менеджер та швидка доставка замовлення!

  Сташенко Ніна Сергіївна
  Акушер-гінеколог, гінеколог
  10років досвіду
  201жінка стала матір'ю

  Досвідчений акушер гінеколог. Займається лікуванням патологій матки, поліпів, кісти яєчників, доброякісними утвореннями яєчників, матки.

  Практикує консервативну та оперативну гінекологію, ведення вагітності, пологів.

  Залишились питання?

   Babystart ® допомагає сім’ям з 1996 року
   Компанія була створена в місті Ноттінгем (Великобританія), як маленька сімейна компанія. Сьогодні Babystart® зареєстрована торгова марка в Великобританії, Європі та США. Штаб-квартира і виробничі майданчики знаходяться в Великобританії.

   Продукція компанії постачається до Австралії, Грузії, Данії, Ірландії, Китай, Нідерланди, Німеччину, США, Францію та ін. У 2016 році продукти babystart® офіційно представлені в Україні.

   Наші переваги:
   СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ – репродуктолог. Ми спеціалізуємося на розробці і виробництві продукції, яка спрямована виключно на поліпшення чоловічої і жіночої фертильності.
   ЕФЕКТИВНИЙ СКЛАД. Наша продукція містить тільки чисті, науково обґрунтовані з’єднання з відомими ефектами. Розробка комплексів відбувається на основі сучасних досягнень у світовій репродуктології.
   ВИЩА ЯКІСТЬ СИРОВИНИ. Сировина виробляється у Великобританії. Виробник має: Ліцензію на виробництво в британському Агентстві з регулювання лікарських засобів (MHRA); Сертифікат відповідності стандартам якості ISO 9001: 2008; Ліцензію Британського консорціуму роздрібної торгівлі (BRC).
   НАС РЕКОМЕНДУЮТЬ. Ефективність підтверджена в європейських репродуктивних клініках і центрах.