Пн-Пт 09:00 - 18:00
Cб 12:00 - 17:00
(прийом замовлень)
Пн-Пт 09:00 - 18:00
Cб 12:00 - 17:00
(прийом замовлень)

  FertilMan® — для чоловіків, які планують зачаття

  (2 отзыва)

  Комплекс для чоловіків

  Кількість
  -+
  до 3 штук950 грн за упаковку
  от 3 штук900 грн за упаковку
  Экономия 150 грн!
  950 грн
  Збільшення якості сперми
  • Збільшує кількість сперматозоїдів категорії А
  • Захищає сперматозоїди від оксидативного стресу
  Підвищує запліднюючую здатність сперми
  Підвищує шанси на зачаття

  ФертилМен® біологічно-активний комплекс для чоловіків, які готуються до зачаття.

  Склад і дозування комплексу ФертилМен®  розроблені з урахуванням потреб організму чоловіка в період підготовки до зачаття. Містить вітаміни, мікроелементи та амінокислоти, необхідні для нормального й здорового сперматогенезу. Сприяє підвищенню шансів на успішне зачаття.

  Відповідальна підготовка до зачаття

  За статистикою, приблизно 15% пар, які намагаються зачати дитину, стикаються з проблемами. Приблизно в половині випадків зачаття не відбувається через зменшення чоловічої фертильності.

  Головним завданням у підвищенні фертильності чоловіка є поліпшення якості його сперми.

  Сперматогенез (біологічний процес утворення і дозрівання сперматозоїдів) – складний і дуже чутливий процес. Він триває близько 72-75 днів. У цей період сперматозоїдам необхідно надходження важливих для їх правильного розвитку амінокислот, мікроелементів і вітамінів.

  Тільки регулярне та цілеспрямоване надходження необхідних компонентів у необхідних кількостях може поліпшити та підтримати здатність чоловіка продовжити свій рід.

  Численні дослідження підтвердили, що важливу роль у виробленні сперматозоїдів грають L-карнітин, L-аргінін, Zn, Se, вітамін А, вітаміни групи B, вітамін C, вітамін Е, глутатіон, Коензим Q10 і фолієва кислота. Всі ці компоненти знаходяться в комплексі ФертилМен®.

  ФертилМен® був створений компанією babystart®, одним з провідних світових виробників біологічно активних комплексів і медичних виробів для діагностики in vitro, для поліпшення фертильності. Наші вчені-дослідники розробили ФертилМен® для всіх чоловіків, які планують зачаття.

  Компоненти ФертилМен® сприяють

   Підвищенню якості сперми

   Підвищенню запліднюючій здатності сперматозоїдів

   Підвищенню шансів на зачаття

  Чому саме вітаміни для зачаття ФертилМен®

  НАУКОВО ОБГРУНТОВАНИЙ СКЛАД


  Склад і дозування спеціально розроблені для чоловіків, які хочуть підготуватися до успішного зачаття, підвищити якість сперми.

  ЯКІСТЬ


  Вироблений у Великобританії відповідно до високих стандартів Європейського Союзу та Об’єднаного Королівства Великобританії. Сировина відповідає офіційно визнаним стандартам якості GMP та ISO.

  ЗРУЧНІСТЬ


  Всього 1 таблетка на день і ваш організм має необхідні вітаміни, мікроелементи та амінокислоти для нормального розвитку сперматозоїдів.

  Коли потрібен ФертилМен®

  Вживати ФертилМен® рекомендовано:

   При підготовці до зачаття

   В комплексі терапії безпліддя

  ВАЖЛИВО

  Період дозрівання сперматозоїдів складає близько 72 днів. Речовини, які позитивно впливають на сперматогенез, повинні надходити в організм протягом всього цього періоду. Тому оптимальна тривалість курсу прийому – не менше 3-х місяців до запланованого зачаття.

  Як приймати ФертилМен®

  1 таблетка 1 раз на день. Під час або відразу після сніданку.

  ІНФОРМАЦІЯ

  Як правильно підготуватися до зачаття дитини?

  Підготовку до зачаття можна розділити на два етапи:

  1 етап – попередній. Він необхідний, щоб виключити фактори, що негативно впливають на репродуктивне здоров’я чоловіка. Цей етап в кожному конкретному випадку може тривати різний час: від кількох днів, до півроку. Після завершення попереднього етапу можна переходити безпосередньо до підготовки до зачаття.

  2 етап – безпосередня підготовка до зачаття. Цей етап триває 3 місяці (період дозрівання сперматозоїдів) і спрямований на отримання якісної сперми.

  Що зробити на попередньому етапі підготовки до зачаття?

  1. Перевірте, чи немає у вас захворювань, що передаються статевим шляхом, ВІЛ, гепатиту В і С. Деякі з них протікають безсимптомно. Ці захворювання можуть передатися майбутньої матері і стати причиною переривання вагітності або важких вад розвитку плоду.
  2. Зробіть спермограмму, якщо у вас є причини сумніватися в своїх репродуктивних можливостях (наприклад, перенесений в дитинстві паротит, робота на шкідливому виробництві та ін.). Перед цим аналізом необхідно 3-4 дні утриматися від сексу (в т.ч. мастурбації). Спермограма може допомогти оцінити вашу фертильність (здатність створювати здорове потомство).
  3. Відвідайте лікаря-андролога, щоб переконатися у відсутності захворювань, при яких зачаття малоймовірно та які вимагають тільки оперативних методів лікування (варикоцеле, гідроцеле, пахова грижа, облітерація сім’явивідних шляхів внаслідок інфекційних захворювань або травм та ін.).
  4. Пройдіть терапевтичне дослідження (загальний огляд, клінічний аналіз крові, флюорографію / рентген). Така діагностика необхідна, щоб виявити та вилікувати хронічні інфекційні захворювання, які можуть передатися майбутній мамі та дитині. Деякі діагностичні методи обстеження можуть негативно позначитися на чоловічих репродуктивних здібностях, тому зачаття має відбутися не раніше, ніж через 3 місяці після такого обстеження.

  Як себе вести протягом 3 місяців перед зачаттям?

  1. Намагайтеся не перегрівати область паху. Сама відповідна температура для росту і розвитку сперматозоїдів +35 0С. Температура підвищується в сауні, гарячій ванні, при використанні підігріву сидінь в автомобілі.
  2. Сперматогенезу шкодить носіння вузької білизни та обтягуючих джинсів, активні велосипедні прогулянки та куріння, тому, що вони порушують кровопостачання в яєчках.
  3. Щодня приймайте вітаміни для зачаття (ФертилМен®). ФертилМен® містить вітаміни, мікроелементи та амінокислоти, необхідні для нормального і здорового сперматогенезу.
  4. На час відмовтеся від шкідливих звичок, особливо від куріння та алкоголю. Токсини накопичуються в сперматозоїдах, що негативно позначається на їх рухливості, активності та концентрації.
  5. Намагайтесь висипатися і більше рухатися. Хронічне недосипання і малорухливий спосіб життя погіршують якість сперми.
  6. Уникайте стресів. На тлі постійного нервового перенапруження може виникнути затягнута або передчасна еякуляція, імпотенція та інші проблеми.
  7. Не приймайте ліки без консультації з лікарем. Велика кількість ліків погано впливають на якість сперми (наприклад, аспірин). Антидепресанти теж погіршують чоловічу фертильність. Якщо ви їх приймаєте, обговоріть з лікарем можливість їх скасування на період підготовки до зачаття.
   Якщо ви приймаєте анаболічні стероїди, то від них доведеться відмовитися. Анаболіки знижують якість сперми.
  8. Разом з майбутньою мамою здайте кров на визначення групи крові й резус-фактора. Але навіть якщо ймовірність розвитку резус-конфлікту висока, не варто відмовлятися від планів. Зверніться до лікаря і він розповість, що потрібно робити.

  Як часто потрібно займатися сексом, щоб зачати дитину?

  Помилково вважати, що успіх зачаття залежить в першу чергу від потенції та сексуальної активності чоловіка. Нерідкі випадки, коли слабкі в сексуальному плані чоловіки мають прекрасну сперму, і навпаки, у сексуально активних знижений вміст або зовсім відсутні сперматозоїди. За даними літератури, число сперматозоїдів в еякуляті, їх рухливість може навіть в одного і того ж чоловіка відрізнятися в кілька разів залежно від терміну утримання від сексу, інтенсивності фізичного або емоційного навантаження.

  Тривале утримання – від пів року і більше – однозначно негативно позначається на репродуктивній функції чоловіка. На його тлі можуть виникнути застійні явища, що сприяють розвитку різних інфекційних процесів.

  Оптимальним для зачаття фахівці вважають інтервал між статевими актами в 3-5 днів. До 3 днів сперматозоїди просто не встигають накопичитися в належному обсязі, а після 5 днів вони починають старіти.

  Також важливо враховувати овуляторний цикл жінки. Найбільш сприятливий період для зачаття – чотири дні до овуляції у жінки, у день овуляції та день після неї.

  Думка експерта

  Без ГМО. Не є лікарським засобом. Не використовувати, якщо у Вас спостерігалась підвищена чутливість до будь-якого із компонентів добавки. Не перевищувати рекомендовану денну кількість. Продукт не є замінником для різноманітного та збалансованого харчування і здорового способу життя.

  Склад

  Складові
  В 1 таблетці
  % дози на добу
  Амінокислоти

  L-аргінін, мг

  Амінокислота. Бере участь в синтезі оксиду азоту (NO). Завдяки чому, відбувається розширення судин в органах малого таза та поліпшується мікроциркуляція у них. Яєчка, простата отримують більше кисню і поживних речовин, і більш ефективно проводять сперматогенез. Посилюється приток крові до статевих органів, створюючи умови для більш стабільної та тривалої ерекції (посилюється лібідо).
  250
  **

  L-Таурін, мг

  Улучшает обмен веществ в яичках. Имеет выраженное антиоксидантное действие, защищая сперматозоиды от свободных радикалов.
  50
  **

  L-глутатіон, мг

  Один из самых мощных антиоксидантов. Является ключевым звеном 3-х антиоксидантных систем организма из имеющихся 4-х. Стабилизирует среднюю часть сперматозоида. У мужчин отмечается значительное улучшение параметров спермы.
  5
  **

  Микроелементи

  Селєн, мкг

  Антиоксидант. Необходим для работы половой системы. Селен повышает подвижность сперматозо-идов и способствует увеличению их количества.
  50
  91

  Магний, мг

  Антиоксидант. Предотвращает повреждение клеточных структур (в т.ч. сперматозоидов). Увеличивает количество спераматозоидов.
  51
  17

  Залізо, мг

  Увеличивает уровень гемоглобина в крови. Совместно с аргинином улучшает кровообеспечение органов мужской репродуктивной системы.
  15
  107

  Цинк, мг

  Необходим для синтеза основного мужского гормона тестостерона и фолликулостимулирующего гормона (ФСГ), которые отвечают за выработку спермы. Доказано, что около 5 мг цинка теряется при каждой эякуляции, и это эквивалентно примерно 50% рекомендуемого дневного уровня цинка, для мужчины. Поэтому в ФертилМен™ была включена доза цинка 20 мг цинка, что является наиболее оптимальной дозой для эффективной поддержки его уровня в крови.
  20
  200

  Вітаміни

   L-карнітин (Carnipure™), мг

  Один из основных веществ, влияющих на качество эякулята. Повышает  митохондриальное окисление жирных кислот, чем обеспечивает сперматозоиды энергией. L- карнитин способствует созреванию и увеличению подвижности сперматозоидов, повышает их оплодотворяющую способность.В ФертилМен™ содержится карнитин марки Carnipure™, производимый швейцарской компанией Lonza®. Знак Carnipure™ является гарантией высокого качества и чистоты L карнитина.
  100
  **

  Фолієва к-та, мкг

  Играет важную роль в сперматогенезе, влияя на объем эякулята и качество спермы. Помогает уменьшить количество дефектных сперматозоидов, а следовательно, снижает риск рождения ребенка с генными аномалиями.
  400
  200

  Вітамін С, мг

  Антиоксидант. Увеличивает количество и подвижность сперматозоидов, уменьшают риск их повреждения. Помогает предотвратить «склеивание» сперматозоидов, поэтому способствует увеличению их осеменяющей способности.
  80
  100

  Вітамін Е, мг

  Антиоксидант. Содержится в мембранах сперматозоидов, предотвращает их повреждение в результате оксидативного стресса. Повышает жизнеспособность сперматозоидов, увеличивает их подвижность и концентрацию. Участвует в правильном усвоении и метаболизме карнитина.
  20
  167

  Коензим Q10, мг

  Улучшает подвижность сперматозоидов. Увеличивает количество сперматозоидов категории А и В.
  5
  **

  Вітамін В2, мг

  Помогает организму вырабатывать энергию.
  2
  143

  Вітамін В3, мг

  Помогает организму вырабатывать энергию.
  15
  94

  Вітамін В6, мг

  Повышает двигательную активность сперматозоидов. Способствует снижению выработки гормона пролактина, ответственного за увеличение объема предстательной железы, развитие доброкачественной гиперплазии и нарушение репродуктивных функций.
  10
  716

  Вітамін В12, мг

  Участвует в синтезе ДНК. Дефицит витамина B12 приводит к снижению количества сперматозоидов и их подвижности. Обеспечивает нормальный процесс регенерации органов и тканей.
  6
  240

  Доставка

   

  Після оформлення замовлення на сайті, з Вами зв’яжеться наш менеджер для узгодження умов доставки (як правило, протягом 2 годин у робочий час).

   

  ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕННЯ

  Доставляємо Новою Поштою без передоплати на відділення або кур’єром Нової пошти.

  Якщо замовлення було оформлене до 16: 00, відправка замовлення проводиться в день оформлення замовлення. Якщо замовлення було оформлене після 16: 00, то відправка-на наступний робочий день.

  Ви оплачуєте вартість товару при отриманні замовлення у відділенні Нової Пошти (плюс послуги післяплати, плюс послуга доставки). 

   

  ОПЛАТА ТОВАРУ ТІЛЬКИ У ГРИВНЯХ 

  Готівкою:

  – При доставці товару кур’єром Нової пошти.

  – При отриманні замовлення у відділенні Нової Пошти.

   

  Приват24:

  – Оплата товару кредитною карткою ПриватБанку через платіжну систему Приват24.

  Відгуки

  Add a review

  Your email address will not be published.

  Андрій

  приймали разом з дружиною я цей комплекс, дружина -фертилкеа. результатом задоволені. купували тут – все швидко та чітко.

  Арсен

  ФертілМен лікар порадив, почитав я про нього, вирішив замовити. Замовляв на цьому сайті, до менеджерів нарікань немає. Вітамінно-мінеральний комплекс подобається, рекомендую.

  Нечипоренко Юрій Валентинович
  Уролог, кандидат наук, лікар вищої категорії
  25років досвіду
  361чоловіків створили сім'ю

  Головний лікар і науковий керівник авторської науково-практичної клініки «Чоловіче здоров'я», доктор медичних наук, уролог-андролог, сексолог вищої категорії.

  Займається точною діагностикою та лікуванням статевих інфекцій, простатитів, уретритів, аденоми простати, еректильної дисфункції.

  Залишились питання?

   Babystart ® допомагає сім’ям з 1996 року.

   Компанія була створена в місті Ноттінгем (Великобританія), як маленька сімейна компанія.

   Сьогодні Babystart® зареєстрована торгова марка у Великобританії, Європі та США.

   Штаб-квартира і виробничі майданчики знаходяться в Великобританії.

    

   Продукція компанії постачається до Австралії, Грузії, Данії, Ірландії, Китаю, Нідерландів, Німеччини, США, Франції та ін.

   З 2016 року продукти babystart® офіційно представлені в Україні.

   Наші переваги:

   СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ – репродуктологія. Ми спеціалізуємося на розробці та виробництві продукції, яка спрямована виключно на поліпшення чоловічої та жіночої фертильності.

   ЕФЕКТИВНИЙ СКЛАД. Наша продукція містить тільки чисті, науково обґрунтовані з’єднання з відомими ефектами. Розробка комплексів відбувається на основі сучасних досягнень у світовій репродуктології.
    
   ВИСОКА ЯКІСТЬ СИРОВИНИ. Сировина виробляється у Великобританії.
   Виробник має: ліцензію на виробництво у британському Агентстві з регулювання лікарських засобів (MHRA); Сертифікат відповідності стандартам якості ISO 9001: 2008; Ліцензію Британського консорціуму роздрібної торгівлі (BRC).
    
   НАС РЕКОМЕНДУЮТЬ. Ефективність підтверджена в європейських репродуктивних клініках і центрах.