Пн-Пт 09:00 - 18:00
Cб 12:00 - 17:00
(прийом замовлень)
Пн-Пт 09:00 - 18:00
Cб 12:00 - 17:00
(прийом замовлень)

  FertilCare® — для жінок, які планують вагітність

  (2 отзыва)

  Комплекс для жінок

  Кількість
  -+
  до 3 штук980 грн за упаковку
  від 3 штук930 грн за упаковку
  Економія 150 грн!
  980 грн
  Підвищення фертильності
  • Підвищується кровообіг в яєчниках
  • Відбувається нормальне дозрівання яйцеклітини
  • Нормалізується гормональний фон жінки
  Здорова вагітність
  • Підтримується нормальна робота яєчників
  • Поліпшується рухливість сперматозоїдів в секреті піхви
  Клінічно досліджений
  • Сировина відповідає офіційно визнаним стандартам яко

  FertilCare® – вітамінно-мінеральний комплекс, для жінок, які планують вагітність.

   

  Склад і дозування комплексу ФертилКеа® розроблені з урахуванням потреб жіночого організму в період підготовки до успішного зачаття.

  Містить вітаміни, мікроелементи та амінокислоти, що допомагають покращити стан репродуктивної системи, підготувати організм мами до вагітності та сприяють безпроблемному перебігу вагітності та народженню здорового малюка.

  Збільшують ймовірність завагітніти.

  Плануємо вагітність з ФертилКеа®

  Прихований дефіцит вітамінів і мінералів відчуває більшість жінок. Навіть правильне харчування не забезпечує організм необхідними корисними речовинами.

  Вітаміни та мікроелементи відіграють важливу роль в роботі жіночої репродуктивної системи, впливають на процеси овуляції та зачаття.

  Численні дослідження підтвердили, що важливу роль при плануванні вагітності відіграють L-аргінін, Zn, Se, вітаміни групи B, вітамін C, вітамін Е, фолієва кислота тощо.

  Усі ці компоненти знаходяться в комплексі ФертилКеа®.

  ФертилКеа® був створений та запатентований компанією babystart® (Nottingham, Англія), провідним виробником біологічних комплексів та медичних виробів для покращення фертильності.

  Наші вчені-дослідники розробили ФертилКеа® для всіх жінок, які планують вагітність.

  Компоненти ФертилКеа® допоможуть:

   Поповнити нестачу вітамінів і мінералів, необхідних для підготовки жіночого організму до зачаття та збереження вагітності

  Підвищити шанси на зачаття

  Підтримати вагітність і сприяти її неускладненому перебігу

  Чому саме вітаміни для зачаття ФертилКеа®:

  НАУКОВО ОБГРУНТОВАНИЙ СКЛАД


  Склад і дозування спеціально розроблені для жінок, які хочуть підготуватися до вагітності.

  L-аргінін – покращує кровопостачання органів репродуктивної системи, готує ендометрій, підвищує жіноче лібідо;

  Вітаміни В1, В2, В3, В6, фолієва кислота, В12 – впливають на рівні репродуктивних гормонів, знижують ймовірність розвитку прееклампсії та передчасних пологів;

  Вітамін D – сприяє нормальному перебігу вагітності;

  Кальцій, біотин, селен – дбають про нормальний розвиток плода.

  ЗАХИСТ


  ФертилКеа® містить потужний антиоксидантний комплекс, що захищає органи репродуктивної системи від вільних радикалів.

  ЯКІСТЬ


  Виготовлений у Великобританії відповідно до високих стандартів Європейського Союзу та Об’єднаного Королівства. Сировина відповідає офіційно визнаним стандартам якості GMP та ISO.

  ДОКАЗОВА БАЗА


  Ефективність ФертилКеа® була доведена на базі Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, на кафедрі акушерства, гінекології та перинатології під наглядом проф., д.м.н. Пірогової В.І.

  ЗРУЧНІСТЬ


  Всього 1 таблетка 1 раз на день і ваш організм має необхідну кількость вітамінів, мікроелементів та амінокислот.

  Кому буде корисний ФертилКеа®

  Приймати ФертилКеа® рекомендується:

    при плануванні вагітності

   при вагітності

  Коли приймати ФертилКеа™

  Прийом ФертилКеа® бажано починати за кілька місяців до передбачуваного зачаття. Оптимальна тривалість курсу – 3 місяці. За рекомендацією лікаря курс прийому може бути продовжений до настання вагітності.

  Для чоловіків ми рекомендуємо ФертилМен – комплекс для підготовки чоловіка до зачаття.

  Як приймати ФертилКеа™

  1 таблетка 1 раз на день. Під час або відразу після сніданку.

   

  У вас є питання?

  Ми зібрали найбільш актуальні питання та спробували максимально розгорнуто на них відповісти.

  Ви також можете відправити нам своє питання, на яке ми відповімо як можна швидше.

  Як правильно підготуватися до планування дитини?

  1. Здайте кров, щоб визначити групу крові та резус-фактор. Це потрібно зробити і майбутньому батькові. Так ви дізнаєтеся, чи варто побоюватися розвитку резус-конфлікту і в разі високої ймовірності його виникнення, ви зможете заздалегідь обговорити з лікарем подальші дії. Нагадуємо, що різні резус-фактори не знижують вірогідність зачаття.
  2. Пройдіть звичайне терапевтичне обстеження (огляд, аналізи сечі і крові, вимір артеріального тиску, флюорографія), щоб виявити можливі захворювання і вилікувати їх до настання вагітності. Деякі діагностичні методи, а також багато ліків протипоказані вагітним.
  3. При наявності хронічних захворювань (гіпертонічна хвороба, тяжкі серцево-судинні захворювання, порушення ендокринної системи і т. П.) Проконсультуйтеся зі своїм лікуючим лікарем або з гінекологом, як на тлі цих захворювань буде відбуватися вагітність і які запобіжні заходи необхідні.
  4. Постарайтеся вести здоровий спосіб життя. Робіть зарядку вранці, приділяючи особливу увагу м’язам преса і спини, побільше гуляйте на свіжому повітрі, збільшить частку фруктів і овочів в раціоні. Уникайте стресів.
  5. Переконайтесь у відсутності захворювань, що передаються статевим шляхом, ВІЛ, гепатиту В і С у обох партнерів. Ці захворювання часто викликають важкі пороки розвитку плоду, невиношування вагітності, викидні і можуть передатися дитині. Деякі з цих захворювань протікають безсимптомно.
  6. Зробіть аналіз крові на антитіла до краснухи.. Якщо антитіла не виявлені, необхідно зробити щеплення від краснухи за 3-4 місяці до настання передбачуваної вагітності, щоб захистити себе і майбутнього малюка від важких наслідків. УВАГА! Якщо ви впевнені, що хворіли на краснуху, то аналіз робити не потрібно.
  7. Відвідайте стоматолога. Будь-які проблеми з зубами найкраще усунути до настання вагітності. При вагітності прискорюється кальцієвий обмін, що призводить до помітного прогресу навіть незначних проблем із зубами і різко збільшується ризик розвитку пульпіту і періодонтиту. З іншого боку, карієс та інші захворювання зубів – це постійне джерело інфекції в організмі. Крім того, при лікуванні зубів вагітним жінкам застосовують більш легку та короткочасну анестезію.
  8. Зробіть аналіз крові на антитіла до токсоплазмозу.. Це захворювання, що викликається котячими паразитами, призводить до важких порушень розвитку плода. Якщо антитіла відсутні, то необхідно до зачаття та під час вагітності припинити контакти з чужими та бездомними кішками, а якщо у вас є своя – доручити догляд за нею іншому члену сім’ї.
  9. За 3 місяці до планованого зачаття перестаньте використовувати гормональні контрацептиви (таблетки, уколи, кільце або пластир). Внутрішньоматкову спіраль краще вийняти за пів року до зачаття. Весь цей час необхідно користуватися презервативами або засобами хімічної контрацепції (місцево).
  10. Почніть прийом вітамінно-мінеральних комплексів за 3-4 місяці до передбачуваного зачаття. Найкраще підійдуть вітамінно-мінеральні препарати, спеціально призначені для підготовки жіночого організму до вагітності (наприклад, ФертилКеа®).

  Як правильно харчуватися при плануванні дитини?

  Збалансована дієта з достатньою кількістю білків, вуглеводів і корисних жирів, а також свіжі фрукти і овочі дають організму хороший запас поживних речовин, необхідних для зачаття. Добре в цей період вживати продукти, багаті вітаміном С, цинком і фолієвою кислотою.
  Дієт для схуднення слід уникати: вони можуть порушити гормональний баланс.
  Також обом партнерам слід уникати переїдання солодкого, щоб не порушити гормональний баланс підвищенням рівня інсуліну.
  Пийте багато води (8-10 склянок на день)!

  Як часто потрібно займатися сексом, щоб зачати дитину?

  Помилково вважати, що успіх зачаття залежить в першу чергу від потенції та сексуальної активності чоловіка. Непоодинокі випадки, коли слабкі в сексуальному плані чоловіки мають прекрасну сперму, і навпаки, у сексуально активних знижений вміст або зовсім відсутні сперматозоїди. За даними літератури, число сперматозоїдів в еякуляті, їх рухливість може навіть у одного і того ж чоловіка відрізнятися в кілька разів залежно від терміну утримання від сексу, інтенсивності фізичного або емоційного навантаження.

  Тривале утримання – від півроку і більше – однозначно негативно позначається на репродуктивній функції чоловіка і жінки. На його тлі можуть виникнути застійні явища, що сприяють розвитку різних інфекційних процесів.

  Оптимальним для зачаття фахівці вважають інтервал між статевими актами в 3-5 днів.

  Важливо пам’ятати, що оптимальний час для зачаття – період овуляції (за 4 дні до овуляції, в день овуляції та через 1 день після овуляції).

  Як правильно себе налаштувати на успіх

  Час підготовки до вагітності і сам процес зачаття дитини має пройти під девізом «без суєти і нервів». Все спокійно, планомірно. Такий емоційний настрій досягається не за один день. Будьте готові, що завагітніти з першого разу не вийде – це не страшно.

  Дуже важливо радувати й підтримувати один одного в період підготовки до зачаття. Потрібно спільно займатися улюбленими справами, насолоджуватися спілкуванням, гуляти, радіти життю та передчувати майбутні щасливі миті.

  Не можна скупитися на прояви ласки та любові – це «будівельний матеріал». І обов’язково – прагнути до поставленої мети й щиро мріяти стати батьками. А головне – вірити, що все вийде.

  Майбутній мамі варто обмежити спілкування з жінками, які вже народжували – вони можуть наганяти на вас страх. А раптом не вийде? А якщо дуже боляче? А раптом не народжу? Таке спілкування зіграє злий жарт і тільки виб’є з колії.

  Прожити період підготовки до вагітності потрібно без тривоги, образи або депресії і перебувати в спокійному очікуванні майбутнього щастя. І обов’язково в любові до партнера.

  Перемога над поганим настроєм, повноцінний відпочинок, почуття гумору, свіже повітря, а також (в разі необхідності) допомогу кваліфікованого фахівця – найважливіші складові елементи для досягнення правильного психологічного настрою перед зачаттям і пологами!

  У вас все вийде )))

  Думка експерта

  Без ГМО. Не є лікарським засобом. Не використовувати, якщо у Вас спостерігалась підвищена чутливість до будь-якого із компонентів добавки. Не перевищувати рекомендовану денну кількість. Продукт не є замінником для різноманітного та збалансованого харчування і здорового способу життя.

  Склад

  У добовій дозі – в 1 таблетці:
   
  Компоненти
  Добова доза
  % дози на добу
  Вплив

  L-аргінін, мг

  L-аргінін. Амінокислота, з якої утворюється оксид азоту, що сприяє розширенню судин і, як наслідок, впливає на поліпшення кровообігу та насичення тканин киснем, в тому числі в органах малого таза. Це покращує стан органів репродуктивної системи та підвищує вірогідність зачаття.
  100
  **
  +

  Селен, мкг

  Селен. Входить до складу великої кількості ферментів, в тому числі які підвищують фертильність (здатність до зачаття). Дефіцит селену може призводити до порушення гормонального балансу, посилення токсичної дії важких металів.
  50
  91
  +

  Кальцій, мг

  Кальцій. Зміцнює кістки та зуби жінки. Готує організм жінки до вагітності, так як під час вагітності втрачається велика кількість кальцію.
  200
  25
  +

  Магній, мг

  Магній. Регулює більше 300 біохімічних процесів в організмі, в тому числі ті, що особливо інтенсивно протікають при вагітності. Забезпечує передачу електричних сигналів між клітинами. Недолік магнію часто зустрічається у жінок і особливо небезпечний під час вагітності, так як може викликати уповільнення росту плода, викидень, еклампсію (хвороба вагітних, пов’язана з судомами і високим артеріальним тиском).
  150
  40
  +

  Мідь, мг

  Мідь. Бере участь у формуванні серця дитини, його кровоносних судин, скелета і нервової системи.
  1
  100
  +

  Залізо, мг

  Залізо. Збільшує рівень гемоглобіну.
  17
  121
  +

  Фолієвая кислота, мкг

  Фолієва кислота. Необхідна для поділу та зростання клітин, тому в період швидкого розвитку організму (на стадії раннього внутрішньоутробного розвитку) вона потрібна у підвищений кількості. Також фолієва кислота відіграє важливу роль у формуванні плаценти і нових кровоносних судин у матці. Додатковий прийом фолієвої кислоти в період підготовки до зачаття і під час вагітності знижує ризик передчасного переривання вагітності, кровотеч, розвитку дефектів нервової трубки у новонароджених.
  400
  200
  +

  Вітамін К, мкг

  Вітамін К. Підвищує міцність стінок судин. Запобігає внутрішні кровотечі і крововиливи. Прискорює загоєння ран. Забезпечує організм енергією. Сприяє утворенню кісткової тканини у майбутньої дитини.
  70
  93
  +

  Вітамін С, мг

  Вітамін С. Підтримує синтез колагену (основного елемента стінок судин і кісткової тканини), бере участь у метаболізмі холестерину, процесах вуглеводного обміну і багатьох важливих біохімічних реакціях. Також вітамін С зміцнює капіляри і має протизапальні властивості. Дефіцит вітаміну С може привести до передчасного розриву плодових оболонок.
  80
  100
  +

  Вітамін Е, мг

  Вітамін Е. Покращує насичення тканин киснем, необхідний для метаболізму білків, жирів і вуглеводів. Не менш важлива і антиоксидантна функція вітаміну Е, завдяки якій він захищає клітини від шкідливої дії вільних радикалів. При гіповітамінозі Е жінка відчуває наростаючу м’язову слабкість, болі. Недостача вітаміну Е в організмі матері може позначитися на недоношених дітей – у них можливі порушення зору і гемолітична анемія.
  12
  100
  +

  Вітамін B1 (тіамін), мг

  Вітамін В1. Відповідає за формування нервової системи плоду, забезпечує маму необхідною енергією.
  5
  455
  +

  Вітамін B2 (рибофлавін), мг

  Вітамін В2. Бере участь у формуванні та розвитку плаценти й тому потрібен на самій ранній стадії вагітності (коли жінка може ще не знати про неї). Багато комбінованих оральних контрацептивів чинять негативний вплив на обмін вітаміну В2, тому його прийом корисний під час підготовки до вагітності.
  2
  143
  +

  Вітамін В5 (пантотенова кислота), мг

  Вітамін В5. Необхідний для виробництва гормонів, холестерину і для метаболізму вуглеводів, білків і жирів. Це важливий компонент коензиму А (КоА), необхідного для багатьох хімічних реакцій в клітинах.
  6
  100
  +

  Вітамін B6, мг

  Вітамін В6. Необхідний для синтезу амінокислот, з яких синтезуються білки – основний «будівельний матеріал» для клітин нового організму. Також він забезпечує нормальний розвиток мозку і нервової системи дитини. Крім того, вітамін В6 знижує дратівливість і агресивність, зменшує прояв токсикозів в першій половині вагітності.
  10
  716
  +

  Вітамін B12, мкг

  Вітамін В12. Знижує ризик розвитку захворювань нервової системи, раннього діабету і проблем з травною системою у плода.
  6
  240
  +

  Вітамін D3, мкг

  Вітамін D3. Бере участь в засвоєнні кальцію і магнію, це необхідна умова для міцної кісткової тканини і запобігання остеопорозу. Необхідна концентрація кальцію і магнію в крові покращує нервово-м’язову передачу і підтримує нервову систему.
  10
  200
  +

  Вітамін B3 (нікотинова кислота), мг

  Вітамін В3. Сприяє зниженню ймовірності викиднів.
  20
  125
  +

  d-біотин, мкг

  d-біотин. Відіграє важливу роль в обміні вуглеводів, жирів і білків, є життєво необхідним для нормального зростання і розвитку клітин. Надає інсуліноподібну дію та бере участь в процесі глюконеогенезу, внаслідок чого сприяє стабілізації вмісту глюкози в крові, покращує функцію нервової системи.
  150
  40
  +

  Цинк, мг

  Цинк. Один з найважливіших елементів в період вагітності. Він необхідний для роботи генетичного апарату, для утворення та розвитку ядра клітини, а також для росту та ділення клітин. Цинк бере участь в регуляції синтезу нуклеїнових кислот, білків, жирів і вуглеводів. Прийом цинку допомагає попередити передчасне відшарування плаценти, ускладнені пологи, вроджені вади розвитку дитини та інші проблеми.
  15
  150
  +

  Йодид калію, мкг

  Йод. Входить до складу найважливішого гормону тироксину, який активно взаємодіє з гіпофізом і статевими гормонами. Нестача йоду в організмі жінки призводить до зниження фертильності і емоційної загальмованості. Брак цього мікроелементу під час вагітності є причиною вроджених вад плоду.
  140
  93
  +

  Доставка

  Увага, у зв’язку з можливим відключенням електроенергії, обробка замовлень може відбуватися із затримкою. 

   

  Доставка 

  • На відділення або поштомат Нової Пошти (вартість від 50 грн).
  • Кур’єром Нової Пошти за адресою клієнта  (вартість від 70 грн).
  • Замовлення прийняті до 16:00 відправляються того ж дня.
  • при пред’явленні промокоду доставка на відділення Нової Пошти безкоштовна.

  Оплата 

  • Банківською карткою на сайті (через платіжну систему Wayforpay).
  • Оплата при отриманні (додатково оплачується 20 грн + 2% від суми замовлення).

  Терміни доставки 

  • Термін доставки 1-3 дні після підтвердження замовлення та залежить від населеного пункту.
  • Замовлення, оформлені на вихідних чи свята будуть опрацьовані в перший робочий день.

  Повернення

  Згідно з  «Постановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 року» та доповненнями «Про реалізацію окремих положень закону України», дієтичні добавки стосуються категорії Продовольчі товари та не підлягають поверненню та обміну.

  Відгуки

  Be the first to review “FertilCare® — для жінок, які планують вагітність”

  Your email address will not be published.

  There are no reviews yet.

  Сташенко Ніна Сергіївна
  Акушер-гінеколог, гінеколог
  10років досвіду
  201жінка стала матір'ю

  Досвідчений акушер гінеколог. Займається лікуванням патологій матки, поліпів, кісти яєчників, доброякісними утвореннями яєчників, матки.

  Практикує консервативну та оперативну гінекологію, ведення вагітності, пологів.

  Залишились питання?

   Babystart ® допомагає сім’ям з 1996 року

   Компанія була створена в місті Ноттінгем (Великобританія), як маленька сімейна компанія. Сьогодні Babystart® зареєстрована торгова марка в Великобританії, Європі та США. Штаб-квартира і виробничі майданчики знаходяться в Великобританії.